سناتور ایالتی فرماندار را وادار می کند تا در مورد ارتش ، مجریان قانون و سوگند تحقیق کند

سناتور ایالتی فرماندار را وادار می کند تا در مورد ارتش ، مجریان قانون و سوگند تحقیق کند


سناتور سلن مایری ، سناتور شهرستان برو کلین ، پس از افشای ارتباطات واضح بین نیروی انتظامی نیویورک و مقامات نظامی و سوگند مسلحانه و ضد دولتی ، از “کتی هوچول” فرماندار نیویورک خواست تا “ریشه کنی” افراط گرایی را متعهد شود. گفته می شود که این گروه در قیام کنگره آمریکا در ژانویه نقش داشته است.

مای در نامه ای به فرماندار روز جمعه ، شبه نظامیان افراطی را “تهدیدی جدی برای امنیت عمومی” خوانده و از هوچول خواسته است توضیح دهد که چه اقداماتی برای شناسایی اعضای گروه مجری قانون و درجه های نظامی انجام می شود. دولت.

مایر در این نامه می گوید: “مردم نیویورک باید ایمان داشته باشند که مسئولان محافظت از جوامع ما عموماً با خشونت های افراطی و ملی گرایی شبه نظامی مخالف هستند.”

سناتور یادداشت ویژه ای به ادوارد کایروس ، رئیس ستاد نیروهای دفاعی نیویورک ، که در گزارشات اعضا در پرونده های غیر انتفاعی ثبت شده بود و بر شفافیت اینترنت متمرکز بود ، وارد کرد که هفته گذشته داده ها را منتشر کرد.

گارد نیویورک یک نیروی داوطلب ایالتی است. کایروس به فرماندار گزارش می دهد که او همچنین یک کارمند دولتی در بخش نظامی و نیروی دریایی ایالت نیویورک است که بر 20000 سرباز و پرسنل امنیتی نظارت می کند.

در نامه ای به WNYC / Gothamist ، کیروس اذعان کرد که تعهدنامه را امضا کرده است اما می گوید که به طور فعال با سازمان مشارکت ندارد و در هیچ یک از فعالیت های آن شرکت نمی کند. اما در گزارشات ، ورودی مربوط به کارمند گارد نیویورک “توانایی جذب از ارتش و نیروی هوایی نیویورک ، نیروی دفاعی ایالت نیویورک و USCG” را ذکر کرده است. [Coast Guard] دستیار “

در پاسخ به نامه مایر ، هازل کرامپتون-هایز ، سخنگوی فرماندار هوچول ، تأیید کرد که دفتر وی در حال بررسی موضوعات مطرح شده توسط سناتور ایالتی و بررسی “وضعیت در گارد نیویورک” است.

کرامپتون-هایس گفت: “فرماندار هوچول نسبت به ایده های افراطی و نفرت بی تحمل است.”

کایروس بلافاصله به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

تحقیقات اولیه توسط Gothamist / WNYC همچنین دو مقام NYPD که به نظر می رسد برای شبه نظامیان امضا کرده اند را مشخص کرد ، با ده ها عضو از سراسر استان و ده ها تن از اعضای فعلی نیروی انتظامی.

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک گفت هر مأموری که قول داده به گروه وفادار باشد باید اخراج شود. شهردار در سخنرانی خود در نمایشگاه برایان لهر در WNYC روز جمعه گفت که او در حال بررسی دستورالعمل های خاصی است اما به شهر دستور نمی دهد که همه اعضای NYDD را برای ارتباطات افراطی بررسی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *