سکانسی آغشته به خون اما قابل پیش بینی

سکانسی آغشته به خون اما قابل پیش بینی


نقد فیلم

مدت زمان: 105 دقیقه ارزیابی: R (خشونت کالرا ، کلمه ناپسند). در سینما و جریان روی طاووس

“هالووین می کشد” می داند چرا به اینجا آمدید. در عنوان دقیقاً همین است! براساس این نکات ، فیلم جدید ناامید کننده نیست: قاتل سریالی مایکل مایرز (جیمز جود کورتنی) ، یعنی Shape ، قتل ها را در هادنفیلد قدیمی فقیر ایلینوی در این دنباله شدید “هالووین” 2018 تحریف کرد.

این فیلمی است که ابتدا باید آن را تماشا کنید ، زیرا کارگردان دیوید گوردون گرین همان جایی را که کنار گذاشته بود می گیرد: شعله های فشرده لوری استرود (جیمی لی کرتیس) و مایرز در زیرزمین گیر کرده است. چه می تواند باشد؟

“هالووین می کشد” بین اولین فیلمی که در سال 1978 اکران شد و داستان فعلی در سال 2018 اتفاق می افتد. بافتهای متصل کننده آنها عبارتند از لوری و داتی هاوکینز (تعداد انگشت شماری از ساکنان هادنفیلد که از درگیری اولیه با شپ جان سالم به در بردند ، از جمله ویل پاتون و توماس مان در فلش بک) و تامی دویل (آنتونی مایکل هال) ، یکی از اتهامات محافظت از کودکان لری به عنوان پسر. هولمز تامی یک کوزه پودری با رنگ قرمز در زیر یک پوشش نازک با جذابیت یک پسر روغن خوب است. او که مردم شهر را به گروهی از اراذل و اوباش برای تصرف مایرز تبدیل می کند ، فریاد می زند: “امشب شرارت در حال مرگ است!” شروع به اجتناب می کند. و از طریق سالن های بیمارستان محلی هدایت می شود – شباهت جالبی با صحنه های قیام 6 ژانویه در کنگره.

جودی گریر (از سمت چپ) ، جیمی لی کرتیس و اندی ماتیکاک مایکل مایرز سه نسل از زنان را در یک گله به تصویر می کشند.
Ivers Universal / با احترام اورت کار

اگر گرین به دنبال تفسیر فرهنگی برود ، به سرعت این موضوع را کنار می گذارد – همراه با علاقه اش به لری. فصل گذشته ، کورتیس نمایشی را یادآور لیندا همیلتون کرد و هنگامی که قاتل دوباره سرش را بلند کرد ، شخصیت شدید و شوکه شده او را آزاد کرد. در اینجا ، او بیشتر فیلم را روی تخت بیمارستان یا روی زمین دراز می کشد. دختر او (جودی گریر) و نوه اش (اندی ماتیچاک) بیشتر کارهای بلند کردن و جیغ زدن را انجام می دهند. لااقل کورتیس از تنهایی فیلم یادداشت می کند زیرا لوری محکم بر روی داروی مسکن تزریقی اش ضربه می زند.

نمای نزدیک مایکل مایرز
جیمز جود کورتنی پشت روان ماسک نقش یک روانپزشک را بازی می کند.
Ivers Universal / با احترام اورت کار

در همین حال ، مایکل مایرز – یک پسر بچه کم توان ذهنی در بدن مردی شیطانی – تبدیل به یک ابرقدرت شد. او نمی تواند همه آنها را از بین ببرد ، اما ماسک لاستیکی او آنقدر بخشی از او است که به نظر می رسد احساسات ظریف را ثبت می کند. ماشین قاتل بودن استرس قربانی شدن را از بین می برد ، درست است؟ وقتی چشمهای بی روح مایکل به هدفی قفل می شود ، چند دقیقه آینده را می توان به طور قطع نتیجه گیری کرد.

خشونت معده وقتی شکل بریده می شود و از عینک در سطح شهر استفاده می شود دو برابر می شود. او یک قاتل فرصت برابر و قربانی از نوجوانی تا بزرگسالی است. او طبق معمول به خانه برمی گردد و یک زوج همجنسگرا (مایکل مک دونالد و اسکات مک آرتور) محل را توسعه می دهند و مایرز جوان که مدت ها پیش در محل جنایت زندگی می کرد ، خواهرش را با چاقو کشته است.

نمایش فیلمهای دوم این سه گانه اغلب دشوار است. شاید آخرین قسمت گرین ، “پایان هالووین” ، کاری را که او در اینجا انجام داد ، دوباره انجام دهد ، و در پایان احساس می شود پیشرفت بسیار کمی است.

اندیشه اصلی “هالووین” را با وحشت نمادین بی خون از آنچه تصور می کردیم در کلاه و سایه عجیب نجار دیده ایم ، نجات دهید. تأخیر در اخذ رای ممکن است مانع از هم گسیختگی گور نشود ، اما وقتی مجبور نیستیم با انجام جراحی گلو را برای احساس چیزی پاک کنیم ، من هنوز برای مدرسه قدیمی شمعی روشن می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *