سهام PepsiCo (NASDAQ:PEP) توسط Everence Capital Management Inc خریداری شد. – خبر ۲۴ بزرگEverence Capital Management Inc. موقعیت خود را در شرکت پپسی تقویت کرد. (NASDAQ:PEP–Received Rating) بر اساس آخرین ثبت نام در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه دوم ۷.۸ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۳۵۵۰ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۴۹۰۷۹ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. پپسی ۰.۷ درصد از سهام Everence Capital Management Inc. را در اختیار دارد. این سهم را در بیست و یکمین سهم بزرگ قرار می دهد. مالکیت Everence Capital Management Inc. در PepsiCo در پایان سه ماهه گذشته ۸,۱۸۰,۰۰۰ دلار بود.

چندین صندوق تامینی دیگر و سرمایه گذاران نهادی اخیرا سهام PEP را خریده و فروخته اند. SevenBridge Financial Group LLC موقعیت خود را در PepsiCo 77.7٪ در سه ماهه اول تقویت کرد. SevenBridge Financial Group LLC اکنون مالک ۳۵۹۹۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۶۰۲۴۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۵۷۴۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. McCrae Capital Management Inc. موقعیت خود را در پپسی ۱.۳ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. McCrae Capital Management Inc. اکنون ۱۱۹۶۷ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۹۹۴۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۵۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته در اختیار دارد. First American Trust FSB موقعیت خود را در PepsiCo 9.0٪ در سه ماهه اول تقویت کرد. First American Trust FSB پس از خرید ۳۹۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون صاحب ۴۸۱۷ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۸۰۶۰۰۰ دلار است. Tiedemann Advisors LLC موقعیت خود را در PepsiCo 2.8٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Tiedemann Advisors LLC اکنون دارای ۱۲۳۸۳ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۳۳۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۰۷۲۰۰۰ دلار می‌رسد. در نهایت گروه برنامه ریزی آباقس. موقعیت خود را در پپسی ۴.۲ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. گروه برنامه ریزی آباکوس پس از به دست آوردن ۲۹۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۷۴۱۴ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۱۲۳۶۰۰۰ دلار است. در حال حاضر ۷۱.۳۸ درصد از سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران سهام اخیرا بر سهام PEP تأثیر گذاشته اند. ولز فارگو و شرکت هدف قیمت سهام پپسی کو را از ۱۷۵ دلار به ۱۷۲ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲۱ ژوئن، رتبه “برابر” را به این شرکت اختصاص داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft هدف قیمت سهام پپسی کو را از ۱۷۹.۰۰ دلار به ۱۸۱.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۲۷ سپتامبر، رتبه “در انتظار” را به شرکت داد. JPMorgan Chase & Co هدف قیمتی سهام PepsiCo را از ۱۸۸.۰۰ دلار به ۱۸۶.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۳۰ سپتامبر، این شرکت را دارای رتبه “اضافه وزن” نامید. گروه Credit Suisse هدف قیمت سهام پپسی کو را از ۱۷۳.۰۰ دلار به ۱۷۲.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز دوشنبه ۳ اکتبر، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. در نهایت، بارکلیز هدف قیمتی سهام پپسی کو را از ۱۸۷ دلار به ۱۸۳ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه ۶ جولای، رتبه «اضافه وزن» این شرکت را شناسایی کرد. چهار تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و شش نفر رتبه خرید سهام را ارزیابی کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat، این شرکت در حال حاضر رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف ۱۸۴.۵۵ دلاری را دارد.

عملکرد سهام PepsiCo

سهام PEP در روز جمعه با قیمت ۱۶۱.۶۱ دلار افتتاح شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۷۲.۲۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۶۹.۸۶ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۲۲۳.۰۱ میلیارد دلار، نسبت PE 24.34، نسبت P/E/G 3.19 و بتا ۰.۵۶ است. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۶۴، نسبت معاملات ۰.۸۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۷۸ است. PepsiCo با ۱۵۳.۳۷ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۸۱.۰۷ دلار به بالاترین سطح در ۵۲ هفته گذشته رسید.

PepsiCo (NASDAQ:PEP – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه ۱۲ جولای منتشر کرد. این شرکت درآمد ۱.۸۶ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه اول را گزارش کرد که بیش از ۰.۱۳ دلار از برآورد توافق شده ۱.۷۳ دلار بود. PepsiCo حاشیه سود خالص ۱۱.۲۸ درصد و بازده سهام ۵۲.۰۱ درصد ایجاد کرد. درآمد این شرکت در طول سه ماهه ۲۰.۲۳ میلیارد دلار بود در حالی که تحلیلگران ۱۹.۵۱ میلیارد دلار تخمین زدند. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۱.۷۲ دلار گزارش کرد. درآمد کسب و کار در سه ماهه اول نسبت به سال قبل ۵.۲ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار دارند که PepsiCo, Inc. 6.66 سود هر سهم برای سال مالی جاری ثبت خواهد شد.

پپسی سود سهام را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۹ شهریور ماه واریز شد. در روز جمعه ۲ سپتامبر، سود سهامی به مبلغ ۱.۱۵ دلار بین سهامداران سابقه دار توزیع شد. این نشان دهنده سود سهام ۴.۶۰ دلار در سال و بازده سود ۲.۸۵٪ است. تاریخ تقسیم سود قبلی برای این سود، پنجشنبه ۱ سپتامبر بود. نسبت پرداخت سود سهام PepsiCo (DPR) 69.28٪ است.

تجارت داخلی در پپسی کو

در دیگر اخبار PepsiCo، مدیرعامل استفان سی ویلیامز، ۱۷۵۳ سهم سهام را در معامله ای که در روز جمعه، ۱۵ جولای انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۱.۱۸ دلار و در مجموع ۳۰۰۰۷۸.۵۴ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیرعامل اکنون ۷۰,۸۹۲ سهم در این شرکت به ارزش ۱۲,۱۳۵,۲۹۲.۵۶ دلار دارد. این فروش در یک فایل SEC موجود در وب سایت SEC فاش شد. در خبری دیگر، استفن سی ویلیامز، مدیرعامل، ۱۷۵۳ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز جمعه ۱۵ ژوئیه فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۷۱.۱۸ دلار و ارزش کل ۳۰۰۰۷۸.۵۴ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیرعامل اکنون صاحب ۷۰۸۹۲ سهم در شرکت به ارزش ۱۲۱۳۵۲۹۲.۵۶ دلار است. این فروش در فایل SEC موجود در این لینک فاش شد. همچنین، رامکومار کریشنان، مدیرعامل، ۳۴۳۳ سهم از سهام این شرکت را در معاملاتی در روز پنجشنبه ۲۸ ژوئیه فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۴.۸۳ دلار برای کل معامله ۶۰۰۱۹۱.۳۹ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیر عامل اکنون صاحب ۵۰۵۷۷ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۸۸۴۲۳۷۶.۹۱ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. ۰.۱۲ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

درباره شرکت پپسی

(رتبه گرفتن)

شرکت پپسی این شرکت به تولید، بازاریابی، توزیع و فروش انواع نوشیدنی ها و غذاهای آماده در سراسر جهان می پردازد. این شرکت از طریق هفت بخش فعالیت می کند: Frito-Lay آمریکای شمالی. Quaker Foods آمریکای شمالی؛ PepsiCo Drinks آمریکای شمالی؛ آمریکای لاتین؛ اروپا؛ آفریقا، خاورمیانه و جنوب آسیا؛ و منطقه آسیا و اقیانوسیه، استرالیا، نیوزلند و چین.

ادامه مطلب

مالکیت شرکتی بر اساس سه ماهه برای PepsiCo (NASDAQ: PEP)

اخبار و نظرات روزانه PepsiCo را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای PepsiCo و شرکت های مرتبط دریافت کنید.