سرمایه گذاری هوشمندانه ای که می توانید از امروز شروع کنید – Big 24 News


سرمایه گذاری یک راه عالی برای پس انداز پول بدون استفاده از حساب جاری است. همه سرمایه گذاری ها دارای ریسک هستند، اما نه به یک اندازه. ممکن است از خود بپرسید که پول خود را کجا بگذارید تا بازدهی سودآور داشته باشید. اولین مشکل این است که بدانید پول خود را کجا سرمایه گذاری کنید و آیا بازده مورد انتظارتان را دریافت خواهید کرد یا خیر. راه های مختلفی وجود دارد که می توانید سرمایه گذاری خود را با ارزش انجام دهید. این استراتژی ها و مکان های با بازده بالا را برای سرمایه گذاری پول خود بررسی کنید.

سهام و سهام

سرمایه گذاری در بازار سهام یک ایده اولیه رایج است. اگر در سهام سرمایه گذاری می کنید، سهام را برای سود می خرید.

موجودی چگونه کار می کند؟

بازار سهام جایی است که خریداران و فروشندگان برای فروش سهام جمع می شوند – بخش کوچک (یا بزرگ، بسته به سرمایه شما) یک شرکت. اگر یک شرکت در یک سال رشد کند و آینده مثبت به نظر برسد، ممکن است قیمت ها بالا برود و برعکس اگر عملکرد ضعیفی نداشته باشد.

ارزیابی؟ شرکت ها به سرمایه گذاران این فرصت را می دهند که با پول خود از آنها حمایت کنند تا بتوانند رشد کنند و درآمد خود را افزایش دهند. خرید درصد کمی از شرکت شما را سهامدار می کند. شما می توانید جزء کسب و کار خود را بفروشید یا معامله کنید.

اگر شرکتی که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید رشد کند، می توانید سهام خود را برای کسب سود بفروشید. در عوض سهام خود را نگه دارید. اگر در یک شرکت نزولی سرمایه گذاری کنید، ممکن است ضرر کنید. نظارت بر بازار به شما کمک می کند سرمایه گذاری خود را افزایش دهید.

ارز دیجیتال

کریپتوکارنسی روشی بسیار جدید و در عین حال بسیار موثر برای سرمایه گذاری پول شماست. قبل از سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال تکالیف خود را انجام دهید.

رمزارز چیست؟

کریپتوکارنسی نوعی پرداخت آنلاین است. برخی از شرکت ها ارز خود را به نام توکن ارائه می کنند که می تواند در ازای کالا یا خدمات معامله شود. به عنوان یک تراشه یا نشانه قمار. برای دسترسی به محصول یا خدمات خود به یک ارز دیجیتال نیاز دارید.

بلاک چین در حال فعال کردن ارزهای دیجیتال است. بلاک چین تراکنش ها را در بسیاری از ماشین های غیرمتمرکز سازماندهی و ثبت می کند. امنیت این فناوری جذاب است.

قرعه کشی چیست؟

ارزهای دیجیتال حامیان زیادی دارند. در اینجا برخی از:

  • سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین را به عنوان ارز آینده می بینند و اکنون آنها را خریداری می کنند، شاید قبل از اینکه گران شوند.
  • کریپتوکارنسی بانک های مرکزی را از مدیریت عرضه پول منع می کند زیرا ارزش پول را از طریق تورم کاهش می دهد.
  • برخی از افراد از فناوری بلاک چین قدردانی می کنند زیرا این یک پایگاه داده غیرمتمرکز و مکانیسم ثبت نام است که از روش های پرداخت معمولی ایمن تر است.
  • برخی از سرمایه گذاران از افزایش ارزش ارزهای دیجیتال استقبال می کنند و علاقه ای به پذیرش بلندمدت این ارز ندارند.

ارز دیجیتال می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت باشد، بنابراین اگر می خواهید بازدهی سریع داشته باشید، خوش شانس هستید.

تصور غلط: رامسرها مانند سهام هستند. در حالی که هر دو می توانند بازدهی عالی داشته باشند، تفاوت های زیادی بین آنها وجود دارد. قبل از سرمایه گذاری در سهام یا ارزهای دیجیتال تحقیق کنید.

ویژگی

ملک یک سرمایه گذاری عالی است. چرا؟ چون انسان به خانه نیاز دارد. اگر می خواهید سرمایه گذاری کنید تا شما یا فرزندانتان بتوانید در ۲۰ سال سود خود را بپردازید، املاک و مستغلات را در نظر بگیرید. املاک و مستغلات یک بازار خوب با مزایای اضافی بسیاری است.

  • شما می توانید ملک خود را با پول اضافی اجاره دهید.
  • شما هرگز مجبور نخواهید شد خانه خود را ترک کنید زیرا صاحب آن هستید.
  • ممکن است با بازسازی و تکیه بر بازار رو به رشد املاک و مستغلات، درآمد بیشتری کسب کنید.

اگر پول کافی برای خرید/سپردن در خانه ندارید، می‌توانید از کمک برای خرید برنامه‌ها استفاده کنید. این برنامه ها به خریدارانی که برای اولین بار می خواهند وام مسکن خود را تضمین می کنند و از نردبان املاک و مستغلات بالا می روند، کمک می کند. ملک به صورت تکه فروخته می شود. می توانید ۴۰ درصد ملک را بخرید و سپس آن را بفروشید یا بیشتر بخرید. این یک راه عالی برای پرش از نردبان مسکن با پول کمی است.

مانند هر چیز دیگری در زندگی، سرمایه گذاری املاک و مستغلات برای حفظ ارزش خود در هنگام فروش نیاز به نگهداری دارد. تعمیر و نگهداری گران قیمت بسیاری از صاحبان خانه با ارائه اجاره بها برای نگهداری این مشکل را حل می کنند. بیمه خانه و اجاره از طریق مشاور املاک می تواند از اموال شما نیز محافظت کند.

صرفه جویی در بازده بالا

شاید برایتان مهم نباشد که پولتان را کجا سرمایه گذاری کنید. افراد باهوش می خواهند بدانند پولشان کجاست. قرار دادن پول خود در یک حساب پس انداز با بهره بالا به شما این امکان را می دهد که به آن ادامه دهید و سود کسب کنید. حساب‌های سود بالاتر، صدها صدها بیشتر از حساب‌های پس‌انداز معمولی که فقط چند پوند پرداخت می‌کنند، درآمد دارند. بازگشت خوب پس انداز، درست است؟

گواهی سپرده (CD) نرخ بهره بالاتر و تاریخ برداشت از پیش تعیین شده را ارائه می دهد. راحتی را با پول عوض می کنید. اگر پول سی دی خود را زودتر برداشت کنید، جریمه خواهید شد. اگر بیمار هستید، ۲٪ یا بیشتر درآمد خواهید داشت.

به دلیل بی ثباتی اقتصادی، سودی که در این حساب ها به دست می آورید تغییر زیادی خواهد کرد. سرمایه شما محافظت می شود و هر زمان که بخواهید به آن دسترسی کامل دارید.

راه های مختلفی برای سرمایه گذاری پول برای بازدهی خوب وجود دارد، چه در ۲۰ سال آینده باشد و چه فردا. با نادیده گرفتن این نکات پول را از دست ندهید و ناامید نشوید.

قبل از سرمایه گذاری تحقیق کنید

اقتصاد را قبل، حین و بعد از سرمایه گذاری برای تصمیم گیری در آینده رصد کنید.

عاقلانه سرمایه گذاری کنید! تعمیر و نگهداری منظم کوچک می تواند مقدار قابل توجهی در هزینه صرفه جویی کند.

با یک متخصص مشورت کنید. از یک متخصص بپرسید که آیا می خواهید در سهام یا ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

این نکات به شما کمک می کند عاقلانه سرمایه گذاری کنید و درآمد بیشتری کسب کنید.