سهام شرکت فایزر (NYSE: PFE) توسط شرکت مشاور چلسی فروخته شد. – خبر ۲۴ بزرگشرکت مشاوره چلسی سهام خود را در Pfizer کاهش داد. (NYSE:PFE–Received Rating) بر اساس آخرین افشای این شرکت با کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۲۶.۲ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از فروش ۲۵۸۰۷ سهم در طول سه ماهه، ۷۲۵۸۹ سهم از شرکت بیودارویی را در اختیار داشت. فایزر تقریباً ۱.۷ درصد از سهام شرکت مشاوره چلسی را تصاحب می کند. ، که باعث می شود سهم در رتبه هجدهم قرار گیرد. دارایی شرکت مشاوره چلسی بالغ بر به مبلغ ۳,۷۵۸,۰۰۰ دلار فایزر در پایان آخرین دوره گزارش.

چندین صندوق تامینی دیگر نیز اخیرا دارایی خود را از PFE اصلاح کرده اند. Worth Asset Management LLC سهام جدیدی در Pfizer در سه ماهه اول به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. Rinkey Investments یک موقعیت جدید در سهام Pfizer در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. Stuart Chausey & Associates موقعیت خود را در سهام Pfizer Inc در سه ماهه اول ۱۰۸.۳ درصد افزایش داد. Stuart Chausey & Associates اکنون ۶۲۵ سهم از سهام این شرکت داروسازی زیستی را در اختیار دارد که پس از خرید ۳۲۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۳۲۰۰۰ دلار ارزش دارد. Advanced Research Investment Solutions LLC موقعیت خود را در سهام Pfizer Inc تا ۳۳۹.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Advanced Research Investment Solutions LLC اکنون پس از خرید ۵۰۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۵۹ سهم از سهام این شرکت دارویی به ارزش ۳۴۰۰۰ دلار است. در نهایت، Bivin & Associates Inc. خرید یک موقعیت جدید در سهام Pfizer Inc در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۷۰۰۰ دلار. ۶۷.۹۰ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی اخیراً بر این شرکت تأثیر گذاشته اند. JPMorgan Chase & Co. در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲۸ ژوئن، قیمت هدف ۵۷.۰۰ دلاری را برای فایزر تعیین کرد. SVB Leerink هدف قیمت خود را در Pfizer از ۵۵.۰۰ دلار به ۵۳.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ جولای، رتبه “عملکرد بازار” را به این شرکت اختصاص داد. بارکلیز در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، اول سپتامبر، قیمت هدف ۵۰ دلاری را برای فایزر تعیین کرد. گلدمن ساکس در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، اول سپتامبر، قیمت هدف ۵۰ دلاری را برای فایزر تعیین کرد. سرانجام، بانک برنبرگ در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، قیمت ۴۴.۰۰ دلار را برای فایزر تعیین کرد. ۹ تحلیلگر سهام را با رتبه توقف، ۱۰ تحلیلگر رتبه خرید و یک تحلیلگر امتیاز خرید قوی به سهام داده اند. طبق داده های MarketBeat، فایزر در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۵۷.۰۰ دلار است.

عملکرد سهام فایزر

NYSE PFE در روز پنجشنبه با قیمت ۴۶.۱۵ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۲۵۹.۰۱ میلیارد دلار، نسبت P/E 9.03، نسبت P/E 0.57 و بتای ۰.۷۰ است. Pfizer پایین ترین قیمت در یک سال گذشته ۴۰.۹۴ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۶۱.۷۱ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۹، نسبت معاملات ۱.۴۲ و نسبت سریع ۱.۲۰ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای تجارت ۴۹.۴۱ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۵۰.۴۶ دلار است.

Pfizer (NYSE: PFE – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای منتشر کرد. این شرکت داروسازی زیستی درآمد ۲.۰۴ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۹۵ دلاری با ۰.۰۹ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۲۷.۷۴ میلیارد دلار سود داشت، در حالی که تحلیلگران ۲۶.۲۰ میلیارد دلار تخمین زدند. فایزر بازده سهام ۴۳.۱۸ درصد و حاشیه خالص ۲۸.۹۲ درصد داشت. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۴۶.۸ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۱.۰۷ دلار گزارش کرد. تحلیلگران سهام انتظار دارند شرکت Pfizer Inc. برای سال جاری ۶.۵۴ سود به ازای هر سهم خواهد داشت.

اعلام سود سهام فایزر

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز سه شنبه ۱۵ سپتامبر پرداخت شده بود، افشا کرد. سهامداران رکورد در روز چهارشنبه، ۲۹ ژوئن، ۰.۴۰ دلار سود سهام دریافت کردند. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۶۰ دلار و بازده سود ۳.۴۷٪ است. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۷ تیرماه بود. بازده سود سهام فایزر در حال حاضر ۳۱.۳۱ درصد است.

مروری بر Pfizer Inc

(رتبه گرفتن)

شرکت فایزر کشف می کند. محصولات بیودارویی، توسعه، تولید، بازاریابی، توزیع و فروش آنها در سراسر جهان است. این داروها و واکسن ها را در زمینه های مختلف درمانی، از جمله متابولیسم قلبی عروقی و سلامت زنان، در خانواده برندهای Premarin و Eliquis ارائه می دهد. بیولوژیک ها، مولکول های کوچک، ایمونوتراپی ها و بیوسیملارها تحت برندهای Ibrance، Xtandi، Sutent، Inlyta، Retacrit، Lorbrena و Braftovi. و داروهای استریل تزریقی، ضد عفونی کننده و خوراکی برای COVID-19 با نام های تجاری Sulperazon، Medrol، Zavicefta، Zithromax، Vfend، Panzyga و Paxlovid.

داستان های توصیه شده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری PFE را در اختیار دارند؟ برای دریافت آخرین فایل‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای Pfizer Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: PFE – رتبه بندی را دریافت کنید).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Pfizer (NYSE: PFE)

اخبار و نظرات را برای Pfizer Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای فایزر و شرکت های مرتبط دریافت کنید.