سهام فروخته شده Copart Corporation (NASDAQ: CPRT) توسط Allianz Asset Management GmbH – Big 24 KhabarAllianz Asset Management GmbH دارایی های خود را در Copart، Inc افزایش داده است. (NASDAQ: CPRT–Received Rating) طبق آخرین ثبت شرکت در فرم ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۵.۷ درصد افزایش یافته است. این شرکت پس از فروش ۵۰۶۳۷ سهم در طول سه ماهه، ۸۳۹,۷۹۴ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری را در اختیار داشت. Allianz Asset Management GmbH تقریباً ۰.۳۵٪ از Copart را در اختیار داشت که در آخرین پرونده های SEC ارزش آن ۱۰۵,۳۶۹,۰۰۰ دلار است.

سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Perkins Coie Trust Co سهام خود را در Copart در سه ماهه اول ۷۸.۴ درصد افزایش داد. Perkins Coie Trust اکنون دارای ۲۶۴ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری است که پس از خرید ۱۱۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۳۳۰۰۰ دلار می رسد. بانک ملی ایالات متحده سهام خود در سهام Copart را ۵۸.۲ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. بانک ملی ایالات متحده اکنون دارای ۲۸۰ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات تجاری است که پس از خرید ۱۰۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۳۵۰۰۰ دلار ارزش دارد. Rather & Kittrell Inc. سهام جدیدی در سهام Copart در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۷۰۰۰ دلار به دست آورد. NuWave Investment Management LLC موقعیت خود را در Copart 91.5٪ در سه ماهه اول افزایش داد. NuWave Investment Management LLC اکنون پس از خرید ۱۷۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۳۶۲ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات تجاری به ارزش ۴۵۰۰۰ دلار است. سرانجام، Trustcore Financial Services LLC سهام خود در Copart را ۸۹۷.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Trustcore Financial Services LLC اکنون پس از خرید ۳۵۰ سهم اضافی در این دوره، مالک ۳۸۹ سهم از سهام ارائه‌دهنده خدمات تجاری به ارزش ۴۹۰۰۰ دلار است. ۸۰.۹۲ درصد سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین کارگزاری اخیراً در مورد CPRT بررسی کرده اند. استفنز هدف قیمت خود را برای سهام Copart به ۱۴۵.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز جمعه، ۲۰ می، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد. گوگنهایم در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۰ می، هدف قیمت Copart را به ۱۵۱.۰۰ دلار کاهش داد. سه تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگهداری و دو نفر به سهام رتبه خرید داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، Copart در حال حاضر رتبه‌بندی اجماع “Hold” و قیمت هدف ۱۵۷.۷۵ دلاری را دارد.

سهام Copart 2.0 درصد افزایش یافت.

سهام NASDAQ CPRT در روز پنجشنبه با قیمت ۱۱۸.۸۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۵.۳۵، نسبت معاملاتی ۵.۴۷ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۰۹ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۲۱.۶۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۱۸.۳۳ دلار است. Copart دارای کمترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۱۰۲.۲۱ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۱۶۱.۱۲ دلار است. ارزش بازار این سهام ۲۸.۲۴ میلیارد دلار، نسبت قیمت به سود ۲۶.۴۷ و بتای ۱.۱۶ است.

Copart (NASDAQ: CPRT – Get Rating) آخرین نتایج سود سه ماهه خود را در روز چهارشنبه ۷ سپتامبر منتشر کرد. این ارائه‌دهنده خدمات تجاری درآمدی معادل ۱.۱۳ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه گزارش کرده است که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۱.۱۰ دلار در ۰.۰۳ دلار است. این شرکت در سه ماهه ۸۸۳.۳۹ میلیون دلار درآمد داشت، در مقایسه با برآورد اجماع ۸۷۴.۱۴ میلیون دلاری. حاشیه خالص همپارت ۳۲.۱۵ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۲۶.۶۹ درصد بود. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۰۳ دلار EPS درآمد داشت. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند Copart, Inc. برای سال مالی جاری ۴.۴۲ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

درباره کوپارت

(رتبه گرفتن)

Copart، Inc ارائه می دهد مزایده آنلاین و خدمات بازاریابی مجدد خودرو. این شرکت طیف وسیعی از خدمات را برای پردازش و فروش وسایل نقلیه به صورت آنلاین از طریق فناوری فروش آنلاین به سبک حراجی نسل سوم به نمایندگی از فروشندگان خودرو، شرکت های بیمه، بانک ها، شرکت های مالی، خیریه، اپراتورهای ناوگان و فروشندگان ارائه می دهد. انجام دادن. به عنوان مالکان فردی

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری CPRT را نگه می دارند؟ برای مشاهده آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای Copart, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: CPRT – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه به Copart (NASDAQ: CPRT)

اخبار و نظرات روزانه Copart را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Copart و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.