سهام شرکت Eagle Agnico Mines (TSE: AEM) در بانک ملی به ۷۵.۰۰ دلار کانادا سقوط کرد.Agnico Eagle Mines (توکیو: AEM – رتبه‌بندی دریافت شده) (NYSE: AEM) BayStreet.CA گزارش داد که قیمت هدف آن توسط National Bankshares از ۹۸.۰۰ دلار کانادا به ۷۵.۰۰ دلار کانادا در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه کاهش یافت. این کارگزاری در حال حاضر رتبه برتری نسبت به سهام دارد.

تعدادی دیگر از تحلیلگران تحقیقاتی نیز در مورد این شرکت اظهار نظر کرده اند. Eight Capital هدف قیمت خود را در معادن Agnico Eagle از ۱۰۰.۰۰ دلار کانادا به ۱۰۵.۰۰ دلار کانادا افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۱ آوریل، رتبه خرید را به شرکت داد. گروه Canaccord Genuity در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ آوریل، قیمت هدف خود را در معادن Agnico Eagle از ۸۴.۰۰ دلار کانادا به ۹۶.۰۰ دلار کانادا افزایش داد. بر اساس داده‌های MarketBeat.com، هشت تحلیلگر سرمایه‌گذاری سهام را با رتبه خرید ارزیابی کرده‌اند و این شرکت دارای امتیاز خرید متوسط ​​و قیمت هدف توافق شده ۸۹.۲۰ دلار کانادا است.

قیمت معدن عقاب آگنیکو ۲.۳ درصد کاهش یافت

سهام AEM روز پنجشنبه با قیمت ۵۲.۰۰ دلار کانادا افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۶۳.۳۳ دلار کانادا و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۶۸.۴۵ دلار کانادا است. Agnico Eagle Mines با ۵۱.۵۸ دلار کانادا، کمترین قیمت پنجاه و دو هفته ای و ۸۴.۶۶ دلار کانادا را به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رساند. ارزش بازار این سهام ۲۳.۷۰ میلیارد دلار کانادا و نسبت قیمت به درآمد ۲۰.۸۸ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱۰.۵۲، نسبت معاملات ۲.۶۱ و نسبت سریع ۱.۳۱ است.

Agnico Eagle Mines (TSE: AEM – Get Rating) (NYSE: AEM) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ آوریل منتشر کرد. این شرکت درآمد ۰.۷۶ دلار کانادا به ازای هر سهم را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای تحلیلگران ۰.۴۶ دلار کانادا با ۰.۳۰ دلار کانادا است. این شرکت در این سه ماهه ۱.۶۸ میلیارد دلار کانادا درآمد در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران ۱.۴۷ میلیارد دلار کانادا ایجاد کرد. تحلیلگران انتظار دارند که شرکت Agnico Eagle Mines برای سال مالی جاری ۴.۰۱۰۰۰۰۴ سود به ازای هر سهم گزارش کند.

Agnico Eagle Mines سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز چهارشنبه ۲۴ ژوئن پرداخت شده است. سهامداران رکورد در روز چهارشنبه ۱۵ ژوئن سود ۰.۴۰ دلار دریافت کردند. تاریخ تقسیم سود سه شنبه ۳۱ اردیبهشت بود. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۶۰ دلار و بازده سود سهام ۳.۰۸٪ است. معادن عقاب آگنیکو در حال حاضر سود تقسیمی ۵۸.۲۳ درصدی دارد.

تجارت داخلی در معادن عقاب آگنیکو

در خبر دیگر، مدیر رابرت گمل، ۱۷۹۲ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز پنجشنبه ۵ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۷۵.۳۵ دلار کانادا و ارزش کل ۱۳۵۰۲۷.۲۰ دلار کانادا فروخته شد. پس از این معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۳۰۰۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۲۲۶۰۵۰ دلار کانادا است.

درباره معادن ایگل آگنیکو

(رتبه گرفتن)

شرکت Agnico Eagle Mines Limited در زمینه اکتشاف، توسعه و تولید خواص معدنی در کانادا، مکزیک و فنلاند مشغول است. از طریق بخش های تجاری شمالی و جنوبی فعالیت می کند. این شرکت عمدتاً ذخایر طلا را تولید و به فروش می رساند و همچنین ذخایر نقره، روی و مس را کشف می کند.

ادامه مطلب

توصیه های تحلیلگر برای معادن عقاب Agnico (TSE: AEM)

اخبار و رتبه بندی های روزانه Agnico Eagle Mines را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Agnico Eagle Mines و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.