سهام شرکت Union Pacific Corporation (NYSE: UNP) توسط FDx Advisors Inc فروخته شد. – خبر ۲۴ بزرگFDx Advisors Inc. موقعیت خود را در سهام اتحادیه پسیفیک کاهش داد. (NYSE: UNP – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین ثبت‌شده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۴۱.۵ درصد افزایش یافته است. این شرکت پس از فروش ۶۵۵۲ سهم در این مدت ۹۲۵۱ سهم از سهام اپراتور راه آهن را در اختیار داشت. ریشه های FDx Advisors Inc. ارزش دارایی های اتحادیه پسیفیک در پایان آخرین دوره گزارش ۲,۵۲۸,۰۰۰ دلار بود.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً سهام خود را در UNP اضافه کرده یا کاهش داده اند. Norges Bank سهام جدیدی در سهام Union Pacific در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۱,۴۴۹,۵۲۶,۰۰۰ دلار خریداری کرد. BlackRock Inc موقعیت خود را در سهام اتحادیه پسیفیک ۶.۴ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. شرکت بلک راک پس از خرید ۲۷۷۶۳۳۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۴۵۸۸۲۰۱ سهم از سهام اپراتور راه آهن به ارزش ۱۱۵۴۳۹۸۵۰۰۰ دلار است. DZ BANK AG Deutsche Zentral Genossenschafts Bank فرانکفورت آم ماین موقعیت خود را در سهام Union Pacific تا ۳۱۶.۹٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. DZ BANK AG Deutsche Zentral Genossenschafts Bank فرانکفورت آم ماین پس از خرید ۲،۲۵۴،۳۳۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، اکنون دارای ۳,۲۹۰,۳۶۸ سهم از سهام اپراتور ریلی به ارزش ۷۴۰,۰۷۳,۰۰۰ دلار است. Cibc World Markets Corp موقعیت خود را در سهام Union Pacific 1.083.0% در سه ماهه چهارم افزایش داد. Cibc World Markets Corp. اکنون پس از خرید ۶۹۴۵۵۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۷,۵۶۸,۴۶۸ سهم از سهام اپراتور راه آهن به ارزش ۱۹۱,۱۳۶,۰۰۰ دلار است. سرانجام، Allspring Global Investments Holdings LLC سهام جدیدی در سهام Union Pacific در سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۱۶۸,۹۶۴,۰۰۰ دلار خریداری کرد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۰.۲۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تجارت اتحادیه اقیانوس آرام ۰.۷ درصد افزایش یافت

بورس نیویورک: UNP در روز جمعه با قیمت ۲۱۳.۴۰ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲۱۴.۹۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۳۶.۵۱ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۱۳۴.۰۲ میلیارد دلار، نسبت P/E 19.89، نسبت P/E 1.84 و نسخه بتا ۱.۱۷ است. شرکت Union Pacific Corporation پایین ترین قیمت دوازده ماهه خود را ۱۹۵.۶۸ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه را ۲۷۸.۹۴ دلار ثبت کرد. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۶۶، نسبت سریع ۰.۵۸ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۲.۳۳ است.

اتحادیه پاسیفیک (NYSE: UNP – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۱ ژوئیه منتشر کرد. اپراتور ریلی سود هر سهم را در سه ماهه ۲.۹۳ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۲.۹۳ دلاری تحلیلگران بود. Union Pacific حاشیه سود خالص ۲۹.۲۳ درصد و بازده سهام ۵۲.۰۰ درصد ایجاد کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه ۶.۲۷ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۶.۱۱ میلیارد دلار تخمین زدند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۲.۷۲ دلار گزارش کرد. درآمد کسب و کار در سه ماهه نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۳.۹ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران انتظار دارند شرکت Union Pacific Co. برای سال مالی جاری ۱۱.۵۴ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

اتحادیه پاسیفیک سود را افزایش می دهد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن پرداخت شد. سرمایه گذاران رکورد در روز سه شنبه ۳۱ مه سود ۱.۳۰ دلاری را منتشر کردند. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی اتحادیه پسیفیک ۱.۱۸ دلار است. این نشان دهنده سود سهام ۵.۲۰ دلار در سال و بازده سود ۲.۴۴٪ است. تاریخ پرداخت سود سهام جمعه ۲۷ مه بود. نسبت پرداخت Union Pacific در حال حاضر ۴۸.۴۶ درصد است.

تغییر رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر تحقیقاتی اخیراً در مورد سهام UNP اظهار نظر کرده اند. Cowen در گزارشی در روز جمعه قیمت هدف خود را برای سهام Union Pacific به ۲۶۱.۰۰ دلار کاهش داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft در گزارشی در روز جمعه قیمت هدف خود را برای سهام Union Pacific از ۲۶۰.۰۰ دلار به ۲۳۲.۰۰ دلار کاهش داد. Evercore ISI هدف قیمت سهام اتحادیه پسیفیک را از ۲۴۵.۰۰ دلار به ۲۳۶.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز سه‌شنبه ۱۲ ژوئیه منتشر شد، رتبه‌بندی “زنده” را به این شرکت اختصاص داد. ریموند جیمز در گزارشی که در روز جمعه، ۸ ژوئیه منتشر شد، قیمت هدف خود را برای سهام یونیون پسیفیک از ۲۸۵.۰۰ دلار به ۲۵۰.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “خرید قوی” را به این شرکت اختصاص داد. در نهایت، مورگان استنلی هدف قیمتی سهام اتحادیه پسیفیک را از ۲۱۰ دلار به ۲۰۷ دلار کاهش داد و در گزارشی که روز جمعه منتشر شد، رتبه “برابر” را به این شرکت اختصاص داد. ۱۲ تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه نگهداری، شش نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام این شرکت داده اند. طبق گفته MarketBeat، Union Pacific در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و هدف قیمت توافق شده ۲۴۷.۱۸ دلار است.

درباره یونیون پاسیفیک

(رتبه گرفتن)

شرکت Union Pacific، از طریق شرکت تابعه خود، Union Pacific Railroad Company، در تجارت راه آهن در ایالات متحده مشغول است. این شرکت خدمات حمل و نقل غلات، محصولات غلات، کودهای شیمیایی، مواد غذایی، محصولات یخچالی، زغال سنگ و انرژی های تجدیدپذیر را به تولیدکنندگان غلات، تغذیه کننده حیوانات، تولیدکنندگان اتانول و سایر کاربران کشاورزی ارائه می دهد. نفت و گازهای نفتی مایع؛ محصولات ساختمانی، مواد شیمیایی صنعتی، پلاستیک، محصولات جنگلی، محصولات ویژه، مواد معدنی، سنگ معدن، خاکستر سودا و شن و ماسه، و همچنین وسایل نقلیه تمام شده، قطعات خودرو و ظروف مخلوط.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری UNP را نگه می دارند؟ برای آخرین بایگانی های Union Pacific 13F و معاملات داخلی، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: UNP – امتیاز دریافت شده).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای شرکت Union Pacific (NYSE: UNP)

اخبار و نظرات را برای Union Pacific Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران اتحادیه پاسیفیک و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.