شانس در سهام داغ؟ خطوط هوایی دلتا (DAL) – Big 24 News


خطوط هوایی دلتا (DAL) در آخرین جلسه معاملاتی، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. این سهام ۲.۳۰ درصد افزایش یافت و ارزش ۳۰.۲۶ دلار را در جلسه معاملاتی اخیر نشان داد. این شرکت متعلق به ایالات متحده و بخشی از بخش صنعتی می باشد. در آخرین نوبت معاملاتی تعداد ۲۸۱۴۲۴۱۵ سهم با میانگین حجم معاملات ۱۴۶۱۵.۰۴ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. ارزش بازار آن ۲۰۲۹۸.۷۱ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیح فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. این سهام در منفی ۱۹.۳۱ درصد از میانگین متحرک ۲۰ روزه بود و در میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۲۳.۴۱ درصد. این سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود با ۲۳.۷۱- درصد معامله می شود. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر ۳۰.۷۳ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۵.۷۷ درصد باقی مانده و در ماه گذشته ۴.۷۶ درصد نوسان داشته است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۱.۰۸ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر آزمایش کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. ارزش ATR 1.91 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت ۱.۵۰ درصد است که نشان می دهد شرکت به ازای هر دلار فروش ایجاد می کند. حاشیه ناخالص ۴۰.۸۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۶.۳۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۰.۷۰ درصد است سود می برد. بازگشت سرمایه (ROI) 4.70 درصد است. سود هر سهم (ROE) 19.20 درصد است.

بررسی عملکرد:

DAL بازده هفتگی -۱۳.۸۴٪ و بازده سالانه -۳۲.۷۰٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته به -۱۵.۴۷٪ کاهش یافته و در -۲۳.۰۲٪ در ماه باقی مانده است. این سهم در سال گذشته ۲۲.۵۷- درصد و در سه ماه گذشته حدود ۱۹.۶۹- درصد را نشان داده است. قیمت سهام در ۳۴.۶۰-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام در ۳.۵۹% با پایین ترین سطح ۵۲ هفته است.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد سهام این شرکت ۱.۸ پیش بینی می شود (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ طولانی، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۵۳.۸۹ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.