سهام American Express (NYSE: AXP) توسط Advisory Services Network LLC فروخته شد – Big 24 Newsطبق آخرین پرونده‌های SEC، شبکه خدمات مشاوره‌ای LLC سهام خود را در شرکت American Express (NYSE: AXP – دریافت رتبه) در سه ماهه اول ۴.۱ درصد کاهش داد. این شرکت پس از فروش ۸۰۴ سهم در این مدت ۱۸۶۴۱ سهم از شرکت خدمات پرداخت را در اختیار داشت. ارزش دارایی های American Express Advisory Services Network LLC در پایان سه ماهه چهارم ۳,۴۸۵,۰۰۰ دلار بود.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً به سهام خود اضافه یا کاهش داده اند. Fantasy Group سهام خود را در American Express 0.4٪ در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۴,۶۸۲,۱۷۱ سهم از سهام شرکت خدمات پرداخت پس از خرید ۲۰۰,۰۹۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۸,۷۵۲,۰۰۶,۰۰۰ دلار است. استیت استریت شرکت سهام خود در سهام امریکن اکسپرس را ۰.۹ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. استیت استریت شرکت اکنون مالک ۳,۴۲۷,۷۹۷ سهم از سهام شرکت خدمات پرداخت به ارزش ۵۶,۰۷۸,۴۸,۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۲۰,۲۸۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Wellington Management Group LLP مالکیت خود در سهام American Express را در سه ماهه اول ۱.۱% افزایش داد. Wellington Management Group LLP اکنون دارای ۳,۸۷۵,۸۳۹ سهم از سهام شرکت خدمات پرداخت است که پس از خرید ۳,۴۲۸,۷۸۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۵,۳۷۳,۳۴۳,۰۰۰ دلار می‌رسد. شرکت خدمات مالی ماساچوست سهام خود را در سهام امریکن اکسپرس ۷.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Financial Services Inc مالکیت دارد. در ماساچوست MA در حال حاضر ۱۳,۳۹۲,۳۹۱ سهم از سهام شرکت خدمات پرداخت به ارزش ۲,۵۰۴,۳۷۵,۰۰۰ دلار پس از خرید ۹۰۶,۹۰۴ سهم اضافی در طول سه ماهه گذشته است. سرانجام، Geode Capital Management LLC سهام خود را در سهام American Express 0.6% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Geode Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۵۵۰۲۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۹,۸۳۳,۳۱۴ سهم از سهام شرکت خدمات پرداخت به ارزش ۱,۶۰۳,۷۳۵,۰۰۰ دلار است. ۸۴.۱۰ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تغییر رتبه تحلیلگر

AXP موضوع تعدادی از گزارش های اخیر تحلیلگران بوده است. بارکلیز هدف قیمتی خود را برای سهام امریکن اکسپرس از ۱۵۷.۰۰ دلار به ۱۶۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز دوشنبه ۲۵ ژوئیه منتشر شد، به سهام امتیاز “برابر” داد. ادوارد جونز در گزارشی که در روز دوشنبه، ۶ ژوئن منتشر شد، سهام American Express را از حالت “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. رابرت دبلیو برد در گزارشی که روز جمعه ۱۷ ژوئن منتشر شد، سهام American Express را از رتبه “خنثی” به رتبه “برتر” ارتقا داد و قیمت هدف ۱۷۵.۰۰ دلار را برای این شرکت تعیین کرد. Piper Sandler هدف قیمت سهام American Express را از ۲۰۲.۰۰ دلار به ۱۶۳.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۶ جولای، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد. سرانجام، Wells Fargo & Company در گزارشی در روز چهارشنبه، ۱۳ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای سهام امریکن اکسپرس از ۲۱۵.۰۰ دلار به ۱۹۰.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” را به این شرکت اختصاص داد. یک تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، ۹ تحلیلگر رتبه نگهداری و ۸ تحلیلگر رتبه خرید را برای شرکت صادر کرده اند. طبق گفته MarketBeat، امریکن اکسپرس در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و هدف قیمت توافق شده ۱۸۱.۵۳ دلار است.

عملکرد قیمت امریکن اکسپرس

سهام American Express در روز جمعه با قیمت ۱۵۶.۱۳ دلار باز شد. ارزش بازار سهام ۱۱۷.۰۶ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۶.۰۱، نسبت قیمت به درآمد ۱.۲۱ و بتای ۱.۱۴ است. این شرکت دارای میانگین متحرک ساده پنجاه روزه ۱۵۳.۶۱ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۶۳.۲۴ دلار است. امریکن اکسپرس کمترین قیمت ۱۲ ماهه خود ۱۳۴.۱۲ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۹۹.۵۵ دلار بوده است. نسبت فعلی شرکت ۱.۶۳، نسبت سریع ۱.۶۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۷۴ است.

American Express (NYSE: AXP – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۲ جولای منتشر کرد. این شرکت خدمات پرداخت درآمد ۲.۵۷ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۴۱ دلاری با ۰.۱۶ دلار بود. این شرکت در این سه ماهه ۱۳.۴۰ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۱۲.۵۴ میلیارد دلار بود. امریکن اکسپرس دارای حاشیه سود خالص ۱۵.۶۹ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۲.۸۱ درصد است. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۳۰.۸ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۸۰ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. تحلیلگران سهام انتظار دارند که American Express برای سال مالی جاری ۹.۸۷ سود به ازای هر سهم ثبت کند.

درباره امریکن اکسپرس

(رتبه گرفتن)

شرکت امریکن اکسپرس، همراه با شرکت های تابعه خود، محصولات کارت اعتباری و نقدی و خدمات مرتبط با سفر را در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت از طریق سه بخش فعالیت می کند: گروه خدمات جهانی مصرف کننده، خدمات تجاری جهانی، و خدمات کسب و کار و شبکه جهانی. محصولات و خدمات آن شامل محصولات پرداخت و تامین مالی است. خدمات شبکه؛ محصولات و خدمات مدیریت هزینه حساب های پرداختنی؛ خدمات سفر و سبک زندگی.

داستان های خصوصی

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای American Express (NYSE: AXP)

اخبار و نظرات روزانه American Express را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای American Express و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.