سهام Lloyds Banking Group plc (NYSE: LYG) توسط M&T Bank Corp خریداری شد – Big 24 Newsبه گزارش HoldingsChannel، M&T Bank Corp. سهام خود را در سهام Lloyds Banking Group plc (NYSE: LYG – Get Rating) طی سه ماهه دوم ۱۵۷.۰ درصد افزایش داد. این شرکت پس از خرید ۳۴۷۵۲ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۵۶۸۹۲ سهم از ارائه دهنده خدمات مالی را در اختیار داشت. دارایی M&T Bank Corp. گروه بانکداری لویدز در پایان آخرین دوره گزارش ۱۱۲۰۰۰ دلار ارزش گذاری شد.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت تغییر داده اند. شرکت مدیریت دارایی ملی موقعیت جدیدی در سهام گروه بانکی لویدز در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۵۰۰۰ دلار به دست آورد. RMR Wealth Builders موقعیت جدیدی در سهام گروه بانکی لویدز در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۳۱۰۰۰ دلار به دست آورد. Straight Path Wealth Management موقعیت جدیدی در گروه بانکداری لویدز در سه ماهه دوم به ارزش ۲۶۰۰۰ دلار به دست آورد. Dynamic Advisor Solutions LLC موقعیت جدیدی را در گروه بانکی لویدز در سه ماهه دوم به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار به دست آورد. سرانجام، Halbert Hargrove Global Advisors LLC موقعیت جدیدی را در گروه بانکداری لویدز در سه ماهه اول به ارزش ۳۴۰۰۰ دلار به دست آورد. ۱.۹۸ درصد از سهام در حال حاضر در اختیار سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تحلیلگر را ارتقا و تنزل دهید

بسیاری از تحلیلگران تحقیقاتی به سهام LYG توجه کرده اند. برنبرگ در گزارشی در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه، هدف قیمت در گروه بانکی لویدز را از GBX 52 (0.61 دلار) به GBX 55 (0.65 دلار) افزایش داد. Credit Suisse در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای، هدف قیمت خود را در گروه بانکی لویدز از GBX 71 (0.83 دلار) به GBX 72 (0.85 دلار) افزایش داد. رویال بانک کانادا در گزارشی در روز جمعه، ۲۸ اکتبر، هدف قیمت خود را در گروه بانکی لویدز از GBX 42 (0.49 دلار) به GBX 44 (0.52 دلار) افزایش داد. بارکلیز در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۰ اکتبر، قیمت سهام گروه بانکی لویدز را از ۵۵ GBX (0.65 دلار) به GBX 50 (0.59 دلار) کاهش داد. سرانجام، Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمت سهام گروه بانکی لویدز را از GBX 61 (0.72 دلار) به GBX 64 (0.75 دلار) در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه افزایش داد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، سه تحلیلگر رتبه نگهداری و دو تحلیلگر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق گفته MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و میانگین قیمت هدف ۵۸.۳۸ دلار است.

عملکرد سهام گروه بانکی لویدز

سهام گروه بانکی لویدز در روز جمعه با قیمت ۲.۱۰ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این شرکت ۳۵.۸۳ میلیارد دلار، نسبت PE 7.24 و بتا ۱.۲۵ است. SMA 50 روزه این شرکت ۱.۹۶ دلار و SMA 200 روزه ۲.۰۶ دلار است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۷۸، نسبت سریع ۱.۱۴ و نسبت معاملات ۱.۴۱ است. Lloyds Banking Group plc به ۱.۷۰ دلار به پایین ترین سطح یک ساله و ۳.۰۰ دلار به بالاترین سطح یک ساله خود رسید.

درباره گروه بانکی لویدز

(دریافت رتبه)

Lloyds Banking Group plc، همراه با شرکت های تابعه خود، طیف وسیعی از خدمات بانکی و مالی را در بریتانیا ارائه می دهد. از طریق سه بخش فعالیت می کند: خرده فروشی. بانک های تجاری؛ بیمه و ثروت. بخش خرده‌فروشی طیف وسیعی از محصولات خدمات مالی، از جمله حساب‌های جاری، پس‌انداز، وام مسکن، تامین مالی خودکار، وام‌های بدون وثیقه، راه‌حل‌های لیزینگ و کارت‌های اعتباری را به مشتریان تجاری کوچک و فردی ارائه می‌دهد.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری LYG را در اختیار دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Lloyds Banking Group plc (NYSE: LYG – رتبه بندی را دریافت کنید).

مالکیت شرکتی توسط کوارتر برای گروه بانکی لویدز (NYSE: LYG)

اخبار و رتبه بندی های روزانه گروه بانکی لویدز را دریافت کنید – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران گروه بانکداری لویدز و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com را دریافت کنید.