سهام MasterCard Incorporated (NYSE: MA) توسط Julius Baer & Co فروخته شد. زوریخ – اخبار بزرگ ۲۴Julius Baer Bank & Co کاهش یافت. Ltd. زوریخ سهام خود را در Mastercard Incorporated (NYSE: MA – دریافت رتبه) در سه ماهه دوم ۲.۵ درصد نگه داشت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۱۹۷۰۱ سهم در این دوره، ۷۶۷۴۸۷ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات اعتباری را در اختیار داشت. مستر کارت تقریباً ۱.۷٪ از Julius Baer & Co را تشکیل می دهد. سبد سرمایه گذاری در زوریخ این سهام را به نوزدهمین هلدینگ بزرگ تبدیل می کند. Julius Baer Bank & Co. با مسئولیت محدود زوریخ حدود ۰.۰۸٪ از Mastercard را در اختیار دارد که در پایان سه ماهه گذشته ۲۴۲,۱۲۷,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز اخیراً دارایی های خود را در این شرکت تغییر داده اند. گروه پیشتاز در سه ماهه اول سهم خود در مسترکارت را ۸.۴ درصد افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۷۶,۰۲۱,۳۰۱ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات اعتباری پس از خرید ۵,۸۶۸,۴۹۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۷,۱۶۸,۴۹۳,۰۰۰ دلار می رسد. سرمایه‌گذاران بین‌المللی سرمایه، سهام خود را در مسترکارت ۹.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش دادند. سرمایه گذاران بین المللی سرمایه اکنون پس از خرید ۱،۴۳۰،۲۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، صاحب ۱,۶۲۱,۸۱۶ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات اعتباری به ارزش ۵,۷۹۶,۷۵۰,۰۰۰ دلار هستند. Wellington Management Group LLP سهام خود را در Mastercard 47.5% در سه ماهه اول افزایش داد. ولینگتون مدیریت گروه LLP اکنون پس از خرید ۵،۰۵۳،۳۹۴ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۱،۵۶۸،۶۴۸ سهام از سهام ارائه دهنده خدمات اعتباری به ارزش ۵،۶۰۶،۰۳۳،۰۰۰ دلار است. Capital Research Global Investors سهام خود را در Mastercard 3.4 درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Global Investors Capital Research هم اکنون مالک ۱۴,۰۸۰,۶۱۴ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات اعتباری به ارزش ۵,۰۳۲,۱۸۲,۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۶۸,۱۹۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. سرانجام، Norges Bank موقعیت جدیدی را در Mastercard در سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۳,۱۰۷,۲۲۰,۰۰۰ دلار به دست آورد. ۷۵.۱۰ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تغییر رتبه تحلیلگران

تعدادی از تحلیلگران سهام اخیراً در مورد سهام MA اظهار نظر کرده اند. Daiwa Capital Markets در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۶ آگوست، رتبه Mastercard را از “مرتبط” به “خنثی” کاهش داد و قیمت هدف آن را برای سهام از ۳۸۵.۰۰ دلار به ۳۷۵.۰۰ دلار کاهش داد. Macquarie در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ جولای، قیمت هدف Mastercard را از ۴۴۰.۰۰ دلار به ۴۱۰.۰۰ دلار کاهش داد. رابرت دبلیو بیرد در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، قیمت هدف خود را در Mastercard از ۴۷۰.۰۰ دلار به ۴۱۶.۰۰ دلار کاهش داد. BMO Capital Markets قیمت هدف خود را در Mastercard از ۴۰۲.۰۰ دلار به ۴۲۲.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱ آگوست افزایش داد. در نهایت، JPMorgan Chase & Co. در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، قیمت هدف مسترکارت از ۴۳۰.۰۰ دلار به ۴۲۵.۰۰ دلار کاهش یافت. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، دو نفر امتیاز نگهداری و سیزده نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat، Mastercard دارای رتبه بندی اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۴۱۴.۰۹ دلار است.

تجارت خودی

در اخبار مرتبط، مدیر مالی جی. مهرا ساچین در معامله ای که روز دوشنبه ۲۴ مرداد انجام شد، ۵۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام در مجموع معامله ۱,۸۰۰,۰۰۰ دلار به قیمت متوسط ​​۳۶۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر مالی اکنون مالک ۱۵۷۲۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۶۶۰۲۸۰ دلار است. این فروش در یک فایل SEC در دسترس از طریق وب سایت SEC فاش شد. ۰.۲۹ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

عملکرد سهام مسترکارت

MA در روز دوشنبه با قیمت ۲۸۴.۳۴ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه آن ۳۳۲.۰۴ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۳۳۸.۷۹ دلار است. ارزش بازار سهام ۲۷۴.۷۸ میلیارد دلار، نسبت PE 28.81، نسبت قیمت به درآمد ۱.۳۲ و بتای ۱.۰۸ است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۱.۲۶، نسبت سریع ۱.۲۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۲.۲۰ است. MasterCard Incorporated پایین ترین قیمت دوازده ماهه ۲۸۱.۶۹ دلار و بالاترین قیمت دوازده ماهه ۳۹۹.۹۲ دلار را ثبت کرد.

Mastercard (NYSE: MA – Get Rating) نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه ۲۸ جولای اعلام کرد. این ارائه دهنده خدمات اعتباری ۲.۵۶ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۳۶ دلاری با ۰.۲۰ دلار است. مسترکارت بازده حقوق صاحبان سهام ۱۴۳.۳۵% و حاشیه سود خالص ۴۶.۴۹% داشت. این شرکت در سه ماهه ۵.۵۰ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۵.۲۶ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۹۵ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد سه ماهه این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۲۱.۵ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند که MasterCard Incorporated برای هر سهم ۱۰.۶۳ سود برای سال جاری ایجاد کند.

مسترکارت سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز چهارشنبه ۲۷ آبان ماه واریز خواهد شد. سرمایه گذاران رکورددار روز جمعه، ۷ اکتبر، ۰.۴۹ دلار به ازای هر سهم سود سهام منتشر خواهند کرد. تاریخ تقسیم سود سابق برای این سود، پنجشنبه ۱۵ اکتبر است. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۹۶ دلار و بازده ۰.۶۹٪ است. نسبت پرداخت مسترکارت ۱۹.۸۶ درصد است.

درباره مسترکارت

(رتبه گرفتن)

Mastercard Incorporated، یک شرکت فناوری، پردازش تراکنش ها و سایر محصولات و خدمات مرتبط با پرداخت را در ایالات متحده و بین المللی ارائه می دهد. پردازش تراکنش های پرداخت را تسهیل می کند، از جمله مجوز، تسویه و تسویه، و سایر محصولات و خدمات مرتبط با پرداخت را ارائه می دهد.

ادامه مطلب

مالکیت نهادی توسط Quarter MasterCard (NYSE: MA)

اخبار و نظرات مسترکارت روزانه را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران مسترکارت و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.