سهام Jazz Pharmaceuticals plc (NASDAQ: JAZZ) توسط صندوق مدرسه دائمی تگزاس فروخته شد – Big 24 Newsصندوق مدرسه دائمی تگزاس دارایی های خود در سهام Jazz Pharmaceuticals plc (NASDAQ: JAZZ – Get Rating) را در سه ماهه اول ۱.۷ درصد کاهش داد، طبق آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است. این صندوق پس از فروش ۷۳۹ سهم در این مدت، ۴۳ هزار و ۵۷۹ سهم از شرکت تخصصی داروسازی را در اختیار داشت. صندوق مدرسه دائمی تگزاس ۰.۰۷٪ از گاز داروسازی را در اختیار دارد که در پایان سه ماهه گذشته ۶۷۸۴۰۰۰ دلار ارزش دارد.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً به سهام خود اضافه یا کاهش داده اند. Brinker Capital Investments LLC سهام خود در سهام Jazz Pharmaceuticals را ۰.۵% در سه ماهه چهارم افزایش داد. برینکر کپیتال سرمایه گذاری LLC مالک آن است. Guggenheim Capital LLC سهام خود را در Jazz Pharmaceuticals 49.9% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Guggenheim Capital LLC اکنون پس از به دست آوردن ۲۶۷۷۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۸۰۴۶۷ سهم از سهام شرکت دارویی تخصصی به ارزش ۱۰۲۵۰۰۰ دلار است. Aviva PLC سهام خود در Jazz Pharmaceuticals را در طول سه ماهه چهارم ۱۸.۴ درصد افزایش داد. Aviva PLC اکنون پس از به دست آوردن ۳۳۲۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، ۲۱۳۷۷ سهم از سهام شرکت دارویی تخصصی به ارزش ۲۷۲۳۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. SG Americas Securities LLC سهام خود را در Jazz Pharmaceuticals 344.4 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. SG Americas Securities LLC اکنون مالک ۲۴۵۱۹ سهم از سهام شرکت دارویی تخصصی به ارزش ۳۸۱۷۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۹۰۰۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Lloyd Advisory Services LLC. موقعیت جدیدی در Jazz Pharmaceuticals در سه ماهه اول به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار به دست آورد. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۹۳.۲۳ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

چندین کارگزاری بر JAZZ تأثیر گذاشته اند. پایپر سندلر در گزارشی که پنجشنبه ۵ می منتشر شد، هدف قیمت Jazz Pharmaceuticals را از ۱۹۷.۰۰ دلار به ۱۹۳.۰۰ دلار کاهش داد. گلدمن ساکس Jazz Pharmaceuticals در گزارشی در روز چهارشنبه، ۶ آوریل، از رتبه “خرید” به “خنثی” و هدف قیمتی خود برای این شرکت را از ۲۰۲.۰۰ دلار به ۱۹۶.۰۰ دلار کاهش داد. StockNews.com در گزارشی که روز سه شنبه منتشر شد، Jazz Pharmaceuticals را از رتبه “خرید” به “نگهداری” کاهش داد. گروه UBS در گزارشی از روز دوشنبه ۱۳ ژوئن پوشش Jazz Pharmaceuticals را آغاز کرد. آنها رتبه “خرید” و هدف قیمت ۱۹۴.۰۰ دلار برای هر سهم را صادر کردند. سرانجام، Cowen در گزارشی در روز پنجشنبه، ۵ می، قیمت هدف خود را در Gas Pharmaceuticals از ۲۰۰.۰۰ دلار به ۲۲۵.۰۰ دلار افزایش داد. سه تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و هشت تحلیلگر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat، Jazz Pharmaceuticals در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف توافقی ۲۰۲.۹۲ دلار است.

اجرای قیمت جاز دارویی

سهام NASDAQ JAZZ روز پنجشنبه با قیمت ۱۵۱.۶۶ دلار افتتاح شد. این سهام دارای ارزش بازار ۹.۴۷ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۰.۱۹-، نسبت قیمت به درآمد ۱.۲۷ و بتای ۰.۶۹ است. Jazz Pharmaceuticals plc پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۱۱۷.۶۴ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۱۶۹.۹۸ دلار را ثبت کرد. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای شرکت ۱۵۳.۰۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۵۱.۵۱ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۳.۳۹، نسبت سریع ۲.۰۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۶۶ است.

Jazz Pharmaceuticals (NASDAQ: JAZZ – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۴ مه منتشر کرد. این شرکت داروهای تخصصی درآمد هر سهم را ۳.۱۳ دلار گزارش کرد که پیش‌بینی تحلیلگران ۰.۱۳ دلاری ۳.۰۰ دلار بود. این شرکت در سه ماهه ۸۱۳.۷۲ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۸۵۳.۷۳ میلیون دلار بود. Jazz Pharmaceuticals دارای حاشیه خالص منفی ۱۳.۶۳ درصد و بازده مثبت سهام ۲۲.۴۵ درصد بود. درآمد این شرکت نسبت به سال قبل ۳۳.۹ درصد افزایش یافته است. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۳.۴۲ دلار EPS درآمد داشت. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقاتی انتظار دارند که Jazz Pharmaceuticals plc سود هر سهم را برای سال مالی جاری ۱۴.۷۴ گزارش کند.

فروش داخلی در Jaz Pharmaceuticals

در دیگر اخبار Jazz Pharmaceuticals، کریستوفر جی. مدیرعامل Tovey در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۵ جولای ۵۲۰۹ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۰.۰۰ دلار و ارزش کل ۸۳۳۴۴۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۴۶۶۳ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۲۳۴۶۰۸۰ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی با SEC فاش شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. در اخبار دیگر، کریستوفر جی. مدیرعامل Tovey در معامله ای در روز سه شنبه ۵ جولای ۵۲۰۹ سهم از سهام خود را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۶۰.۰۰ دلار و ارزش کل ۸۳۳۴۴۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از پایان فروش، مدیرعامل اکنون صاحب ۱۴۶۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۲۳۴۶۰۸۰ دلار است. این معامله در سند ثبت شده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین مدیر عامل شرکت بروس سی کوزاد در معاملات روز دوشنبه ۱۰ مرداد ۷۳۰۱ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۴.۳۱ دلار و در مجموع ۱۱۲۶۶۱۷.۳۱ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۳۵۴,۳۱۱ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۴,۶۷۳,۷۳۰.۴۱ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۵۱۸۶۰ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۷۹۹۵۱۸۶ دلار فروخته اند. شرکت های داخلی ۴.۴۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

درباره داروسازی الجاز

(رتبه گرفتن)

Jazz Pharmaceuticals plc، یک شرکت داروسازی زیستی، محصولات دارویی را برای نیازهای مختلف پزشکی برآورده نشده در ایالات متحده، اروپا و در سطح بین‌المللی شناسایی، توسعه و به بازار عرضه می‌کند. این شرکت مجموعه‌ای از محصولات و محصولات نامزد دارد که بر حوزه‌های علوم اعصاب، از جمله داروهای خواب و اختلالات حرکتی تمرکز دارند. و در انکولوژی، از جمله هماتوم و تومورهای جامد.

داستان های توصیه شده

مالکیت شرکتی Jazz Pharmaceuticals (NASDAQ: JAZZ)

اخبار و نظرات مربوط به Jazz Pharmaceuticals Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران Jazz Pharmaceuticals و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com را دریافت کنید.