سیستم بازنشستگی کارکنان عمومی کالیفرنیا ۸۳۲۶ سهم از آکادیا بهداشت و درمان را فروخت. (NASDAQ: ACHC)سیستم بازنشستگی کارکنان عمومی کالیفرنیا سهام خود را در Acadia Healthcare کاهش داد. (NASDAQ: ACHC – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین ثبت‌شده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه دوم ۴.۴ درصد افزایش یافته است. این شرکت پس از فروش ۸ هزار و ۳۲۶ سهم در این مدت، ۱۸۲ هزار و ۱۹۲ سهم از سهام این شرکت را در اختیار داشت. سیستم بازنشستگی کارکنان عمومی کالیفرنیا در آخرین پرونده های SEC تقریباً ۰.۲۰٪ از مراقبت های بهداشتی Acadia به ارزش ۱۲,۳۲۲,۰۰۰ دلار را در اختیار داشت.

سایر صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. Alyeska Investment Group LP سهام جدیدی در سهام Acadia Healthcare در سه ماهه اول به ارزش ۲۸,۷۵۱,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Hawk Ridge Capital Management LP موقعیت خود را در سهام Acadia Healthcare تا ۶۷۵.۶ درصد در طول سه ماهه اول تقویت کرد. Hawk Ridge Capital Management LP اکنون پس از خرید ۴۳۳۲۰۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۴۹۷,۳۲۰ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۲,۵۸۹,۰۰۰ دلار است. ویکتوری کپیتال مدیریت موقعیت خود را در سهام آکادیا هلث ۹۶.۳ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Victory Capital Management اکنون پس از خرید ۴۰۸۸۷۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۸۳۳۳۸۰ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۶۳۶۲۰۰ دلار است. لومیس سایلس و شرکت LP موقعیت خود را در سهام Acadia Healthcare حفظ کرد که در طول سه ماهه اول ۵۳.۰٪ افزایش یافت. لومیس سایلس و شرکت LP اکنون مالک ۹۶۵۱۷۵ سهم از سهام شرکت به ارزش ۶۳۲۴۸۰۰ دلار پس از خرید ۳۳۴۴۹۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Principal Financial Group Inc. در سه ماهه دوم، موقعیت خود را در Acadia Healthcare تا ۷۵.۵٪ تقویت کرد. شرکت گروه مالی اصلی اکنون ۵۳۶,۵۶۷ سهم از سهام این شرکت پس از خرید ۲۳۰,۸۷۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۳۶,۲۸۸,۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی مالک ۹۹.۷۹ درصد از سهام این شرکت هستند.

کسب و کار Acadia Healthcare 2.9 درصد افزایش یافت

سهام ACHC در روز دوشنبه با قیمت ۸۳.۳۴ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۵۰، نسبت معاملات ۱.۳۰ و نسبت سریع ۱.۳۰ است. Acadia Healthcare دارای کمترین قیمت در یک سال گذشته ۵۰.۰۷ دلار و بالاترین سطح یک ساله ۸۶.۷۵ دلار است. SMA 50 روزه این شرکت ۸۰.۹۵ دلار و SMA 200 روزه ۷۶.۹۹ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۷.۵۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۶.۸۸، نسبت رشد قیمت به درآمد ۱.۹۸ و بتای ۱.۲۵ است.

تحلیلگران اهداف جدیدی را برای قیمت تعیین می کنند

چندین تحلیلگر تحقیقاتی سهام اخیراً در مورد سهام اظهار نظر کرده اند. StockNews.com در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۲ اکتبر، پوشش سهام Acadia Healthcare را در نظر گرفت. آنها رتبه بندی “نگهداری” را به شرکت اختصاص دادند. استفنز هدف قیمت سهام Acadia Healthcare را از ۸۵.۰۰ دلار به ۸۶.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه ۲ نوامبر به سهام رتبه “برابر” داد. Deutsche Bank Aktiengesellschaft در گزارشی که روز دوشنبه اول اوت منتشر شد، قیمت هدف خود را برای سهام آکادیا بهداشت و درمان از ۷۰ دلار به ۸۲ دلار افزایش داد. گروه مالی جفریز در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای سهام آکادیا هلث از ۸۵.۰۰ دلار به ۹۵.۰۰ دلار افزایش داد. سرانجام، Mizuho قیمت هدف خود را برای سهام Acadia Healthcare از ۷۸.۰۰ دلار به ۸۰.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی در روز چهارشنبه، ۲ نوامبر، به سهام رتبه “خنثی” داد. چهار تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و سه نفر رتبه خرید را به این شرکت اختصاص داده اند. طبق گفته MarketBeat، Acadia Healthcare دارای میانگین رتبه “Hold” و میانگین قیمت هدف ۸۶.۰۰ دلار است.

فروش داخلی در Acadia Healthcare

در اخبار دیگر از Acadia Healthcare، مدیر ویلیام جریکو، ۵۰۰۰ سهم از سهام را در معامله ای که در روز چهارشنبه، ۷ سپتامبر انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۸۲.۵۴ دلار در مجموع ۴۱۲۷۰۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۷۳۸۱۱ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۶۰۹۲۳۵۹.۹۴ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. خودی ها ۱.۹۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارند.

درباره شرکت بهداشت و درمان آکادیا

(دریافت رتبه)

Acadia Healthcare, Inc. ارائه می دهد: خدمات مراقبت های بهداشتی رفتاری در ایالات متحده و پورتوریکو. این شرکت خدمات مراقبت های بهداشتی رفتاری را در محیط های مختلف از جمله بیمارستان های روانپزشکی بستری، مراکز درمانی تخصصی، مراکز درمانی اقامتی و کلینیک های سرپایی به بیماران خود ارائه می دهد.

داستان های خاص

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری ACHC را نگه می دارند؟ برای آخرین بایگانی های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت Acadia Healthcare, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NASDAQ: ACHC – دریافت رتبه).

مالکیت شرکتی Acadia Healthcare (NASDAQ: ACHC)

دریافت اخبار و رتبه بندی برای Acadia Healthcare Daily – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Acadia Healthcare و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.