سریال تابستانی – خبرگزاری ۲۰ برتر


تابستان 2022: راه های مقرون به صرفه برای سرگرم کردن کودکان بدون صفحه نمایش |  مردم

تابستان در اوج است، یعنی روزهای تنبلی برای استراحت در استخر، پارک آبی یا ساحل. شاید برای کاوش در پارک ملی مورد علاقه شما یا پیاده روی محلی باشد. این زمانی از سال است که ما در کباب، سوسیس، شناور آبجو ریشه دار، آتش بازی، و غرفه های لیموناد افراط می کنیم. یا این روزها قدیمی به نظر می رسد؟

امروز در آمریکا، جشن های تابستانی را با شورش های BLM/Antifa و ساعات کاری Drag Queen Story در کتابفروشی های محلی خود جایگزین کرده ایم؟ خیلی چیزها تغییر کرده است، اما من هنوز دورانی نه چندان دور را به یاد دارم، زمانی که روسای جمهور آمریکا می‌توانستند بدون یادداشت‌های دست‌نویس و پیام‌های تلفنی صحبت کنند که می‌گفتند: «وارد اتاق شوید، سلام کنید، لبخند بزنید».

تابستان چیز خاصی بود که همه از پیر و جوان منتظرش بودند. همه ما پس از یک روز بیرون از منزل و در دمای بالا، از یک بعدازظهر یا اوایل عصر برای تماشای یک فیلم تابستانی سرگرم‌کننده در هوای خنک استقبال می‌کنیم. برای بسیاری از کسانی که به فیلم های تابستانی فکر می کنند، پدربزرگ همه آنها – آرواره ها – به ذهن می رسد. در اینجا چهار انتخاب دیگر آورده شده است و منتظر رشد بیشتر سری های تابستانی در آینده باشید.

فیلم های شانس دوم این یک ستون تکراری است که به پیشنهاد فیلم هایی اختصاص داده شده است که ممکن است در زمان اکران اولیه آنها را از دست داده باشید یا نادیده گرفته باشید، اما سزاوار توجه بیشتری هستند.

همه ما دلایلی برای انتخاب فیلم برای اولین بار در سینما داریم.

  • شاید این فیلم فاقد تبلیغات موثر بوده و هرگز در رادار شما نبوده است.
  • ممکن است این فیلم را در لیست خود داشته باشید، اما در ابتدا به نظر می رسید که پست بی صدا شده است و محبوب نیست، بنابراین آن را از لیست خود حذف کردید.
  • سپس دلیلی وجود دارد که دلیل اصلی ایجاد این مفهوم توسط این نویسنده ایجاد شده است فیلم های شانس دوماو حتی در زمان اکران فیلم به دنیا نیامده بود.

کرم شب تاب کاملاً هماهنگ شده در پارک ملی کونگاری |  سبک زندگی RV

سپس از کت و شلوار خیس یا لباس های عرق کرده بیرون بیایید و چند لباس راحت و چند دمپایی بپوشید. آب نبات مورد علاقه خود را جمع آوری کنید، ببینید و نمایش را شروع کنید. شما در صحنه آغازین گم شده اید، درست همانطور که صاعقه ها از پنجره تصویر بزرگ دیده می شوند که شروع به رقصیدن در حیاط خلوت می کنند.

# ۱. مدرسه تابستانی:

فیلم کارل راینر محصول ۱۹۸۷ با بازی مارک هارمون و کرستی کخ، نگاهی آرام به مدرسه تابستانی است. رینر فیلم‌های ترسناک B و ژانر بزهکارانه نوجوانان HI Jinx را با بازآفرینی‌های غم‌انگیز فراوان و شوخی‌های جنسیتی تقلید می‌کند. اما این یک سرگرمی طنز به هزینه نمایندگان گروه است و نه مخاطب. آیا می توانید به یاد داشته باشید که آیا مجبور بودید به مدرسه تابستانی بروید؟ آیا از آن متنفر بودید زیرا از پنجره بیرون را نگاه می کردید و می خواستید جایی غیر از آن کلاس باشید؟ به نوعی، کسانی که در مدرسه تابستانی گیر کرده بودند، توانستند آن را به کار ببرند و حتی آن را آموزشی دیدند. این فیلم منعکس کننده ژانر تابستانی است که در آن افراد نامناسب، که ممکن است در طول سال تحصیلی واقعی هرگز ملاقات نکرده باشند، پیوندی منحصر به فرد پیدا می کنند و متوجه می شوند که در واقع کاملاً باهوش هستند. وقتی کار می کنند می فهمند و سست نمی شوند. از تریلر لذت ببرید

اجاره تابستانی شماره ۲:

این یکی دیگر از فیلم های کارل راینر محصول ۱۹۸۵ با بازی جی اف کی، ریچارد کرنا و ریپ تورن است. فاجعه زمانی رخ می دهد که یک کنترل کننده ترافیک هوایی خسته از آتلانتا مجبور می شود استراحت کند و خانه ای برای تعطیلات در فلوریدا اجاره کند. فیلم گاهی شبیه یک کمدی کمدی به نظر می رسد، اما اجرای کمدی کندی ارزش آن را دارد. همانطور که فیلم باز می شود، شخصیت کندی عشق خود را به خانواده اش و آنچه واقعا در زندگی اهمیت دارد را کشف می کند. اما او مخاطب را به سفری خنده دار می برد و رویدادهای پوچ را هدایت می کند. اوه، اشاره کردم که کرنا بازی می‌کند و دوست جدید و بامزه‌ای با بازی تورن و حتی یک رگاتا! پس خانواده را به تعطیلات ببرید و خانه ای در ساحل اجاره کنید و این خانه را ببینید.

# ۳. پارتی ساحلی

مهمانی ساحلی (۱۹۶۳) دو بازیگر جوان مشهور (فرانکی آوالون و آنت فونیچلو) با هم جفت می شوند. دستور العمل مهمانی ساحلی: آهنگ ها، موج سواران، موسیقی ساحلی، مردان و زنان کالج و “دوچرخه سواران” را فراموش نکنید و همه را سرگرم خواهید کرد. این فیلم فرهنگ آواز و رقص جوانان در دهه ۱۹۶۰ و تنش طبیعی جنسی بین دو جنس را به تصویر می کشد. داستان حول پیچیدگی های عاشقانه دو مرغ عشق بزرگ می چرخد ​​که به دنبال حسادت یکدیگر هستند. یک انسان‌شناس که عادات جنسی نوجوانان را مطالعه می‌کند، نقش رابرت کامینگز و دستیارش دوروتی مالون را بازی می‌کند که خانه‌ای را در گله‌ای از نوجوانان در تعطیلات اجاره می‌کنند. ساحل مالیبو یک کاغذ دیواری خوش منظره است که به اندازه بدن های صالح گل هایی که در اطراف آن می چرخند جذاب است. موسیقی نیز شیک است و نمی تواند به مضحک بودن موتورسواران در مقابل موج سواران و بچه های کالج بخندد. داشتن اوقات خوشی با تماشای این فیلم یک نتیجه قطعی است.

۴. بازگشت به ساحل

این زوج در دهه ۶۰ فیلم های زیادی را ساختند، اما هیچ کدام از آنها خیلی خوب نبودند بازگشت به ساحل از قضا ۲۵ سال بعد در سال ۱۹۸۷ ساخته شد! راجر ایبرت: این فیلم من را کاملاً متحیر کرد. نمی‌دانم از بازگشت به ساحل چه انتظاری داشتم، اما مطمئناً از زمان بازگشت به ساحل، خنده‌دارترین و عجیب‌ترین کمدی موزیکال نبود.فروشگاه کوچک ترسناک“چه کسی این فکر را می کرد؟ فرانکی آوالون و آنت فونیچلو آیا آنها بهترین فیلم پارتی ساحلی در ۲۵ سال آینده را خواهند ساخت؟

این بار آنت و فرانکی یک زوج میانسال هستند و برای دیدن دخترشان به سواحل کالیفرنیا بازگشته اند. این فیلم پر از تخته سنگ است، از جمله پی وی هرمان، استیوی ری وان فقید، و دیک دیل که آخرین آهنگ ساحل تابستانی، Pipeline را اجرا می کنند. این یک شوخ طبعی لذیذ و تحقیرکننده است که نشاط آور است.

پس بیرون بروید و از تابستان لذت ببرید، استراحت کنید و کمی لذت ببرید! اما ضد آفتاب را فراموش نکنید!

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفاً کمک مالی کوچکی به ما بدهید یک فنجان قهوه برای کمک به حمایت از روزنامه‌نگاری محافظه‌کار – یا اطلاع رسانی. متشکرم.

منبع سندیکایی برای مقاله اصلی RWR.