سرورها چقدر به هم متصل هستند؟ ایر ۲۱.۱۰ ساعت چند آپدیت میشه؟ – اخبار


توسعه دهنده Fortnite، Epic Games، Battle Royale، Creative و Save the World را آفلاین خواهد کرد تا سرور را به عنوان بخشی از نسخه به روز رسانی ۲۱.۱۰ نگه دارد. بروزرسانی اصلی بعدی Fortnite در ۲۱ ژوئن برای PS5، PS4، Xbox Series X/S، Xbox One، PC، Android و Switch است. نیازی به گفتن نیست که نسخه ۲۱.۱۰ همراه با خرابی سرور ارائه می شود، یعنی بازی در اوایل صبح آفلاین خواهد بود. اگر نمی‌دانید هزینه نگهداری یک سرور آفلاین برای Fortnite چقدر است، برای برنامه کامل به‌روزرسانی ۲۱.۱۰ به جزئیات زیر مراجعه کنید.

با توجه به Epic Games در توییتر، Fortnite در ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت بریتانیا در بریتانیا غیرفعال می شود.

اگر قبلاً قبل از ساعت ۸:۳۰ صبح در حال مسابقه هستید، می توانید بازی را ادامه دهید تا سرورها در ساعت ۹ صبح به وقت انگلستان کاملاً آفلاین شوند.

در ساعت ۹ صبح به وقت محلی (۴ صبح به وقت شرقی)، همه بازیکنان تا پایان استراحت از Fortnite اخراج خواهند شد. در این مدت می توانید آپدیت های جدید را دانلود و نصب کنید.

این خبر توسط Epic Games در توییتر اعلام شد: “نسخه ۲۱.۱۰ قرار است در ۲۱ ژوئن منتشر شود. موثرترین. موثرترین. زمان بسته شدن از ساعت ۰۴:۰۰ صبح به وقت محلی شروع می شود و تعامل ۳۰ دقیقه قبل غیرفعال می شود.

بر اساس این توییت و اشاره دارث ویدر، اپیک قصد دارد آیتم دیگری از جنگ ستارگان را منتشر کند.

طرفداران همچنین ایده خوبی در مورد پیش بینی های بر اساس درز اطلاعات اخیر دارند. این شامل یک کراس اوور ناروتو کاملاً جدید است.

بر اساس اعلامیه ای که در ژاپن مشاهده شد، کراس اوور بعدی Fortnite x Naruto در ۲۴ ژوئن عرضه خواهد شد. رقیب زیرنویس آن، Naruto Event، به نظر می‌رسد که مجموعه‌ای از انواع جدید و تکراری را ارائه می‌دهد، بدون اینکه به نوعی حالت بازی با زمان محدود اشاره کنیم.

اپیک گیمز همچنین احتمالاً فایل‌های بازی را برای رویداد تابستانی آینده که انتظار می‌رود در دو هفته آینده آغاز شود، اضافه خواهد کرد.

اگر چیزی شبیه به سال گذشته اتفاق بیفتد، رویداد تابستانی باید موضوعات و مضامین جدید و همچنین انبوهی از چالش ها را اضافه کند.

از نظر چالش ها، به روز رسانی ۲۱.۱۰ دسته بعدی چالش های هفتگی و همچنین Battle Pass Super Styles و یک سلاح جدید با یا بدون کمان را اضافه می کند.

لینک منبع