سهام Nvidia (NASDAQ:NVDA) توسط Sheets Smith Wealth Management فروخته شد – Big 24 NewsSheets Smith Wealth Management سهام خود را در سهام NVIDIA کاهش داد. (NASDAQ:NVDA–Received Rating) بر اساس آخرین ثبت ۱۳F آن در SEC، طی سه ماهه اول ۹.۴ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از فروش ۱۱۴۴ سهم در طول سه ماهه، ۱۱۰۷۳ سهم از سهام سازنده رایانه را در اختیار داشت. دارایی Sheets Smith Wealth Management در NVIDIA در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ۳,۰۲۱,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین صندوق تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز تغییراتی در موقعیت خود در NVDA ایجاد کرده اند. Rather & Kittrell Inc. موقعیت جدیدی در NVIDIA در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۶۰۰۰ دلار به دست آورد. Emerson Wealth LLC موقعیت جدیدی را در NVIDIA در سه ماهه اول به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار به دست آورد. Advanced Research Investment Solutions LLC موقعیت جدیدی را در NVIDIA در سه ماهه چهارم به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار به دست آورد. Claremont Financial Inc. را خریداری کرده است در سه ماهه چهارم یک موقعیت جدید در NVIDIA به ارزش ۲۹۰۰۰ دلار به دست آورد. سرانجام، IFS Advisors LLC موقعیت جدیدی را در NVIDIA در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۷۰۰۰ دلار به دست آورد. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۵۵.۱۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

فعالیت داخلی انویدیا

در اخبار مرتبط، کارگردان Mark A. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۸.۰۳ دلار و در مجموع ۱۷۹۹۱۷۱۵.۵۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۲,۵۹۶,۴۹۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۱۰,۳۲۳,۷۸۸.۷۹ دلار است. این معامله در سند ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است، فاش شد. در اخبار دیگر از NVIDIA، مدیر John Dabiri در معامله ای در روز جمعه، ۲۷ می، ۲۲۰۰ سهم از سهام خود را فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۸۵.۵۹ دلار و ارزش کل ۴۰۸۲۹۸.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۲۷۱۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۵۰۳۳۲۰.۰۸ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق وب سایت این شرکت در دسترس است. همچنین کارگردان Mark A. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۸.۰۳ دلار و در مجموع ۱۷۹۹۱۷۱۵.۵۰ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۲,۵۹۶,۴۹۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۴۱۰,۳۲۳,۷۸۸.۷۹ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در ۹۰ روز گذشته در مجموع ۱۳۹۶۹۴ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۲۲۸۵۵۲۴ دلار فروخته اند. خودی ها ۴.۰۴ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از کارگزاری ها در مورد NVDA نظر داده اند. Atlantic Securities در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۶ می، قیمت هدف خود را برای سهام NVIDIA به ۲۰۵.۰۰ دلار کاهش داد. KeyCorp هدف قیمت سهام NVIDIA را از ۲۵۰.۰۰ دلار به ۲۳۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۲ جولای، رتبه “اضافه وزن” را برای سهام در نظر گرفت. JPMorgan Chase & Co. هدف قیمت سهام NVIDIA از ۳۵۰.۰۰ دلار به ۲۸۵.۰۰ دلار در یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۲۶ می کاهش یافت. StockNews.com در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۳۱ مارس پوشش سهام NVIDIA را در نظر گرفت. آنها یک رتبه بندی “نگهداری” در سهام صادر کردند. سرانجام، Wedbush هدف قیمتی سهام NVIDIA را از ۳۰۰.۰۰ دلار به ۱۹۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۹ می، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. هفت تحلیلگر تحقیقاتی شرکت را با رتبه بندی نگهداری، بیست و پنج نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی برای شرکت صادر کرده اند. طبق اعلام MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف ۲۵۵.۱۲ دلار است.

سهام انویدیا ۴.۰ درصد سقوط کرد

سهام NVIDIA در روز جمعه با قیمت ۱۷۳.۱۹ دلار باز شد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه این شرکت ۱۶۷.۴۴ دلار و SMA 200 روزه ۲۱۱.۵۲ دلار است. نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام شرکت ۰.۴۲، نسبت معاملات ۵.۳۲ و نسبت سریع ۴.۷۵ است. ارزش بازار سهام ۴۳۲.۹۸ میلیارد دلار، نسبت PE 46.43، نسبت قیمت به درآمد ۲.۷۷ و بتای ۱.۶۴ است. انویدیا با ۱۴۰.۵۵ دلار پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه و ۳۴۶.۴۷ دلار بالاترین قیمت در ۱۲ ماه گذشته را ثبت کرد.

Nvidia (NASDAQ: NVDA – Receive Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۲۵ مه منتشر کرد. این سازنده رایانه سود ۱.۱۸ دلاری به ازای هر سهم (EPS) را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۱.۰۹ دلاری در ۰.۰۹ دلار است. انویدیا حاشیه سود خالص ۳۲.۰۲ درصد و بازده سهام ۴۳.۸۱ درصد داشت. این شرکت در این سه ماهه ۸.۲۹ میلیارد دلار سود داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۸.۰۹ میلیارد دلار بود. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۷۸ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد کسب و کار نسبت به سال گذشته ۴۶.۴ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند که NVIDIA Inc. برای سال مالی جاری ۴.۴۸ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

اعلان سود سهام NVIDIA

این شرکت اخیرا سود سه ماهه ای را نیز اعلام کرد که در روز جمعه ۱۰ تیرماه پرداخت شد. در روز پنجشنبه ۹ ژوئن ۰.۰۴ دلار به ازای هر سهم سود سهام به سرمایه گذاران بی سابقه پرداخت شد. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۱۶ دلار و بازدهی ۰.۰۹٪ است. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۸ خرداد می باشد. نسبت پرداخت سود سهام NVIDIA در حال حاضر ۴.۲۹٪ است.

نمایه شرکت انویدیا

(رتبه گرفتن)

NVIDIA گرافیک، محاسبات و راه حل های شبکه را در ایالات متحده، تایوان، چین و در سطح بین المللی ارائه می دهد. بخش گرافیک این شرکت پردازنده‌های گرافیکی بازی و رایانه شخصی GeForce، سرویس استریم بازی GeForce NOW و زیرساخت‌های مرتبط، و راه‌حل‌های پلتفرم بازی را ارائه می‌دهد. پردازنده‌های گرافیکی Quadro/NVIDIA RTX برای گرافیک ایستگاه‌های کاری سازمانی؛ نرم افزار vGPU برای محاسبات بصری و مجازی مبتنی بر ابر. پلت فرم ماشین برای سیستم های اطلاعات سرگرمی؛ و نرم افزار Omniverse برای ایجاد طرح های سه بعدی و دنیای مجازی.

مقالات برگزیده

یک چهارم مالکیت شرکتی NVIDIA (NASDAQ: NVDA)

اخبار و رتبه‌بندی‌ها را برای NVIDIA Daily دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی‌های تحلیلگران NVIDIA و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.