سهام Cyxtera Technologies (NASDAQ:CYXT) پس از درآمد ضعیف ۵ درصد کاهش یافت – Big 24 Newsسهام Cyxtera Technologies, Inc. (NASDAQ: CYXT – Get Rating) روز پنجشنبه پس از گزارش درآمدهای سه ماهه شرکت ضعیف تر از حد انتظار، ۵ درصد کاهش یافت. این سهام تا ۱۱.۳۰ دلار معامله شد و آخرین بار با قیمت ۱۱.۳۰ دلار معامله شد. در جریان معاملات ۱۱۷۲ سهم معامله شد که ۱۰۰ درصد کمتر از میانگین حجم معاملات ۲۷۴۱۴۱ سهم است. سهام قبلاً در ۱۱.۹۰ دلار بسته شده بود.

این شرکت گزارش داد (۰.۲۷ دلار) سود هر سهم برای سه ماهه، کمتر از برآورد اجماع (۰.۱۹ دلار) توسط (۰.۰۸ دلار). درآمد این شرکت در سه ماهه ۱۸۴.۱۰ میلیون دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۱۸۵.۰۰ میلیون دلار بود. Cyxtera Technologies دارای حاشیه خالص منفی ۲۷.۸۸ درصد و بازده منفی ۲۷.۰۲ درصد بود. درآمد فصلی این کسب و کار نسبت به سال قبل ۵.۰ درصد افزایش یافته است. در طول سه ماهه مشابه سال گذشته، شرکت گزارش داد (۰.۸۸ دلار) سود هر سهم.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چندین کارگزاری اخیرا گزارش هایی را در مورد CYXT منتشر کرده اند. بانک سلطنتی کانادا در گزارشی که در روز دوشنبه ۶ ژوئن منتشر شد، قیمت هدف خود را در Cyxtera Technologies از ۱۴ دلار به ۱۶ دلار افزایش داد. Trust Financial هدف قیمت خود را در Cyxtera Technologies از ۱۵.۰۰ دلار به ۲۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۸ ژوئن، رتبه “خرید” را به شرکت اختصاص داد. دو تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه بندی نگهداری و شش نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف ۱۵.۰۰ دلار را دارد.

فعالیت داخلی در Cyxtera Technologies

در اخبار مرتبط، کارلوس ایگناسیو ساگاستا، مدیر امور مالی، ۱۱۲۲۹ سهم از سهام Cyxtera Technologies را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۸ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲.۲۹ دلار با ارزش کل ۱۳۸۰۰۴.۴۱ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، مدیر مالی اکنون دارای ۸۹۷۰۸ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۱۰۲۵۱۱.۳۲ دلار است. این فروش در سند ارائه شده به سازمان بورس و اوراق بهادار که از طریق سایت این شرکت قابل دسترسی است، افشا شده است. در اخبار مرتبط، کارلوس ایگناسیو ساگاستا، مدیر امور مالی، ۱۱۲۲۹ سهم از سهام Cyxtera Technologies را در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۸ آگوست فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۲.۲۹ دلار با ارزش کل ۱۳۸۰۰۴.۴۱ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، مدیر مالی اکنون دارای ۸۹۷۰۸ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۱۰۲۵۱۱.۳۲ دلار است. این فروش در سند ارائه شده به سازمان بورس و اوراق بهادار که از طریق سایت این شرکت قابل دسترسی است، افشا شده است. همچنین، جیمز راندولف رولند، مدیرعامل، ۹۸۸۵ سهم از سهام Cyxtera Technologies را در معامله‌ای به تاریخ دوشنبه ۸ آگوست فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۲.۲۹ دلار و ارزش کل ۱۲۱۴۸۶.۶۵ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون مالک ۹۱۰۵۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۱۱۹۰۲۹.۰۸ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در ۹۰ روز گذشته در مجموع ۱۴۷۳۱۸ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۱۷۶۲۱۰۵ دلار فروخته اند.

نظر سرمایه گذاران نهادی در مورد Cyxtera Technology

اخیراً چندین سرمایه گذار بزرگ سهام این شرکت را خریده و فروخته اند. BC Partners Advisors LP سهام خود را در Cyxtera Technologies طی سه ماهه اول ۳.۵ درصد افزایش داد. BC Partners Advisors LP اکنون ۴,۷۶۷,۶۷۵ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۵,۸۲۶,۰۹,۰۰۰ دلار پس از خرید ۱,۶۲۷,۵۶۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته در اختیار دارد. FMR LLC سهام خود را در Cyxtera Technologies 2.0٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. FMR LLC اکنون پس از خرید ۴۷۳۹۹۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، دارای ۲۳,۸۱۶,۵۲۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۷۰,۰۸۰,۰۰۰ دلار است. Starboard Value LP سهام خود را در Cyxtera Technologies طی سه ماهه اول ۲۵.۷ درصد افزایش داد. Starboard Value LP پس از خرید ۴,۲۴۱,۲۵۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته اکنون دارای ۲۰,۷۶۷,۵۷۱ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۵۳,۷۸۰,۰۰۰ دلار است. Clearline Capital LP سهام خود در Cyxtera Technologies را ۹۱.۷ درصد در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Clearline Capital LP اکنون مالک ۴۵۸,۹۲۴ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۲۱۹,۵۶۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۵,۲۴۵,۰۰۰ دلار می رسد. سرانجام BlackRock Inc. این شرکت سهام خود را در Cyxtera Technologies 2.0٪ در سه ماهه اول افزایش داد. بلک راک اکنون مالک ۴۰۳۰۵۵ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۷۹۳۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۴۹۲۶۰۰۰ دلار می‌رسد.

سهام Cyxtera Technologies 4.6 درصد افزایش یافت

میانگین SMA 50 روزه این شرکت ۱۲.۴۰ دلار و SMA 200 روزه ۱۲.۳۵ دلار است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۴۴، نسبت سریع ۰.۴۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۲.۷۹ است.

درباره Cyxtera Technologies

(رتبه گرفتن)

Cyxtera Technologies, Inc. فراهم می کند محصولات و خدمات متعدد مرکز داده برای شرکت ها، ارائه دهندگان خدمات و سازمان های دولتی. خدمات هم‌مکانی، ارتباط، استقرار و پشتیبانی خرده‌فروشی را ارائه می‌دهد. و Bare Metal، یک راه حل زیرساخت فناوری اطلاعات بر اساس تقاضا. دفتر مرکزی این شرکت در کورال گیبلز، فلوریدا است.

ادامه مطلب

اخبار و نظرات را دریافت کنید Cyxtera Technologies Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران Cyxtera Technologies و شرکت های مرتبط را با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com دریافت کنید.