سهام تاریسا (LON:THS) به زیر میانگین متحرک ۵۰ روزه ۱۰۴.۷۰ دلار سقوط کرد – بیگ ۲۴ خبرسهام Tarisa plc (LON:THS – Get Rating) در جریان معاملات روز چهارشنبه بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه خود معامله شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۱۰۴.۷۰ GBX (1.23 USD) است و تا ۱۰۲.۴۰ GBX (1.20 USD) معامله شد. سهام تاریسا آخرین بار به قیمت ۱۰۲.۵۰ GBX (1.20 دلار) با حجم ۲۶۰۴۱۵ سهم معامله شد.

تحلیلگران اهداف جدیدی را برای قیمت تعیین می کنند

به طور جداگانه، بانک Berenberg قیمت هدف خود را در Tarisa از GBX 270 (3.17 دلار) به GBX 250 (2.94 دلار) کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۶ اکتبر، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد.

سهام Thraisa 0.2٪ افزایش یافت

این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۴۶، نسبت معاملات ۱.۸۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱۲.۰۸ است. ارزش بازار این شرکت ۳۰۷.۸۷ میلیون پوند و نسبت قیمت به درآمد ۲۵۰.۰۰ است. این سهم دارای میانگین قیمت متحرک پنجاه روزه GBX 104.70 و قیمت میانگین متحرک دویست روزه GBX 113.51 GBX است.

درباره شرکت تاریسا

(دریافت رتبه)

Tarisa plc، یک شرکت هلدینگ سرمایه گذاری، در استخراج، فرآوری، بهره برداری، بازاریابی، فروش و عرضه مواد معدنی گروه پلاتین (PGM) و کنسانتره کروم در چین، آفریقای جنوبی، سنگاپور، هنگ کنگ، امارات متحده عربی و استرالیا مشغول است. ژاپن و در سطح بین المللی. این شرکت در چهار بخش PGM، کروم، نمایندگی، تجارت و تولید فعالیت می کند.

داستان های توصیه شده

اخبار و رتبه بندی ها را برای Tarisa Daily دریافت کنید – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران تاریسا و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com را دریافت کنید.