سینماها چگونه زمان نمایش را تعیین می کنند؟ – اخبار باب


سینماها چگونه زمان نمایش را تعیین می کنند؟

این فقط یک داستان در مجموعه ماست که همیشه در مورد آن سوال می‌پرسم، جایی که ما به همه سؤالات شما در مورد دنیای تجارت پاسخ می‌دهیم، مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که آیا بازیافت می شود؟ ارزشش را دارد? یا اینکه چگونه برندها را نجات دهیم پشته در مقابل نام های تجاری؟ بیشتر این سریال را ببینید اینجا.


شنونده از امی فورد از سافولک، ویرجینیا می پرسد:

چرا نمی توانم زمان فیلم را بیشتر از چند روز پیش بگیرم؟

وقتی بیشتر ما به سینما می‌رویم، متوجه می‌شویم که چقدر مهارت در تولید به کار رفته است. اما ممکن است در مورد مهارت لازم برای رزرو این فیلم برای اکران در سینما اطلاعات زیادی نداشته باشیم.

جی آستین، معاون تولید و محتوای فیلم در CMX Cinemas، که در چندین ایالت از جمله آلاباما، فلوریدا و ویرجینیا دارای مکان‌هایی است، می‌گوید: «راستش بگویم، برنامه‌نویسی فیلم یک هنر است.

زمان‌بندی فیلم‌ها – دقیقاً چه زمانی و چگونه از هم جدا می‌شوند – یک فرآیند متعادل سازی دقیق است که عملکرد مالی فیلم، ژانر فیلم، نیازهای تماشاگران سینما و توافقاتی را که سالن‌ها با استودیوها دارند در نظر می‌گیرد.

درآمد بلیط آخر هفته

درک لانگ، دانشیار مطالعات رسانه و فیلم در دانشگاه ایلینویز در اوربانا، گفت: «تئاترها بیشتر درآمد بلیت خود را در تعطیلات آخر هفته به دست می‌آورند، بنابراین بیشتر چیزی که زمان مولتی پلکس را تعیین می‌کند، تعطیلات آخر هفته است. – پویش

لانگ افزود که از پنجشنبه شب، دو ارسال محلی در Champaign زمان اوج مصرف را برای جمعه آینده تعیین نکرده بودند.

لانگ در ایمیلی توضیح داد: «این به این دلیل است که آن‌ها منتظر هستند تا فیلم‌های فعلی‌شان را در روزهای جمعه و شنبه در باکس آفیس ببینند، که به آن‌ها کمک می‌کند تصمیم بگیرند کدام فیلم‌ها را رها کنند تا راه را برای اکران جدید هفته آینده باز کنند.

لیست های سه شنبه

هنگامی که جارد کومز، معاون بازاریابی و روابط عمومی در گروه سرگرمی Paragon، سؤالاتی در مورد زمان بندی دریافت می کند، او دوست دارد به مردم توصیه کند تا ساعت های نمایش را در بعدازظهر سه شنبه جستجو کنند.

Commis گفت: “این به ما زمان کافی برای به روز رسانی سایت و اطمینان از تکمیل تمام تراکنش ها می دهد.” ما برنامه کامل خود را برای آخر هفته آینده داریم.”

اما استثناهایی وجود دارد، به خصوص در مورد فیلم های پرفروشی مانند «ثور: عشق و تندر». Comess گفت تاریخ نمایش ممکن است یک ماه قبل از انتشار اولیه ذکر شود.

آستین از CMX Cinemas گفت: زمان بندی در نهایت به عرضه و تقاضا بستگی دارد.

اندازه مرحله بخش دیگری از معادله است.

آستین گفت که مشتریان گاهی اوقات نشان می‌دهند که زنجیره‌های فیلم بزرگ بلیت‌هایی برای یک فیلم خاص در فروش دارند، بدون اینکه بدانند سینماهای CMX چه زمانی آن بلیت‌ها را دریافت می‌کنند. این به این دلیل است که این سری بزرگتر صفحه نمایش بیشتری دارد، به این معنی که می تواند بیشتر روی برخی از عناوین خود قمار کند.

آستین گفت: «این یک پازل غول پیکر است که دائماً در حال تغییر است.

آستین به صراحت اعلام کرد که حتی اگر سینما بداند در هفته‌های آینده یک فیلم محبوب نمایش می‌دهد، نمی‌تواند زمان‌های نمایش را خیلی زود تضمین کند، زیرا تئاتر باید در نظر بگیرد که چه فیلم‌های دیگری برای نمایش دارد.

او گفت: «اگر تئاتری با ۶ تا ۲۵ صفحه نمایش اجرا می‌کنید، وقتی فیلم‌ها را اضافه می‌کنید، باید برای جریان ترافیک نیز برنامه‌ریزی کنید.

او اضافه کرد که شما نمی توانید همه فیلم های خود را در ساعت ۷ بعد از ظهر که یکی از محبوب ترین زمان های فیلم است، نمایش دهید، بنابراین باید بدانید که چگونه آن را پخش می کنید. در غیر این صورت صف های طولانی در پیشخوان، صف های طولانی در میزهای غذا و نوشیدنی و انتظار طولانی برای سفارش در سالن های غذاخوری وجود خواهد داشت.

آستین گفت مثل زمانی است که به صبحانه یکشنبه می روید و باید یک ساعت و نیم صبر کنید تا وارد شوید. اما تئاترها می توانند به کاهش خطر حضور همگان در آنجا کمک کنند.

او گفت: “برای پاسخگویی به این تقاضا، این برنامه باید هر هفته دوباره کار شود تا یک جریان یکپارچه ایجاد شود تا به مشتری کمک کند تا به جای برخورد با تراکم، تجربه روان تری داشته باشد.”

برنامه بازی

استودیوها و تئاترها به طور منظم در مورد زمان نمایش مذاکره می کنند.

آستین گفت: “من دوست دارم بگویم این مانند ازدواجی است که مدام بهتر می شود.” “[Theaters and studios] آنها همیشه با هم کار می کنند. این بسیار مبتنی بر رابطه است.”

کومیس، مدیر عامل شرکت Paragon Entertainment گفت که تئاترهای Paragon – که دارای مکان هایی در فلوریدا، کارولینای شمالی و ویرجینیا هستند – به طور کلی برنامه های خود را مانند بسیاری از غرفه داران ایالات متحده به صورت هفته به هفته اجرا می کنند.

آستین از CMX می‌گوید که هر یکشنبه شب در دفترش می‌نشیند و به کل فیلم‌های آخر هفته نگاه می‌کند و توجه می‌کند که کدام فیلم‌ها کمترین امتیاز را کسب کرده‌اند.

وقتی فیلم‌های جدید اکران می‌شوند، تعداد محدود اکران در سینما به این معنی است که فیلم‌هایی با عملکرد ضعیف ممکن است کنار گذاشته شوند.

گاهی اوقات برنامه را طوری تنظیم می کند که تئاتر در ساعات اداری یا بر اساس برنامه متناوب، فیلمی را پخش کند.

آستین گفت: “هر دوشنبه صبح نبردی بین استودیوها و غرفه داران است – نبرد بین استودیوهایی که می خواهند یک فیلم را روی پرده نگه دارند و سالن هایی که تلاش می کنند فیلم های جدید را وارد کنند و هر استودیو را راضی نگه دارند.”

آستین گفت: انجام این کار همیشه آسان نیست.

گاهی اوقات، زمانی که یک استودیو می گوید که قصد دارد زمان پخش فیلم را محدود کند، ممکن است بگوید نه، این “خط مشی آشکار” استودیو را نقض می کند (یعنی سالن های سینما نمی توانند زمان نمایش را برای نمایش فیلم دیگری لغو کنند).

او گفت: «بنابراین باید برگردم و این کار را دوباره انجام دهم، یا باید با آنها صحبت کنم و آنها را متقاعد کنم که این کار درستی است.

خود استودیوها نیز بحث خواهند کرد – شاید آنها واقعاً یک فیلم ۱۵۰ میلیون دلاری می خواهند.

آنها شروع به گفتن می کنند، “خب، می دانم که نمی دانم.” ۱۰، اما می توانید برای من نمایشی اینجا یا آنجا بیاورید؟ آستین گفت.[It’s] آنها خود را در معرض نمایش نگه می دارند زیرا می دانند که در هفته آینده محصول زیادی وجود نخواهد داشت. این امکان وجود دارد که آنها به نمای تمام صفحه یا پیشنهادهای بیشتری برگردند. و بنابراین بسیاری از دلایل آنها بر اساس محاسبات آنها در هفته های آینده است.

در حالی که آستین با استودیوها مذاکره می کند، مدیر کل تئاتر در نهایت مسئول برنامه ریزی است. کاری که آستین انجام می‌دهد این است که به کارگردانان راهنمایی می‌کند، که شامل توصیه‌هایی مانند بهترین زمان‌های نمایش فیلم بر اساس مدت زمان آن و تعداد نمایش‌هایی است که باید بعد از ساعت ۷ بعدازظهر نمایش داده شود.

وی گفت: در واقع مدیران کل کسانی هستند که آن اتوبوس را می رانند.

این ما را به سه‌شنبه بازمی‌گرداند، که برخی از تئاترها می‌گویند بهترین روز برای جستجوی تخته‌های آخر هفته است.

اتفاقات زیادی در دنیا می افتد. با تمام آنچه گفته شد، بازار برای شما اینجاست.

شما برای تجزیه و تحلیل رویدادهای جهان به Marketplace متکی هستید و به شما می گویید که چگونه آنها را به روشی قابل دسترس و مبتنی بر واقعیت بر شما تأثیر می گذارد. ما روی حمایت مالی شما برای این امکان حساب می کنیم.

کمک مالی امروز شما از روزنامه نگاری مستقلی که به آن وابسته هستید حمایت می کند. فقط با ۵ دلار در ماه، می‌توانید به حفظ بازار کمک کنید تا بتوانیم به گزارش مواردی که برای شما مهم است ادامه دهیم.