سهام کیسی جنرال استورز، شرکت خریداری شد. (NASDAQ: CASY) توسط Natixis Advisors LP – بیگ ۲۴ خبرNatixis Advisors LP موقعیت خود را در Casey’s General Stores, Inc. HoldingsChannel (NASDAQ: CASY – دریافت رتبه) ۷۶.۷٪ در طول سه ماهه اول. این سرمایه گذار نهادی پس از به دست آوردن ۴۳۷۹۷ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۱۰۰۹۲۳ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. ارزش دارایی‌های Natixis Advisors LP در فروشگاه‌های عمومی کیسی در آخرین بایگانی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار بود.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیرا دارایی های خود را در CASY تغییر داده اند. Meeder Asset Management Inc. در سه ماهه اول یک موقعیت جدید در سهام کیسی جنرال استورز به ارزش تقریبی ۲۸۰۰۰ دلار خریداری کرد. Lumature Wealth Partners LLC سهام خود در سهام کیسی را ۶۳.۸ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Lumature Wealth Partners LLC اکنون مالک ۱۷۲ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۶۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، ۳۴۰۰۰ دلار ارزش دارد. Covestor Ltd سهام جدید کیسی جنرال استورز را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۳۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. CM Bidwell & Associates Ltd. یک موقعیت جدید در سهام کیسی جنرال استورز در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۴۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، Quent Capital LLC سهام جدیدی از سهام کیسی جنرال استورز را در سه ماهه چهارم به ارزش تقریبی ۵۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۷۶.۶۸ درصد سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

تعدادی از شرکت های تحقیقاتی اخیراً بر روی CASY تمرکز کرده اند. بنچمارک در روز دوشنبه، ۱۸ جولای، پوشش خبری کیسی جنرال استورز را در یک یادداشت تحقیقاتی آغاز کرد. آنها رتبه “خرید” و قیمت هدف ۲۳۰.۰۰ دلار برای هر سهم را صادر کردند. استفنز هدف قیمت خود را در فروشگاه‌های کیسی جنرال از ۲۳۰ دلار به ۲۵۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنج‌شنبه، ۱۸ آگوست، به شرکت رتبه «اضافه وزن» داد. رویال بانک کانادا در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۸ ژوئن، قیمت هدف خود را در فروشگاه‌های عمومی کیسی از ۲۵۰ دلار به ۲۳۸ دلار کاهش داد. StockNews.com در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۱ جولای، کیسی جنرال استورز را از رتبه “خرید” به “خرید قوی” ارتقا داد. سرانجام، Wolfe Research در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۷ آگوست، به پوشش کیسی جنرال استورز پرداخت. آنها رتبه “برتر” و قیمت هدف ۲۲۸.۰۰ دلار را برای هر سهم تعیین کردند. یک تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری، هشت نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به سهام شرکت داده است. طبق داده‌های MarketBeat، کیسی جنرال استورز دارای رتبه‌بندی اجماع «خرید» و هدف قیمت توافق شده ۲۴۰.۸۹ دلار است.

سهام کیسی جنرال استورز ۱.۳ درصد سقوط کرد

CASY در روز چهارشنبه با قیمت ۲۱۴.۶۸ دلار افتتاح شد. کیسی جنرال استورز، شرکت ثبت نام. پایین ترین قیمت در یک سال ۱۷۰.۸۲ دلار و بالاترین قیمت در یک سال ۲۲۲.۴۰ دلار. این شرکت دارای ارزش بازار ۸.۰۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۳.۶۲ و بتای ۰.۸۲ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه آن ۲۰۲.۱۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۹۸.۶۷ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۴، نسبت سریع ۰.۳۶ و نسبت معاملات ۰.۸۰ است.

کیسی جنرال استورز (NASDAQ: CASY – Get Rating) آخرین نتایج سود سه ماهه خود را در روز سه‌شنبه ۷ ژوئن منتشر کرد. این شرکت درآمد ۱.۶۰ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۱.۵۴ دلاری تحلیلگران در ۰.۰۶ دلار بود. کیسی جنرال استورز بازده سهام ۱۵.۸۴% و حاشیه خالص ۲.۶۲% داشت. این شرکت در این سه ماهه ۳.۴۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۳.۴۵ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۱۲ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد این کسب و کار در سه ماهه نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۵.۴ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران انتظار دارند که Casey’s General Stores, Inc. برای سال مالی جاری ۸.۹۸ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

فروشگاه های عمومی کیسی سود را افزایش می دهند

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز دوشنبه ۲۴ آگوست پرداخت شد، اعلام کرد. در روز دوشنبه، ۱ آگوست، سود سهام ۰.۳۸ دلاری را برای سهامداران سابقه دار صادر کرد. این نشان دهنده سود سهام ۱.۵۲ دلار در سال و بازده سود ۰.۷۱٪ است. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی کیسی استورز جنرال ۰.۳۵ دلار است. تاریخ پرداخت سود سهام جمعه ۲۹ جولای بود. نسبت پرداخت فروشگاه های عمومی کیسی ۱۶.۷۲٪ است.

درباره فروشگاه‌های کیسی جنرال

(رتبه گرفتن)

کیسی جنرال استورز، شرکت Ltd.، همراه با زیرمجموعه های خود، فروشگاه های کوچکی تحت نام فروشگاه های عمومی کیسی و کیسی است. فروشگاه های آن انواع غذاها از جمله غذاهای تازه مانند پیتزا، کیک و ساندویچ را ارائه می دهند. نوشیدنی ها؛ تنباکو و محصولات نیکوتین. کمک به سلامت و زیبایی. محصولات خودرو و سایر اقلام غیر خوراکی

مقالات برگزیده

می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری CASY را نگه می دارند؟ برای دریافت آخرین فایل‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای فروشگاه‌های عمومی کیسی، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: CASY – امتیاز دریافت شده است).

املاک شرکتی در مجاورت فروشگاه‌های کیسی جنرال (NASDAQ: CASY)

اخبار و نظرات روزانه را از فروشگاه های عمومی کیسی دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران فروشگاه‌های عمومی کیسی و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.