سریال جدیدی با عنوان “No Good Deed” توسط خالق لیز فلدمن وارد دنیای نتفلیکس می شود – Big 24 News


یک بار دیگر، هیجان برای کمدی سیاه آغاز شد. نتفلیکس با کمدین و نویسنده آمریکایی لیز فلدمن همکاری می کند. این دومین کمدی او در Streamer است که با نام No Good Deed شناخته می شود. او مخترع و تهیه کننده اجرایی سریال محبوب نتفلیکس Dead to Me است. او همچنین ۲ Broke Girls و One Big Happy را خلق کرد. پس از این همه موفقیت، اکنون از برنامه جدید او بدون کار خوب خوشحالیم.

هیچ کار خوبی برای بریتنی سیگال، گلوریا سانچز پروداکشنز، کریستی اسمیت، سیلور تری و آلبوم جسیکا وجود ندارد. Silver Tree توسط خلبان No Good Deed کارگردانی می شود و همچنین قسمت های دیگر. این نمایش کمدی ۳۰ دقیقه ای خواهد بود. اینها ۳ خانواده مختلف را دنبال خواهند کرد. آنها سعی می کنند همان ویلای اسپانیایی دهه ۱۹۲۰ را بخرند. آنها همچنین امیدوارند که خانه تمام مشکلات آنها را حل کند. اما فروشندگان قبلاً کشف کرده اند که گاهی اوقات ماندن در خانه رویایی شما می تواند یک کابوس باشد.

فلدمن در بیانیه ای گفت که از نتفلیکس برای ارائه چنین خانه ای برای خلاقیت بسیار سپاسگزار است. او همچنین سپاسگزار است که به او اجازه داده شود تا اضطراب خود را به یک سرگرمی تبدیل کند. وی افزود: “اپیدمی اولیه الهام گرفته از یک کار خوب نبود.” دیوانه وار دنبال منوهای زیلو می گشتم تا خانه ام را ترک کنم. الکس فلدمن همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی و بنیانگذار سریال بازی خواهد کرد.

سری جدید

تریسی باکوستا، رئیس بخش کمدی در نتفلیکس می‌گوید، حتی امکان تولید یک کار خوب نیز وجود ندارد، زیرا لیز فلدمن برای طنز سیاه «چشمی غیرقابل جایگزین» دارد. او همچنین هیجان زده است که با فرا رسیدن فصل پایانی سریال موفق Dead to Me، همکاری خود را با پروژه No Good Deeds ادامه خواهند داد.

Dead to me همچنین یک کمدی سیاه درباره دوستی قوی یک روح آزاد با رازهای خنده دار و یک بیوه به شدت مجروح شده است. این توسط گلوریا سانچز و استودیوی تلویزیونی برای نتفلیکس است. این نمایش همچنین توسط تهیه کنندگانی تولید شده است که در تجارت No Good Business هستند.

تاریخ اکرانی برای “Favors” وجود ندارد

نتفلیکس هنوز نام بازیگران را اعلام نکرده است. رفتارهای خوب را اعمال نکنید شگفت انگیز و پر از بازیگران با استعداد خواهد بود. اما در ماه‌های آینده، انتظار داریم که لیست «کار خوب نیست» را اعلام کنند. همچنین تعداد قسمت ها منتشر نشده است اما پیش بینی می شود ۶-۱۰ قسمت استاندارد باشد. تاریخ انتشار کار خوبی نیست همچنین توسط نتفلیکس منتشر نشده است، اما با توجه به مراحل اولیه توسعه آن، می توانیم تا سال ۲۰۲۳ منتظر آن باشیم.