سیستم بازنشستگی آریزونا موقعیت خود را در ExxonMobil افزایش داد. (NYSE: XOM)سیستم بازنشستگی آریزونا دارایی های خود را در ExxonMobil افزایش داد. (NYSE: XOM – Receiving Rating) بر اساس آخرین ثبت ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، در سه ماهه اول ۰.۲٪ کاهش یافت. این شرکت پس از خرید ۲ هزار و ۱۹۷ سهم دیگر در این مدت، یک میلیون و ۱۶۱ هزار و ۶۸۶ سهم در شرکت نفت و گاز داشت. اکسون موبیل تقریباً ۰.۸ درصد از پرتفوی سیستم بازنشستگی آریزونا را به خود اختصاص داده است و سهام را در پانزدهمین موقعیت بزرگ قرار می دهد. دارایی های سیستم بازنشستگی آریزونا اکسون موبیل بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۹۵۹۴,۴۰۰ دلار ارزش دارد.

سایر صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. Guardian Wealth Management Inc. در سه ماهه چهارم سهام جدیدی در سهام اکسون موبیل به ارزش ۳۰۰۰۰ دلار خریداری کرد. Horan Securities Inc سهام جدیدی از سهام ExxonMobil را در سه ماهه چهارم به ارزش ۳۱۰۰۰ دلار خریداری کرد. شرکت کرانه غربی ارزش سهام جدید ExxonMobil در سه ماهه چهارم ۳۲۰۰۰ دلار است. Nvwm LLC موقعیت خود را در ExxonMobil 100.0٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Nvwm LLC اکنون مالک ۶۰۰ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۳۶۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۳۰۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرانجام، Core Wealth Advisors Inc. موقعیت خود را در اکسون موبیل ۴۵۴.۵ درصد در سه ماهه چهارم افزایش داد. Core Wealth Advisors Inc. او اکنون پس از تصاحب ۵۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۶۱۰ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۳۷۰۰۰ دلار است. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۵۴.۰۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

فعالیت داخلی در ExxonMobil

در اخبار مرتبط، معاون Darrin L. Talley در معامله ای که در روز سه شنبه ۷ ژوئن انجام شد، ۲۱۴۷ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۲.۸۱ دلار و در مجموع ۲۲۰۷۳۳.۰۷ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون صاحب ۳۰۳۶۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۱۲۱۶۲۰.۰۳ دلار است. این فروش در یک پرونده حقوقی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در اخبار مرتبط، معاون Darrin L. Talley در معامله ای که در روز پنجشنبه ۲۶ می انجام شد، ۲۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۶.۶۵ دلار و در مجموع ۲۴۱۶۲۵.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون دارای ۳۲۵۱۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۳۱۴۲۰۹۱.۵۰ دلار است. این فروش در پرونده در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. همچنین VP Darrin L. Talley در معامله ای که در روز سه شنبه ۷ ژوئن انجام شد، ۲۱۴۷ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۰۲.۸۱ دلار و در مجموع ۲۲۰۷۳۳.۰۷ دلار فروخته شد. پس از این معامله، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۳۰۳۶۳ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۳۱۲۱۶۲۰.۰۳ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها ۰.۰۴ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

تعدادی از کارگزاری ها اخیراً XOM را تحت تأثیر قرار داده اند. StockNews.com در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۲ مه، سهام اکسون موبیل را از رتبه “خرید” به رتبه “نگهداری” کاهش داد. سیتی گروپ هدف قیمت سهام ExxonMobil را از ۸۰.۰۰ دلار به ۹۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۹ می، رتبه “خنثی” را به این شرکت اختصاص داد. گروه Credit Suisse در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه ۲۱ ژوئن، سهام اکسون موبیل را از رتبه “خنثی” به رتبه “برتر” ارتقا داد و هدف قیمت خود را برای این شرکت از ۱۱۵.۰۰ دلار به ۱۲۵.۰۰ دلار افزایش داد. Piper Sandler سهام اکسون موبیل را از رتبه “خنثی” به رتبه “اضافه وزن” ارتقا داد و هدف قیمت این شرکت را از ۱۰۲.۰۰ دلار به ۱۰۹.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه ۱۹ جولای افزایش داد. سرانجام، رویال بانک کانادا، سهام اکسون موبیل را از رتبه “عملکرد بخش” به رتبه “ممتاز” ارتقا داد و هدف قیمتی خود را برای این شرکت از ۹۰.۰۰ دلار به ۱۰۰.۰۰ دلار در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۱ آوریل افزایش داد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هشت نفر رتبه نگهداری و دوازده نفر رتبه خرید را به سهام اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat، اکسون موبیل در حال حاضر دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۹۴.۷۳ دلار است.

عملکرد سهام اکسون موبیل

سهام XOM روز پنجشنبه با قیمت ۹۱.۵۷ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۴، نسبت سریع ۰.۷۶ و نسبت معاملات ۱.۰۷ است. ارزش بازار این شرکت ۳۸۵.۷۴ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۵.۱۹، نسبت قیمت به درآمد ۰.۳۳ و بتای ۱.۰۷ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) این شرکت ۹۱.۲۷ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۸۴.۹۰ دلار است. اکسون موبیل با ۵۲.۱۰ دلار پایین ترین سطح یک ساله و ۱۰۵.۵۷ دلار را به بالاترین سطح خود در یک سال اخیر ثبت کرد.

Exxon Mobil (NYSE: XOM – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۹ آوریل اعلام کرد. این شرکت نفت و گاز درآمد ۲.۰۷ دلار به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۲۵ دلار (۰.۱۸ دلار) بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۹۰.۵۰ میلیارد دلار در مقایسه با انتظارات تحلیلگران ۸۳.۵۷ میلیارد دلار بود. اکسون موبیل حاشیه سود خالص ۸.۱۴ درصد و بازده سهام ۱۶.۹۷ درصد ایجاد کرد. درآمد فصلی این کسب و کار نسبت به سال قبل ۵۳.۰ درصد افزایش یافته است. این شرکت در مدت مشابه سال گذشته سود هر سهم را ۰.۶۵ دلار گزارش کرده است. به طور متوسط، تحلیلگران طرف فروش انتظار ExxonMobil را دارند. برای سال جاری ۱۱.۴۶ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

پروفایل ExxonMobil

(رتبه گرفتن)

اکسون موبیل نفت خام و گاز طبیعی را در ایالات متحده و در سطح بین المللی اکتشاف و تولید می کند. این شرکت از طریق بخش های اکتشاف و تولید، پالایش و مواد شیمیایی فعالیت می کند. این شرکت همچنین در زمینه ساخت، بازرگانی، حمل و نقل و فروش نفت خام، گاز طبیعی، فرآورده های نفتی، پتروشیمی و سایر فرآورده های تخصصی فعالیت دارد. تولید و فروش مواد پتروشیمی شامل الفین، پلی الفین، آروماتیک و سایر پتروشیمی ها. کربن، هیدروژن و سوخت های زیستی را جذب و ذخیره می کند.

مقالات برگزیده

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری XOM را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت Exxon Mobil از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: XOM – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی بر اساس بخش اکسون موبیل (NYSE: XOM)

اخبار و نظرات روزانه ExxonMobil را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Exxon Mobil و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.