شانس در سهام داغ؟ Coinbase Global، (COIN) – Big 24 News


Coinbase Global، (COIN) تمرکز فعال بر سهام تایید شده در آخرین جلسه معاملاتی. این سهم در آخرین جلسه معاملاتی ۰.۸۳- درصد تغییر نشان داد و ارزش درج شده آن ۵۱.۵۸ دلار است. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش فناوری است. در آخرین جلسه معاملاتی، ۱۷۴,۳۰۲۶۴ سهم معامله شد و میانگین حجم معاملات ۱۰,۵۷۹.۱۵ هزار سهم بود. ارزش بازار آن ۱۲.۴۳۶.۴۵ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. این سهم در ۲۲.۹۷- درصد از میانگین متحرک ۲۰ روزه منفی در نظر گرفته می شود و در میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. -۵۰.۹۴٪. قیمت سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۷۵.۳۹- درصد است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر روی ۳۱.۷۱ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۱۰.۱۳ درصد باقی مانده است و ماه گذشته نوسان ۱۱.۰۹ درصدی را نشان می دهد. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 9.4 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه ناخالص ۸۱.۸۰ درصد است. بازگشت سرمایه (ROI) 37.60 درصد است.

بررسی عملکرد:

کوین بازده هفتگی -۲۵.۸۶٪ و بازده سالانه -۷۷.۷۹٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۷۹.۴۸- درصد بوده و در ماه گذشته در ۲۴.۰۰- درصد باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۷۹.۵۶- درصد و حدود -۶۶.۹۳ درصد نشان داد. قیمت سهام در ۰.۰۲.۰۲-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام در ۲۶.۳۳% با نگاهی به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر است.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه اجماع تحلیلگران فعلی برای این شرکت ۲.۱ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با در نظر گرفتن یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهم به ۱۴۹.۱۷ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.