سپر ضد گلوله ای که می تواند جان انسان ها را نجات دهد – بیگ ۲۴ خبر


یک کوله پشتی سبک و قابل حمل که مواد بالستیک در آن تعبیه شده و فضایی برای حمل وسایل روزمره دارد؟ ایده عالی به نظر می رسد، یا حداقل چیزی که ارزش فکر کردن در مورد آن را در موقعیت تاکتیکی در میدان … یا در مدرسه ای که بچه های شما در آن حضور دارند، به نظر می رسد. بیایید کمی در مورد آن صحبت کنیم، درست است؟

محافظتی که یک کوله پشتی ضد گلوله می تواند فراهم کند

این مهمترین چیز است، بنابراین لازم است در ابتدا توضیح دهیم: میزان محافظت از چنین کیفی به نوع و زره داخلی آن بستگی دارد. بنابراین خود کوله پشتی، ماده ای که از آن ساخته شده است، بادوام است، بله، اما از هیچ کس در برابر تفنگ ۷.۶۲×۵۱ M80 محافظت نمی کند – صفحات زرهی این کار را انجام می دهند.

این بدان معنی است که شما انتخاب های تاکتیکی در رابطه با محافظتی که می خواهید دارید. روزی ممکن است بخواهید یک شات مگنوم معمولی نگه دارید. بنابراین صفحات بالستیک نرم کافی خواهند بود. با این حال، یک روز دیگر، ممکن است تصمیم بگیرید کوله پشتی بالستیک خود را کمی ارتقا دهید، بنابراین ورودی های شدیدتری را وارد کنید. برای احساس امنیت در موقعیت های مختلف خطرناک، نیازی به خرید کوله پشتی جداگانه ندارید. فقط مطمئن شوید که مجموعه کاملی از لوازم جانبی دارید که می تواند با زره کوله پشتی کار کند.

ویژگی ها و عملکردهای استفاده

اگرچه محافظت کافی در برابر شلیک گلوله های مختلف را فراهم می کند، اما می توان از این کوله پشتی ها به عنوان هر کوله پشتی باکیفیتی استفاده کرد که می توان از آن برای مثال، هر روز یا در سفر آخر هفته به جنگل استفاده کرد. ظرفیت ۳۵ لیتر / ۲۱۰۰ اینچ مکعب با تعدادی جیب و محفظه مفید است. اما در صورت لزوم، تسمه های بار اضافی برای نصب تجهیزات اضافی در خارج از کوله پشتی وجود دارد. درست پشت سر شما یک کمربند قابل تنفس قرار دارد که آن را به یک وسیله تاکتیکی بسیار راحت تبدیل می کند که می تواند هر کار روزانه ای را که می توانید انجام دهید انجام دهید.

آیا کوله پشتی های ضد گلوله قانونی هستند؟

بله، اما برخی از ایالت های ایالات متحده انتخاب متفاوتی از آنچه که در واقع زره بدنه ضد گلوله در نظر گرفته می شود، دارند. هنگامی که مجموعه تجهیزات خود را تکمیل کردید، به اسناد قانونی محلی خود نگاهی بیندازید تا مطمئن شوید که آنچه را که مجاز به حمل آن هستید خریداری می کنید. بدیهی است که همین امر در مورد اعضای خانواده شما نیز صدق می کند. این کاملاً خوب است که به فرزندان خود اجازه دهید در مدرسه سپر کوله پشتی داشته باشند. همچنین مهم است که با آنها در مورد محافظت از بدن مانند اینها و نحوه استفاده صحیح از آنها در موقعیت های خطرناک صحبت کنید. آنها بهتر است این را از والدین خود یاد بگیرند.