سیستم بازنشستگی آریزونا ۲۷۷۰۰۰ دلار در Veris Residential, Inc سرمایه گذاری کرد. (NYSE: VRE)سیستم بازنشستگی آریزونا سهام جدیدی را در Veris Residential, Inc خریداری کرده است. (NYSE: VRE – Receive Rating) در سه ماهه دوم، طبق آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. سرمایه گذار نهادی ۲۰۹۵۰ سهم از سهام شرکت را به ارزش تقریبی ۲۷۷۰۰۰ دلار خریداری کرد.

اخیراً سایر سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. Allspring Global Investments Holdings LLC سهام جدیدی در Veris Residential را در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۷۴۰۰۰ دلار خریداری کرد. KBC Group NV سهام جدیدی در Veris Residential را در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۸۷۰۰۰ دلار خریداری کرد. Contravisory Investment Management Inc. این شرکت در سه ماهه دوم سهام جدیدی را در Veris Residential به ارزش تقریبی ۱۴۲۰۰۰ دلار خریداری کرد. Sumitomo Mitsui DS Asset Management Company Ltd سهام جدیدی در Veris Residential را در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۱۴۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. در نهایت، Ridgewood Investments LLC سهام جدید Veris Residential را در سه ماهه دوم به ارزش ۲۱۳۰۰۰ دلار خریداری کرد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۹۱.۵۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

افزایش ۰.۹ درصدی معاملات مسکونی وریس

سهام VRE روز سه شنبه با قیمت ۱۵.۴۵ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای ارزش بازار ۱.۴۱ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۹.۱۵-، نسبت قیمت به درآمد ۲۴.۶۷ و بتای ۱.۰۶ است. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۴۵، نسبت معاملات ۱.۴۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۵۲ است. میانگین متحرک پنجاه روزه این کسب و کار ۱۲.۹۳ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ساده ۱۴.۰۸ دلار است. Veris Residential, Inc. پایین ترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۱۰.۲۲ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۱۹.۹۰ دلار بود.

معاملات داخلی در ساختمان های مسکونی

در اخبار دیگر، کارگردان A. آکیوا کاتز در معاملات روز دوشنبه ۱۰ اکتبر ۳۲۵۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را به دست آورد. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۱.۵۱ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۳،۷۴۰،۷۵۰.۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۴,۵۳۰,۴۳۶ سهام شرکت به ارزش تقریبی ۵۲,۱۴۵,۳۱۸.۳۶ دلار است. این خرید در سندی که در سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، افشا شده است که در این لینک موجود است. در دیگر اخبار وریس مسکونی، مهبدنیا، مدیرعامل این شرکت در معاملات روز دوشنبه ۲۸ مهرماه ۷۹ هزار و ۵۸۰ سهم از آن سهام را خریداری کرد. این سهام با میانگین قیمت ۱۱.۵۲ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۹۱۶۷۶۱.۶۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۱۰۶۷۳۹ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۲۲۹۶۳۳.۲۸ دلار است. این خرید در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین کارگردان A. آکیوا کاتز ۳۲۵۰۰۰ سهم در معامله مورخ دوشنبه ۱۰ اکتبر. این سهام با میانگین قیمت هر سهم ۱۱.۵۱ دلار و ارزش کل ۳۷۴۰۷۵۰ دلار خریداری شد. پس از تکمیل خرید، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۴,۵۳۵,۴۳۶ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۲,۱۴۵,۳۱۸.۳۶ دلار است. افشای این خرید را می توانید در اینجا مشاهده کنید. خودی ها در ۹۰ روز گذشته در مجموع ۶۳۰۷۹۱ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۷۲۳۱۷۴۹ دلار خریداری کرده اند. خودی ها ۷.۸۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از تحلیلگران تحقیقاتی روی سهام VRE سنجیده اند. Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را در Veris Residential از ۱۵.۰۰ دلار به ۱۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۴ اکتبر، رتبه «رزرو» را به سهام اختصاص داد. Evercore ISI در یک یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۳ اکتبر، قیمت هدف خود را در Veris Residential به ۱۴.۰۰ دلار کاهش داد.

درباره مسکونی فارس

(رتبه گرفتن)

Veris Residential, Inc. این یک تراست سرمایه گذاری املاک و مستغلات (REIT) آینده نگر، آگاه به محیط زیست و مسئولیت اجتماعی است که مالکیت، بهره برداری، کسب و توسعه املاک کلاس A با الهام کامل را دارد که نیازهای یک سبک زندگی پایدار را برآورده می کند. ساکنان امروزی تلاش می کنند تأثیر مثبتی بر جوامعی که به آنها خدمت می کنند و روی کره زمین به عنوان یک کل داشته باشند.

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری VRE دارند؟ از HoldingsChannel.com دیدن کنید تا آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Veris Residential, Inc. (NYSE: VRE – دریافت رتبه).

دارایی سازمانی بر اساس محله Veris Residential (NYSE: VRE)

اخبار و نقدهای مربوط به Varis Residential را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیل‌گران برای Veris Residential و شرکت‌های مرتبط دریافت کنید.