سیاتل می تواند تا 40 درصد پلیس را به دستور واکسیناسیون شلیک کند

سیاتل می تواند تا 40 درصد پلیس را به دستور واکسیناسیون شلیک کند


دپارتمان پلیس فرسوده سیاتل در حال آماده شدن برای یک شکست دیگر است.

طبق گزارشات محلی ، حدود 403 افسر ، حدود 40 درصد از نیروهای 1000 نفری ، قرار است از شهر تخلیه شوند زیرا مشاغل کووید -19 در 18 اکتبر به پایان نرسیده است.

یک مقام ناشناس به فاکس 13 نیوز گفت: “محیط بسیار سمی و منفی است. وی گفت: من مطمئن نیستم که این مکان خوبی برای کار طولانی مدت برای سلامت روان من باشد. استرس زیادی ایجاد کرده است. ”

از 6 اکتبر ، 292 افسر حاضر بودند تا شهادت دهند که کووید واکسینه شده است. علاوه بر این ، گروهبان گروهبان PD Seattle گفت که او منتظر نتیجه درخواست های آزادی 111 است. رندی هوسریک.

اداره پلیس سیاتل از زمان شورش های Black Live Matters بیش از 300 افسر خود را از دست داده است و کمپین “بازپرداخت پلیس” شهر را در سال 2020 تکان داد و خشم سیاسی و عمومی را برانگیخت.

به آدریان دیاس ، رئیس پلیس موقت دستور داده شده است تا از 13 اکتبر با تمام افسران در تماس با 911 تماس بگیرد.
عکس توسط کارن دوسی / گتی ایماژ

در پاسخ به بحران نیروی انسانی فعلی ، آدریان دیاس ، رئیس پلیس موقت به بخش خود دستور داد تا از 13 اکتبر به “مرحله سوم بسیج” برود. 13 گزارش خبری.

شهردار جنی دورکان با دفاع از دستور واکسیناسیونی که این هفته به کارکنان شهر ارسال شد ، در ایمیلی گفت: “ما از همه شما قدردانی می کنیم و نمی خواهیم شما را به عنوان کارمند از دست بدهیم. اما شما باید افرادی را که بیشترین اعتماد را به شما دارند واکسینه کنید. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *