سیستم های بازنشستگی صندوق امانی بیمه کنتاکی، موقعیت سهام در شرکت نوشیدنی هیولا را افزایش داده است. (NASDAQ:MNST)صندوق بیمه سیستم های بازنشستگی کنتاکی سهام خود را در Monster Beverage افزایش داد. (NASDAQ:MNST–Received Rating) این شرکت در آخرین افشای خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد در سه ماهه اول ۱۱.۳ درصد افزایش یافته است. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۱۱۲۳ سهم دیگر در طول دوره، ۱۱۰۸۹ سهم از سهام شرکت را در اختیار داشت. دارایی صندوق بیمه سیستم های بازنشستگی کنتاکی در نوشیدنی هیولا در پایان آخرین دوره گزارش ۸۸۶۰۰۰ دلار ارزش داشت.

تعدادی دیگر از صندوق های تامینی نیز اخیراً سهام خود را در MNST اضافه یا کاهش داده اند. Commonwealth Equity Services LLC سهام خود در سهام Monster Beverage را در طول سه ماهه چهارم ۲۶.۶ درصد افزایش داد. Commonwealth Equity Services LLC اکنون مالک ۳۱۳۷۹ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۳۰۱۳۰۰۰ دلار پس از خرید ۶۵۹۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. CWM LLC سهام جدیدی در Monster Beverage در سه ماهه چهارم خریداری کرد که ارزش آن تقریباً ۱۱۸۰۰۰ دلار بود. Sigma Planning Corp. موقعیت Monster Beverage خود را در سه ماهه چهارم ۴.۳ درصد افزایش داد. Sigma Planning Corp اکنون دارای ۲۸۶۲ سهم از سهام این شرکت است که پس از تصاحب ۱۱۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۲۷۵۰۰۰ دلار می رسد. Northwestern Mutual Wealth Management موقعیت خود را در Monster Beverage 5.6% در طول سه ماهه چهارم افزایش داد. Northwest Mutual Wealth Management Inc مالکیت دارد اکنون ۱۷۶۱۰۸ سهم از سهام این شرکت پس از کسب ۹۳۴۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۱,۶۹۱۵,۰۰۰ دلار است. سرانجام، Appleton Partners Inc. MA در سه ماهه چهارم سهام خود را در Monster Beverage 3.5 درصد افزایش داد. Appleton Partners Inc. MA اکنون صاحب ۵۶۶۰۶ سهم از سهام این شرکت است که پس از خرید ۱۸۹۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۵۴۳۶۰۰۰ دلار می رسد. ۶۳.۴۴ درصد از سهام متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

تعدادی از کارگزاری ها بر MNST تأثیر گذاشته اند. Deutsche Bank Aktiengesellschaft در گزارشی که روز جمعه، ۵ آگوست منتشر شد، قیمت هدف سهام Monster Beverage را از ۱۰۹.۰۰ دلار به ۱۰۷.۰۰ دلار کاهش داد. رویال بانک کانادا هدف قیمتی سهام Monster Beverage را از ۱۰۰.۰۰ دلار به ۹۸.۰۰ دلار کاهش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۵ آگوست، رتبه “ممتاز” را برای سهام در نظر گرفت. گروه UBS هدف قیمت سهام Monster Beverage را از ۹۴.۰۰ دلار به ۹۹.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز جمعه، ۵ آگوست، به سهام رتبه “خنثی” داد. Wells Fargo & Company هدف قیمت سهام Monster Beverage را از ۱۰۵.۰۰ دلار به ۱۱۰.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه، به سهام امتیاز “اضافه وزن” داد. سرانجام، Roth Capital در گزارشی تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۵ ژوئیه، پوشش سهام Monster Beverage را آغاز کرد. آنها رتبه “خنثی” و قیمت هدف ۱۰۰.۰۰ دلاری را برای شرکت صادر کردند. هشت تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه بندی نگهداری و ۹ نفر رتبه خرید سهام این شرکت را صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat، Monster Beverage دارای امتیاز اجماع “Average Buy” و قیمت هدف ۱۰۱.۴۰ دلار است.

عملکرد قیمت شربت هیولا

سهام Monster Beverage در روز چهارشنبه با قیمت ۸۸.۸۱ دلار افتتاح شد. The Monster Beverage Company به کمترین میزان در ۵۲ هفته گذشته ۷۱.۷۸ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۹۹.۸۹ دلار رسید. این شرکت دارای ارزش بازار ۴۷.۰۴ میلیارد دلار، نسبت PE 38.78، نسبت قیمت به درآمد ۲.۳۷ و بتای ۰.۹۲ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۹۳.۳۲ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۸۶.۷۹ دلار است.

Monster Beverage (NASDAQ:MNST – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه ۴ آگوست اعلام کرد. این شرکت درآمد ۰.۵۱ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که از برآوردهای تحلیلگران ۰.۷۰ دلار (۰.۱۹ دلار) پیشی گرفت. Monster Beverage بازده سهام ۱۸.۵۱% و حاشیه خالص ۲۰.۴۰% داشت. این شرکت در سه ماهه ۱.۶۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۱.۶۱ میلیارد دلار تخمین زدند. در سه ماهه مشابه سال گذشته، سود هر سهم این شرکت ۰.۷۵ دلار بوده است. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳.۲ درصد افزایش یافته است. تحلیلگران انتظار دارند که Monster Beverage Co. برای سال مالی جاری سود ۲.۵۸ هر سهم را گزارش خواهد کرد.

تجارت داخلی در نوشیدنی های هیولا

در دیگر اخبار Monster Beverage، H. Schlosberg، مدیرعامل هیلتون، ۵۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز سه شنبه، ۷ ژوئن انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۹۱.۰۰ دلار با ارزش کل ۴۵۵۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون صاحب ۳۱۲۰۴۴ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۸۳۲۰۴ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. در دیگر اخبار Monster Beverage، جی کارلینگ، خودی، ۲۶۲۹۹ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز سه شنبه، ۷ ژوئن انجام شد، فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۹۰.۷۳ دلار و ارزش کل ۲۳۸۶۱۰۸.۲۷ دلار فروخته شد. پس از تکمیل معامله، این خودی اکنون دارای ۲۵۹۰۱ سهم در شرکت به ارزش ۲۳۴۹۹۹۷.۷۳ دلار است. این معامله در یک فایل SEC فاش شد که از طریق وب سایت SEC قابل دسترسی است. همچنین، H. Schlossberg، مدیر عامل هیلتون، ۵۰۰۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۷ ژوئن فروخت. این سهام به قیمت متوسط ​​۹۱.۰۰ دلار و در مجموع ۴,۵۵۰,۰۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیرعامل اکنون به طور مستقیم مالک ۳۱۰,۲۴۴ سهم در شرکت به ارزش ۲۲,۲۳۲,۲۰۴ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. طی ۹۰ روز گذشته، افراد داخلی ۱۱۷۷۲۸ سهم از سهام این شرکت را به ارزش ۱۰۵۲۷۰۴ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۱۰.۵۰ درصد سهام در اختیار افراد داخلی است.

درباره شرکت نوشیدنی هیولا

(رتبه گرفتن)

Monster Beverage Corporation، از طریق شرکت های تابعه خود، در توسعه، بازاریابی، فروش و توزیع نوشیدنی های انرژی زا و کنسانتره در ایالات متحده و بین المللی فعالیت می کند. این شرکت در سه بخش فعالیت می‌کند: نوشیدنی‌های انرژی‌زای هیولا، برندهای استراتژیک و سایر بخش‌ها. نوشیدنی های انرژی زا، چای سرد بدون گازدار، لیموناد، کوکتل های آبمیوه، اسموتی ها، نوشیدنی های میوه ای، قهوه فوری، نوشیدنی های لبنی، نوشیدنی های انرژی زا، نوشیدنی های ورزشی و مجردی را ارائه می دهد. آب راکد و نوشابه‌هایی که آب‌میوه‌های گازدار طبیعی و نوشابه‌های گازدار هستند.

همچنین ببینید

مالکیت نهادی توسط Quarter for Monster Beverage (NASDAQ:MNST)

اخبار و نظرات روزانه نوشیدنی Monster را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Monster Beverage و شرکت های مرتبط را دریافت کنید.