شانس در سهام داغ؟ Keurig Dr Pepper (KDP) – Big 24 News


Keurig Dr Pepper (KDP) در آخرین جلسه معاملاتی ۹۵۲ هزار و ۹۱ سهم با میانگین حجم معاملات ۸۵۸۷.۲۷ هزار سهم مورد معامله قرار گرفت. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. KDP تغییر ۰.۰.۶۲ و ارزش سهام خود را که در ۳۵.۴۹ دلار فهرست شده بود، در آخرین جلسه معاملاتی فاش کرد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش دفاع از مصرف کننده است. ارزش بازار آن ۵۰۶۵۶.۳ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهم نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه و معامله با میانگین متحرک ۵۰ روزه ۰.۲۰ درصد کاهش یافته است. با -۳.۳۰٪. قیمت سهام در امتداد یک رانش منفی از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه با ۲.۴۱-٪ حرکت می کند. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای سهام در حال حاضر ۴۶.۱۵ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و با رسیدن به بالای ۷۰، مقدار زیادی سهام خریداری می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت سهام عادی در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۲.۰۱ درصد و ماه گذشته ۲.۳۰ درصد باقی مانده است. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۰.۶۶ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر کارآزمایی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.87 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۱۸.۷۰ درصد است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۵۴.۸۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۲۴.۵۰ درصد است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های آن ۴.۸۰ درصد سودآور است. بازگشت سرمایه (ROI) 5.60 درصد است. سود هر سهم (ROE) 9.70 درصد است.

بررسی عملکرد:

KDP بازده هفتگی ۱.۶۰% و بازده سالانه ۰.۷۴% را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته ۲.۶۰ درصد بوده و در ماه ۶.۱۶- درصد باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۳.۷۲- درصد و حدود -۳.۵۹ درصد نشان داده اند. قیمت سهام در ۹.۸۱-% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و قیمت سهام در ۹.۴۰% با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر قرار دارد.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگران فعلی برای شرکت ۲.۳ در نظر گرفته شده است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۴۰.۸۴ دلار خواهد رسید. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.