سهام شرکت دوون انرژی (NYSE: DVN) توسط Bowman & Co SC خریداری شد – بیگ ۲۴ خبرBowman & Co SC سهام خود را در سهام Devon Energy افزایش داد. (NYSE: DVN – Rating Received) بر اساس آخرین افشای آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۱۸.۹٪ افزایش یافت. این شرکت پس از خرید ۲ هزار و ۳۷۹ سهم دیگر در این مدت، ۱۴ هزار و ۹۶۵ سهم در شرکت انرژی داشت. دوون انرژی حدود ۰.۷ درصد از دارایی های Bowman & Co SC را تشکیل می دهد و این سهام را بیست و هفتمین سهام بزرگ می کند. دارایی Bowman & Co SC در Devon Energy در پایان سه ماهه گذشته ۸۸۵۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین صندوق تامینی دیگر اخیرا سهام DVN را خریده و فروخته اند. AdvisorNet Financial Inc. سهام آن در دوون انرژی در سه ماهه چهارم ۲۳۴.۴ درصد افزایش یافت. AdvisorNet Financial Inc. مالک است اکنون ۸۱۶ سهم از سهام شرکت انرژی پس از خرید ۵۷۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۳۶۰۰۰ دلار ارزش گذاری شده است. Sumitomo Mitsui DS Asset Management Company Ltd جایگاه خود را در Devon Energy طی سه ماهه چهارم ۱۳.۴ درصد افزایش داد. Sumitomo Mitsui DS Asset Management Limited اکنون دارای ۴۲۴۱۷ سهم از سهام شرکت انرژی است که پس از خرید ۵۰۱۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۱,۸۶۸,۰۰۰ دلار می رسد. Nordea Investment Management AB دارایی خود در سهام Devon Energy را ۳۵.۴٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Nordea Investment Management AB اکنون دارای ۳۷۵,۷۷۴ سهم از سهام شرکت انرژی است که پس از خرید ۹۸,۳۰۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۱,۶۴۱,۰۰۰ دلار است. Kestra Advisory Services LLC موقعیت خود را در Devon Energy 1.8٪ در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Kestra Advisory Services LLC اکنون مالک ۶۸۹۴۶ سهم از سهام شرکت انرژی به ارزش ۳۰۳۷۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۲۲۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرانجام، گروه سرمایه گذاری راسل با مسئولیت محدود. این شرکت در سه ماهه چهارم جایگاه خود را در سهام دوون انرژی ۱.۰ درصد افزایش داد. گروه سرمایه گذاری راسل LLC اکنون دارای ۷۲۳۱۸ سهم از سهام شرکت انرژی است که پس از خرید ۷۰۳۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۳۱،۸۵۱،۰۰۰ دلار می رسد. ۸۷.۰۱ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

عملکرد ذخیره توان دوون

سهام دوون انرژی روز دوشنبه با قیمت ۵۲.۷۱ دلار افتتاح شد. شرکت دوون انرژی با ۲۴.۰۵ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۷۹.۴۰ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید. ارزش بازار سهام ۳۴.۷۹ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۹.۸۹ و بتای ۲.۶۱ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۶۴.۶۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۵۹.۱۰ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۱.۳۲، نسبت سریع ۱.۳۲ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۹ است.

Devon Energy (NYSE: DVN – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز دوشنبه، ۲ مه اعلام کرد. این شرکت انرژی ۱.۸۸ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآوردهای ۱.۷۴ دلاری تحلیلگران در ۰.۱۴ دلار بود. دوون انرژی بازده سهام ۳۶.۵۷ درصد و حاشیه خالص ۲۵.۶۹ درصد داشت. این شرکت در این سه ماهه ۳.۸۱ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۴.۰۲ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۴۵ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند شرکت Devon Energy Inc. برای سال مالی جاری ۹.۰۴ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

دوون انرژی سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز افشا کرده است که در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن پرداخت شده است. در روز دوشنبه، ۱۳ ژوئن، سود سهام ۱.۲۷ دلار به سهامداران سابقه پرداخت شد. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی ۱.۰۰ دلاری دوون انرژی است. این نشان دهنده سود سالانه ۵.۰۸ دلار و بازده سود ۹.۶۴٪ است. تاریخ پرداخت سود سهام جمعه ۱۰ ژوئن بود. نسبت پرداخت سود سهام شرکت دوون انرژی (DPR) در حال حاضر ۹۵.۳۱ درصد است.

دوون انرژی اعلام کرد که هیئت مدیره آن برنامه بازخرید سهام را در روز دوشنبه، ۲ مه مجاز کرده است که به شرکت اجازه می دهد ۲.۰۰ میلیارد دلار سهام خود را بازخرید کند. این مجوز خرید مجدد به شرکت انرژی اجازه می دهد تا ۴.۷ درصد از سهام خود را از طریق خرید در بازار آزاد خریداری کند. برنامه های بازخرید سهام اغلب نشانه این است که مدیریت یک شرکت معتقد است سهام آن کمتر از ارزش گذاری شده است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی در مورد سهام نظر داده اند. Mizuho قیمت هدف خود را برای سهام دوون انرژی از ۹۲ دلار به ۹۴ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز جمعه ۱۰ ژوئن به شرکت رتبه “خرید” را اختصاص داد. جانسون رایس در گزارشی که در روز سه‌شنبه ۲۴ مه منتشر شد، سهام شرکت دوون انرژی را از رتبه «خرید» به «حفظ» کاهش داد. مورگان استنلی هدف قیمت سهام دوون انرژی را از ۵۴.۰۰ دلار به ۶۸.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ آوریل، به سهام رتبه “برابر” داد. StockNews.com در گزارشی پژوهشی در روز جمعه ۸ ژوئیه، سهام دوون انرژی را از رتبه “خرید” به رتبه “نگهداری” کاهش داد. در نهایت، Trust Financial قیمت هدف خود را برای سهام دوون انرژی از ۱۰۰.۰۰ دلار به ۱۰۳.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۹ ژوئن، رتبه “خرید” را به شرکت اختصاص داد. هفت تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه نگهداری، هفت نفر رتبه خرید و یک رتبه به شرکت رتبه خرید قوی داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای امتیاز اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۷۵.۴۷ دلار است.

خرید و فروش محلی در دوون انرژی

در اخبار مرتبط، معاون اجرایی رئیس جمهور، دنیس سی. کامرون، ۱۹۵۸۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۵ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۸.۲۲ دلار و در مجموع ۱۳۳۵۷۴۷.۶۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۲۷۴۸۰۶ سهم در شرکت به ارزش ۱۸۷۴۷۲۶۵.۳۲ دلار است. این معامله در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، فاش شده است که از طریق وب سایت شرکت برق عربستان در دسترس است. در اخبار مرتبط، مدیر کلت کندیک ۹۰۴۹ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ جمعه ۶ مه فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۸.۰۳ دلار و در مجموع ۶۱۶۰۳.۴۷ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون صاحب ۴۲۵۹۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۸۹۷۳۹۷.۷۰ دلار است. این فروش در سند ثبت شده در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین، EVP Dennis C. Cameron 19580 سهم از سهام Devon Energy را در معامله ای که در روز پنجشنبه ۵ می انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۶۸.۲۲ دلار و ارزش کل ۱۳۳۵۷۴۷.۶۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون اجرایی در حال حاضر به طور مستقیم مالک ۲۷۴۸۰۶ سهم در شرکت به ارزش ۱۸۷۴۷۲۶۵.۳۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در سه ماه گذشته در مجموع ۳۵۳۱۶ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۲۳۴۵۳۸۸ دلار فروخته اند. ۸۰/۰ درصد از سهام شرکت متعلق به خودی‌های شرکت است.

سیم پیچ برق دوون

(رتبه گرفتن)

Devon Energy Corporation، یک شرکت مستقل انرژی، عمدتاً در اکتشاف، توسعه و تولید نفت، گاز طبیعی و مایعات گاز طبیعی در ایالات متحده فعالیت دارد. تقریباً ۵۱۳۴ حلقه چاه کار می کند. شرکت انرژی دوون در سال ۱۹۷۱ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در شهر اوکلاهاما، اوکلاهاما قرار دارد.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری دارای DVN هستند؟ برای آخرین بایگانی های ۱۳F و معاملات داخلی برای دوون انرژی، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: DVN – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای دوون انرژی (NYSE: DVN)

اخبار و رتبه بندی روزانه دوون انرژی را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای دوون انرژی و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.