سهام هیولت پاکارد (NYSE: HPE) توسط سیستم بازنشستگی کارکنان عمومی کالیفرنیا فروخته شد.بر اساس آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است، سیستم بازنشستگی کارکنان عمومی کالیفرنیا دارایی خود از سهام هیولت پاکارد (NYSE: HPE – Get Rating) را ۵.۹٪ در طول سه ماهه اول کاهش داد. این صندوق پس از فروش ۱۷۰۲۷۸ سهم در طول سه ماهه دارای ۲۷۰۳۸۷۹ سهم از سهام شرکت فناوری بود. سیستم بازنشستگی کارکنان عمومی کالیفرنیا تقریباً ۰.۲۱ درصد از هیولت پاکارد به ارزش ۴,۵۱۸,۲۰۰ دلار در پایان سه ماهه گذشته را در اختیار داشت.

چندین سرمایه گذار بزرگ دیگر نیز اخیرا سهام HPE را خریده و فروخته اند. Elmwood Wealth Management Inc. در طول سه ماهه چهارم، سهام جدیدی در سهام هیولت پاکارد به ارزش ۲۸۰۰۰ دلار به دست آورد. Didora Capital Inc. سهام جدیدی در Hewlett-Packard در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Delos Wealth Advisors LLC سهام جدیدی در شرکت Hewlett Packard Enterprise را در سه ماهه گذشته به قیمت تقریباً ۳۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. Evoke Wealth LLC سهام خود را در شرکت Hewlett Packard Enterprise 125.0% در سه ماهه چهارم افزایش داد. Evoke Wealth LLC اکنون پس از خرید ۱۲۳۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۲۲۲۱ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۳۵۰۰۰ دلار است. در نهایت، First Quadrant LLC CA سهام جدیدی در شرکت Hewlett Packard Enterprise در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۳۶۰۰۰ دلار خریداری کرد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۲.۷۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تراکنش های داخلی هیولت پاکارد

در اخبار دیگر، EVP آلن ریچارد می ۹۴.۷۰۵ سهم از سهام Hewlett-Packard Inc را فروخت. در معامله ای که روز جمعه ۳ ژوئن انجام شد. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵.۰۸ دلار و ارزش کل ۱,۴۲۸,۱۵۱.۴۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون دارای ۳۱۰۵۰۰ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۴۶۸۲۳۴۰ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که در این لینک موجود است. در اخبار مرتبط، معاون اجرایی، توماس ای. بلک، جونیور این خودی در معامله ای که در روز سه شنبه ۱۶ خرداد رخ داد، ۲۸۳۴۷ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵.۲۶ دلار و در مجموع ۴۳۲۵۷۵.۲۲ دلار فروخته شد. این معامله در سندی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، EVP Alan Richard May در معامله ای که در روز جمعه ۳ ژوئن رخ داد، ۹۴.۷۰۵ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵.۰۸ دلار و ارزش کل ۱,۴۲۸,۱۵۱.۴۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون اجرایی هم اکنون دارای ۳۱۰۵۰۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش تقریبی ۴۶۸۲۳۴۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها ۰.۴۵ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از کارگزاری ها گزارش هایی در مورد HPE منتشر کرده اند. Deutsche Bank Aktiengesellschaft در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۴ ژوئن، شرکت Hewlett Packard Enterprise را از رتبه «خرید» به رتبه «نگهداری» کاهش داد و هدف قیمت سهام را از ۱۸.۰۰ دلار به ۱۶.۰۰ دلار کاهش داد. مورگان استنلی در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۲ آوریل، رتبه هیولت پاکارد را از رتبه “هم وزن” به “کم وزن” کاهش داد و قیمت هدف خود را برای این شرکت از ۱۷.۰۰ دلار به ۱۵.۰۰ دلار کاهش داد. آنها خاطرنشان کردند که این مرحله فراخوانی برای ارزیابی است. JPMorgan Chase & Co. این شرکت قیمت هدف خود را در شرکت Hewlett Packard از ۱۸.۰۰ دلار به ۱۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۴ ژوئیه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. بانک آمریکا در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۰ می، شرکت Hewlett Packard Enterprise را از رتبه «خرید» به رتبه «خنثی» کاهش داد و هدف قیمت این شرکت را از ۱۹.۰۰ دلار به ۱۶.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام، KGI Securities در یک یادداشت تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۹ آوریل، پوشش هیولت پاکارد را بر عهده گرفت. آنها رتبه “ممتاز” را در سهام صادر کردند. سه تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، سه تحلیلگر رتبه نگهداری و هفت تحلیلگر رتبه خرید را به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۱۶.۹۵ دلار است.

عملکرد قیمت هیولت پاکارد

سهام HPE در روز دوشنبه به ۱۴.۲۴ دلار باز شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۸.۵۰ میلیارد دلار، نسبت PE 5.12، نسبت P/E/G 3.15 و بتا ۱.۱۵ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۱۴.۰۰ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۵.۵۳ دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۶۴، نسبت معاملات ۰.۹۰ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۳ است. هیولت پاکارد اینترپرایز با ۱۲ دلار و ۴۰ سنت کمترین قیمت در ۵۲ هفته گذشته و ۱۷ دلار و ۷۶ سنت بالاترین قیمت در ۵۲ هفته گذشته را ثبت کرد.

هیولت پاکارد (NYSE: HPE – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز چهارشنبه، ۱ ژوئن منتشر کرد. این شرکت فناوری درآمد هر سهم را ۰.۱۹ دلار برای سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۲۵ دلار (۰.۰۶ دلار) بود. درآمد این شرکت در طول سه ماهه ۶.۷۰ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۶.۸۰ میلیارد دلار برآورد کردند. هیولت پاکارد بازده سهام ۱۹.۰۱% و حاشیه خالص ۱۳.۲۸% داشت. درآمد شرکت هیولت پاکارد نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۰.۰ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۰.۱۹ دلار گزارش کرد. تحلیلگران انتظار دارند که هیولت پاکارد برای سال مالی جاری ۱.۲۱ سود به ازای هر سهم گزارش کند.

شرکت هیولت پاکارد سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرد که در روز جمعه ۲۶ تیرماه پرداخت شد. سهامداران رکورد در روز دوشنبه ۱۳ ژوئن سود ۰.۱۲ دلار دریافت کردند. تاریخ تقسیم سود جمعه ۱۰ ژوئن بود. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۴۸ دلار و بازده سود سهام ۳.۳۷٪ است. هیولت پاکارد اینترپرایز دارای نسبت پرداخت ۱۷.۲۷٪ است.

درباره هیولت پاکارد

(رتبه گرفتن)

شرکت Hewlett-Packard راه حل هایی ارائه می دهد که به مشتریان امکان می دهد به طور یکپارچه داده ها را در سراسر قاره آمریکا، اروپا، خاورمیانه، آفریقا، آسیا اقیانوسیه و ژاپن جمع آوری، تجزیه و تحلیل و عمل کنند. این شرکت سرورهای عمومی را برای محاسبات چندوظیفه ای و سرورهای بهینه شده برای بارهای کاری ارائه می دهد. سرورها و رک های برج HPE ProLiant؛ HPE BladeSystem و HPE Synergy؛ و راه حل هایی برای بارهای کاری ثانویه، نوارهای سنتی، شبکه های ذخیره سازی و محصولات دیسک مانند HPE Modular Storage Arrays و HPE XP.

ادامه مطلب

یک چهارم مالکیت شرکتی Hewlett-Packard Corporation (NYSE: HPE)

اخبار و نظرات روزانه هیولت پاکارد را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران هیولت پاکارد و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.