سهام صندوق جهانی درآمد بالا AllianceBernstein (NYSE: AWF) بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه ۹.۸۹ دلار است.سهام صندوق درآمد جهانی AllianceBernstein (NYSE: AWF – Get Rating) در جریان معاملات روز دوشنبه بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه خود معامله شدند. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام در ۹.۸۹ دلار است و تا ۱۰.۰۸ دلار معامله می شد. صندوق جهانی با درآمد بالا AllianceBernstein آخرین بار به قیمت ۱۰.۰۶ دلار با حجم ۱۸۴۹۲۷ سهم معامله شد.

عملکرد سهام در صندوق جهانی با درآمد بالا Alliance Bernstein

میانگین متحرک ۵۰ روزه این کسب و کار ۹.۸۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۰.۵۱ دلار است.

صندوق جهانی با درآمد بالا AllianceBernstein سود سهام را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود ماهانه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۲۲ جولای پرداخت شد. روز جمعه ۸ جولای ۰.۰۶۵۵ دلار به ازای هر سهم سود سهام به سرمایه گذاران بی سابقه پرداخت شد. تاریخ تقسیم این سود روز پنجشنبه ۲۵ تیرماه بود. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۷۹ دلار و بازدهی ۷.۸۱٪ است.

سرمایه گذاران نهادی به صندوق جهانی درآمد بالا Alliance Bernstein توجه می کنند

چندین سرمایه گذار بزرگ اخیراً سهام AWF را خریده و فروخته اند. Larson Financial Group LLC سهام جدیدی در AllianceBernstein Global Income Fund در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. CWM LLC سهام جدیدی در AllianceBernstein Global Income Fund طی سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Centaurus Financial Inc. در طول سه ماهه چهارم، سهام جدیدی در صندوق درآمد جهانی AllianceBernstein به ارزش تقریباً ۱۰۱,۰۰۰ دلار به دست آورد. Kenfarb & Co یک موقعیت جدید در سهام AllianceBernstein Global Income Fund در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۱۲۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Quantedge Capital Pte Ltd سهام جدید AllianceBernstein Global Income Fund را در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۱۱۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۲۲.۲۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

مشخصات شرکت AllianceBernstein Global Income Fund

(رتبه گرفتن)

صندوق جهانی با درآمد بالا AllianceBernstein یک صندوق سرمایه گذاری مشترک با درآمد ثابت پایان بسته است که توسط AllianceBernstein LP راه اندازی و مدیریت می شود و در بازارهای با درآمد ثابت در سراسر جهان سرمایه گذاری می کند. این صندوق عمدتاً در بدهی های شرکتی با رتبه پایین و اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری می کند. او از ترکیبی از تجزیه و تحلیل بنیادی و کمی برای ایجاد پورتفولیوی خود استفاده می کند.

داستان های خصوصی

اخبار و نظرات روزانه AllianceBernstein Global Fund را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای AllianceBernstein Global Income Fund و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com دریافت کنید.