سیستم های بازنشستگی کنتاکی ۲.۰۲ میلیون دلار در خدمات مالی کشف (NYSE: DFS) دارد.بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، کنتاکی سیستم های بازنشستگی موقعیت خود را در سهام Discover Financial Services (NYSE: DFS – Get Rating) در سه ماهه اول ۲.۲ درصد افزایش داد. این صندوق پس از خرید ۳۸۷ سهم اضافی در طول دوره، ۱۸۳۵۷ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی را به دست آورد. دارایی سیستم های بازنشستگی کنتاکی در Discover Financial Services در آخرین بایگانی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۲,۰۲۳,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر سرمایه گذاران نهادی نیز سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. میتسوبیشی UFJ Kokusai Asset Management Co. Ltd. Ltd. سهام آن در Discover Financial Services طی سه ماهه اول ۹.۷ درصد افزایش یافت. میتسوبیشی UFJ Kokusai Asset Management Co. Ltd. Ltd. این شرکت اکنون مالک ۱۴۶۹۲۵ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۱۶۱۹۰۰۰ دلار پس از خرید ۱۲۹۵۹ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. Greenleaf Trust در سه ماهه اول جایگاه خود را در Discover Financial Services 15.4 درصد افزایش داد. گرین لیف تراست پس از خرید ۵۷۹ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۴۳۳۴ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۴۷۸۰۰۰ دلار است. Jacobi Capital Management LLC موقعیت خود را در Discover Financial Services به میزان ۱.۹% در سه ماهه اول تثبیت کرد. Jacobi Capital Management LLC اکنون پس از خرید ۱۰۱ سهم اضافی در طول دوره، مالک ۵۳۸۱ سهم از سهام این ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۵۹۳۰۰۰ دلار است. Financial Services Inc. مطرح شد در ماساچوست، MA، موقعیت آن در Discover Financial Services 0.8% در سه ماهه چهارم افزایش یافت. شرکت خدمات مالی ماساچوست پس از خرید ۱۰۶۰۳ سهم دیگر در این دوره، اکنون دارای ۱۲۹۹۷۳۷ سهم از سهام ارائه دهنده خدمات مالی به ارزش ۱۵۰،۱۹۷،۰۰۰ دلار است. در نهایت، AlphaCentric Advisors LLC یک موقعیت جدید در Discover Financial Services در طول سه ماهه چهارم به ارزش ۸۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. ۸۵.۵۳ درصد از سهام در حال حاضر متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

کشف خدمات مالی با کاهش ۱.۰٪

DFS در روز چهارشنبه با قیمت ۱۰۱.۸۸ دلار افتتاح شد. Discover Financial Services با ۸۸.۰۲ دلار پایین ترین قیمت دوازده ماهه و ۱۳۵.۶۹ دلار بالاترین قیمت دوازده ماهه را ثبت کرد. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه (SMA) این شرکت ۱۰۰.۵۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (SMA) 108.98 دلار است. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۲۶، نسبت معاملاتی ۱.۲۶ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۴۳ است. ارزش بازار سهام ۲۷.۸۳ میلیارد دلار، نسبت P/E 6.63، نسبت P/E 0.23 و بتای ۱.۴۵ است.

Discover Financial Services (NYSE: DFS – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای منتشر کرد. این ارائه‌دهنده خدمات مالی درآمدی معادل ۳.۹۶ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش کرد که ۰.۱۹ دلار از برآورد توافق شده ۳.۷۷ دلار بیشتر بود. Discover Financial Services حاشیه سود خالص ۳۴.۸۹ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۶.۳۵ درصد ایجاد کرد. این شرکت در این سه ماهه ۳.۲۲ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۳.۱۸ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۵.۵۵ دلار به ازای هر سهم درآمد داشت. درآمد Discover Financial Services نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته ۹.۹ درصد کاهش یافت. تحلیلگران انتظار دارند که Discover Financial Services برای سال مالی جاری ۱۵.۲۵ EPS ثبت کند.

Discover Financial Services توزیع سود سهام را اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را نیز اعلام کرده است که در روز پنجشنبه ۲۶ شهریور ماه پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز پنجشنبه، ۲۵ آگوست، ۰.۶۰ دلار به ازای هر سهم سود دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سالانه ۲.۴۰ دلار و بازدهی ۲.۳۶٪ است. تاریخ پرداخت سود برای این سود، چهارشنبه ۲۴ آگوست است. نرخ پرداخت خدمات مالی Discover 15.63٪ است.

ارتقاء و تنزل رتبه تحلیلگر

تعدادی از تحلیلگران سهام در مورد سهام اظهار نظر کردند. Wells Fargo & Co هدف قیمت سهام Discover Financial Services را از ۱۳۰.۰۰ دلار به ۱۰۳.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۱۳ جولای، رتبه “برابر” را به این شرکت اختصاص داد. گروه Credit Suisse در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ ژوئیه، هدف قیمتی سهام Discover Financial Services را به ۱۳۴.۰۰ دلار کاهش داد. مورگان استنلی هدف قیمت سهام Discover Financial Services را از ۱۱۱.۰۰ دلار به ۱۰۴.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ ژوئیه، رتبه “برابر” را به این شرکت اختصاص داد. Keefe و Bruyette & Woods در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۱ جولای، قیمت هدف خود را برای سهام Discover Financial Services از ۱۵۰.۰۰ دلار به ۱۳۵.۰۰ دلار کاهش دادند. سرانجام، Deutsche Bank Aktiengesellschaft در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۲ ژوئیه، قیمت هدف خود را برای سهام Discover Financial Services از ۱۵۰.۰۰ دلار به ۱۴۰.۰۰ دلار کاهش داد. هفت تحلیلگر سرمایه گذاری سهام را با رتبه بندی نگهداری و نه نفر رتبه خرید را به سهام این شرکت اختصاص داده اند. بر اساس داده‌های MarketBeat، Discover Financial Services دارای رتبه‌بندی «متوسط ​​خرید» و قیمت هدف متفق القول ۱۲۷.۵۶ دلار است.

نمایه خدمات مالی را کاوش کنید

(رتبه گرفتن)

Discover Financial Services از طریق شرکت های تابعه خود، محصولات و خدمات خدمات بانکداری دیجیتال و پرداخت را در ایالات متحده ارائه می دهد. در دو بخش بانکداری دیجیتال و خدمات پرداخت فعالیت می کند. بخش بانکداری دیجیتال خرده فروشی کارت های اعتباری با نام تجاری Discover را ارائه می دهد. وام های دانشجویی خصوصی، وام های شخصی، وام مسکن و سایر وام های مصرفی. و محصولات سپرده مستقیم به مصرف کننده شامل حساب های پس انداز، گواهی سپرده، حساب های بازار پول، گواهی سپرده IRA، حساب های پس انداز، حساب های جاری IRA و حساب های بررسی.

داستان های توصیه شده

مالکیت نهادی توسط Quarterly Discover Financial Services (NYSE: DFS)

اخبار و نظرات Discover Financial Services Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Discover Financial Services و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.