سیستم بازنشستگی کنتاکی یک موقعیت سهام در AvalonBay Communities، Inc. (NYSE: AVB) – Big 24 Newsسیستم بازنشستگی کنتاکی سهام خود را در AvalonBay Communities، Inc افزایش داده است. (NYSE: AVB – رتبه‌بندی دریافت‌شده) بر اساس گزارش این شرکت در آخرین پرونده خود در فرم ۱۳F در SEC، طی سه ماهه اول ۴.۵ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از به دست آوردن ۳۸۴ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۸۹۰۸ سهم از سهام REIT را در اختیار داشت. ارزش دارایی های سیستم های بازنشستگی کنتاکی در جوامع خلیج آوالون ۲,۲۱۲,۰۰۰ دلار در پایان آخرین دوره گزارش بود.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز دارایی های خود از AVB را اصلاح کرده اند. بانک Norges یک موقعیت جدید در سهام AvalonBay Communities در طول سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۱,۴۹۹,۴۲۱,۰۰۰ دلار خریداری کرد. BlackRock سهام خود را در AvalonBay Communities 6.3% در سه ماهه چهارم افزایش داد. شرکت بلک راک اکنون مالک ۱۵۱۲۵۷۹ سهم از سهام REIT به ارزش ۳۸۴۳۳۰۵۰۰۰ دلار پس از خرید ۸۹۸۱۶۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. State Street Corp. سهام خود را در AvalonBay Communities 7.6% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. ایالت استریت شرکت اکنون ۹,۳۶۸,۰۴۳ سهم از سهام REIT به ارزش ۲,۳۷۹,۹۲۷,۰۰۰ دلار پس از خرید ۶۵۸,۳۷۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته وجود دارد. هیئت سرمایه گذاری برنامه بازنشستگی کانادا در سه ماهه چهارم سهم خود در سهام آوالون بی را ۳۶.۴ درصد افزایش داد. هیئت سرمایه گذاری برنامه بازنشستگی کانادا پس از خرید ۴۷۴۳۹۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته اکنون دارای ۱,۷۷۸,۶۹۹ سهم از سهام REIT به ارزش ۴۴۹,۲۸۲,۰۰۰ دلار است. در نهایت، Centersquare Investment Management LLC سهام خود را در AvalonBay Communities 13.0% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Centresquare Investment Management LLC اکنون دارای ۱,۶۶۵,۸۹۶ سهم از سهام REIT به ارزش ۴۲۰,۷۸۹,۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۹۱,۱۵۹ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. ۹۰.۹۸ درصد سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

معاملات AvalonBay Communities 0.7 درصد افزایش یافت

سهام AvalonBay Communities روز سه شنبه با قیمت ۲۰۶.۴۴ دلار باز شد. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۳، نسبت معاملات ۰.۷۸ و نسبت سریع ۰.۷۸ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۹۷.۱۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۲۲.۲۷ دلار است. جوامع خلیج آوالون، شرکت کمترین قیمت در سال گذشته ۱۸۳.۳۵ دلار و بیشترین قیمت در سال گذشته ۲۵۹.۰۵ دلار بوده است. این سهام دارای ارزش بازار ۲۸.۸۷ میلیارد دلار، نسبت PE 35.47، نسبت قیمت به سود ۳.۴۱ و بتای ۰.۹۳ است.

انجمن های AvalonBay (NYSE: AVB – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز چهارشنبه، ۲۷ جولای منتشر کرد. REIT درآمد ۰.۹۹ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۹۲ دلاری با ۰.۰۷ دلار بود. حاشیه سود خالص آوالون بی ۳۳.۳۹ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۷.۴۷ درصد بود. این شرکت در سه ماهه ۶۴۴.۵۶ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۶۳۲.۴۱ میلیون دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۹۸ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۱۴.۷ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند AvalonBay Communities, Inc. برای سال جاری ۹.۷۳ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

اطلاعیه سود سهام جوامع خلیج آوالون

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز جمعه ۲۴ تیرماه پرداخت شد. برای سرمایه گذاران ثبت نام شده در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن سود سهام به قیمت ۱.۵۹ دلار به ازای هر سهم صادر شد. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۲۹ ژوئن بود. این نشان دهنده سود سالانه ۶.۳۶ دلار و بازده سود سهام ۳.۰۸٪ است. نسبت پرداخت سود سهام شرکت AvalonBay Communities (DPR) در حال حاضر ۱۰۹.۲۸٪ است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

تعدادی از شرکت های تحقیقاتی اخیرا گزارش هایی در مورد AVB منتشر کرده اند. Trust Financial هدف قیمت سهام AvalonBay Communities را از ۲۶۳.۰۰ دلار به ۲۲۴.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، یک رتبه “نگهداری” به سهام اختصاص داد. Piper Sandler هدف قیمت سهام AvalonBay Communities را از ۲۱۰.۰۰ دلار به ۲۰۵.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. گروه مالی Jefferies هدف قیمتی سهام AvalonBay Communities را از ۲۱۴.۰۰ دلار به ۱۷۴.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن به سهام رتبه “نگهداری” اختصاص داد. بارکلیز در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۰ می، قیمت هدف خود را برای سهام AvalonBay Communities از ۲۶۳.۰۰ دلار به ۲۲۹.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام، Scotiabank در یادداشتی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۹ می، قیمت هدف خود را برای سهام AvalonBay Communities از ۲۶۲.۰۰ دلار به ۲۳۸.۰۰ دلار کاهش داد. ۱۰ تحلیلگر تحقیقاتی سهام را با رتبه بندی نگه داشته و ۹ نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق گفته MarketBeat، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و هدف قیمت توافق شده ۲۳۹.۶۳ دلار است.

درباره جوامع خلیج آوالون

(رتبه گرفتن)

از ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰، این شرکت مالک یا به طور مستقیم یا غیرمستقیم دارای ۲۹۱ مجتمع آپارتمانی متشکل از ۸۶۰۲۵ خانه آپارتمان در ۱۱ ایالت و ناحیه کلمبیا بود که از این تعداد ۱۸ جامعه توسعه یافته و یکی در حال توسعه است. این شرکت یک اعتماد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در توسعه، توسعه مجدد، تملک و مدیریت جوامع مسکونی در مناطق کلانشهری اصلی نیوانگلند، منطقه متروی نیویورک/نیوجرسی، شمال غربی آتلانتیک میانی و کالیفرنیای شمالی و جنوبی است. و همچنین در بازارهای توسعه شرکت، از جمله جنوب شرقی فلوریدا و دنور، کلرادو (“بازارهای توسعه”).

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری دارای AVB هستند؟ برای مشاهده آخرین فایل‌های AvalonBay Communities, Inc. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. ۱۳F و تجارت داخلی. (NYSE: AVB – امتیاز دریافت شده است).

مالکیت نهادی مبتنی بر همسایگی جوامع خلیج آوالون (NYSE: AVB)

اخبار و نظرات AvalonBay Forums را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای انجمن‌های AvalonBay و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.