سهام Edwards Life Sciences (NYSE: EW) فروخته شده توسط ProShare Advisors LLC – Big 24 KhabarProShare Advisors LLC سهام خود را در Edwards Lifesciences کاهش داده است. (NYSE: EW – Receive Rating) بر اساس آخرین ثبت نام در SEC، در سه ماهه اول ۲.۸ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از فروش ۳ هزار و ۷۶۸ سهم در این مدت، ۱۳۱ هزار و ۹۴۷ سهم در شرکت تحقیقات پزشکی داشت. دارایی ProShare Advisors LLC در Edwards Lifesciences در پایان سه ماهه گذشته ۱,۵۵۳,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً به سهم خود در جنگ سایبری افزوده یا کاهش داده اند. EverSource Wealth Advisors LLC سهام جدیدی در Edwards Lifesciences در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. بانک آمریکا در سه ماهه اول سهام خود در Edwards Lifesciences را ۹۹.۱ درصد افزایش داد. بانک آمریکا پس از خرید ۱۱۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۲۳۲ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار است. Core Alternative Capital موقعیت خود را در سهام Edwards Lifesciences 513.2% در طول سه ماهه اول افزایش داد. Core Alternative Capital پس از خرید ۱۹۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون دارای ۲۳۳ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار است. Rinkey Investments یک موقعیت جدید در Edwards Lifesciences در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرانجام، JJJ Advisors Inc. سهام آن در Edwards Lifesciences در سه ماهه اول ۷۹.۱ درصد افزایش یافت. JJJ Advisors Inc. او اکنون مالک ۲۸۳ سهم از سهام شرکت تحقیقات پزشکی است که پس از خرید ۱۲۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، ۳۳۰۰۰ دلار ارزش دارد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۲.۵۴ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

ادواردز علوم زیستی

سهام NYSE EW در روز جمعه با قیمت ۹۸.۵۵ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۹۸.۳۸ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۰۴.۸۴ دلار است. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۱۰، نسبت سریع ۲.۶۰ و نسبت فعلی ۳.۳۷ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۶۱.۱۰ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۴۲.۶۶، نسبت قیمت به درآمد ۲.۹۳ و بتای ۱.۱۲ است. Edwards Life Sciences کمترین قیمت یک ساله خود را با ۸۵.۵۸ دلار و بالاترین سطح یک ساله خود را با ۱۳۱.۷۳ دلار ثبت کرد.

Edwards Lifesciences (NYSE: EW – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای منتشر کرد. این شرکت تحقیقات پزشکی سود ۰.۶۳ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۶۴ دلار (۰.۰۱ دلار) بود. Edwards Lifesciences بازده سهام ۲۴.۷۷% و حاشیه خالص ۲۷.۱۸% داشت. درآمد این شرکت در سه ماهه ۱.۳۷ میلیارد دلار در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران ۱.۴۰ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۶۴ دلار به ازای هر سهم درآمد داشته است. درآمد فصلی این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۰.۲ درصد کاهش داشته است. تحلیلگران انتظار داشتند که Edwards Lifesciences Inc. برای سال مالی جاری ۲.۵۱ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

کارهای درونی ادواردز لایف ساینسز

در دیگر اخبار Edwards Lifesciences، معاون داوین چوپرا ۱۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز پنجشنبه ۲۶ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۸.۳۱ دلار برای کل معامله ۹۸۳۱۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۹,۹۱۱ سهام شرکت به ارزش ۱,۹۵۷,۴۵۰.۴۱ دلار است. این معامله در سند ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است، فاش شد. در دیگر اخبار Edwards Lifesciences، معاون داوین چوپرا ۱۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ پنجشنبه ۲۶ می فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۸.۳۱ دلار و در مجموع ۹۸۳۱۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۹۹۱۱ سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۹۵۷۴۵۰.۴۱ دلار است. این معامله در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، مدیرعامل مایکل ای. این سهام با قیمت متوسط ​​۸۶.۹۶ دلار و در مجموع ۱۷۲۸.۳۳۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر عامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۵۷۳۵۳ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۱۳۶۸۳۴۱۶.۸۸ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در ۹۰ روز گذشته ۱۰۰۹۳۷ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۹۷۳۸۲۳۹ دلار فروخته اند. شرکت های داخلی ۱.۲۹ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی اخیراً گزارش هایی در مورد این شرکت منتشر کرده اند. سیتی گروپ هدف قیمت خود را در Edwards Lifesciences از ۱۳۴.۰۰ دلار به ۱۱۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز سه شنبه، ۱۷ می، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. StockNews.com در گزارشی در روز چهارشنبه، سهام Edwards Lifesciences را از رتبه “نگهداری” به “خرید” ارتقا داد. Trust Financial هدف قیمت سهام Edwards Lifesciences را از ۱۴۰.۰۰ دلار به ۱۲۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. گروه Canaccord Genuity در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه، رتبه سهام Edwards Lifesciences را از «خرید» به «نگهداری» کاهش داد و هدف قیمتی شرکت را از ۱۱۵.۰۰ دلار به ۱۰۶.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام، ویلیام بلر در گزارشی که در روز سه شنبه، ۲۶ آوریل منتشر شد، مجدداً بر عملکرد بهتر سهام Edwards Lifesciences تأکید کرد. سه تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و نوزده نفر رتبه خرید را به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، Edwards Lifesciences در حال حاضر رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۱۲۶.۱۹ دلار را دارد.

درباره علوم زندگی ادواردز

(رتبه گرفتن)

Edwards Lifesciences محصولات و فناوری را برای قلب و عروق ساختاری، مراقبت های ویژه و نظارت بر جراحی در ایالات متحده، اروپا، ژاپن و در سطح بین المللی ارائه می دهد. محصولات جایگزین دریچه قلب ترانس کاتتر را برای جایگزینی دریچه قلب با حداقل تهاجم ارائه می دهد. و محصولاتی برای تعمیر و جایگزینی دریچه های قلب ترانس کاتتر برای درمان بیماری های دریچه میترال و سه لتی.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های سرمایه گذاری دیگری جنگ سایبری را حمل می کنند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Edwards Lifesciences Co. (NYSE: EW – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت نهادی توسط Quarter for Edwards Lifesciences (NYSE: EW)

اخبار و نظرات را برای Edwards Lifesciences Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Edwards Lifesciences و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.