شرایط گرم الان؟ کامیون اتحاد با مسئولیت محدود (YMM) – Big 24 News


کامیون اتحاد با مسئولیت محدود (ماه) تغییر ۸.۸۶ درصدی ارزش سهام آن را که در آخرین جلسه معاملاتی ۸.۶ دلار فهرست شده بود، نشان داد. این شرکت متعلق به چین است و بخشی از بخش فناوری است. در آخرین جلسه معاملاتی تعداد ۱,۸۴,۷۵,۵۰۷ سهم مورد معامله قرار گرفت و شاهد حجم معاملات ۸,۴۱۵.۰۴ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. ارزش بازار آن ۸۷۳۵.۱۹ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیح فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۲۵.۷۷ درصد افزایش یافته و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله شده است. ۳۵.۲۱ درصد. این سهام در امتداد میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود با ۱۵.۵۱- درصد معامله می شود. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی فعلی (RSI-14) برای سهام ۶۳.۹۹ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و با رسیدن به بالای ۷۰، مقدار زیادی سهام خریداری می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت سهام عادی در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۸.۵۱ درصد باقی ماند و ماه گذشته نوسان ۱۱.۲۳ درصد را نشان داد. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.73 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت ۷۶.۱۰% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۴۵.۱۰ درصد و حاشیه عملیاتی ۷۷.۳۰- درصد تعیین شد. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های خود که ۱۱.۳۰- درصد است سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) – 12.50٪. سود هر سهم (ROE) -12.20٪ است.

بررسی عملکرد:

YMM بازده هفتگی ۷.۵۰ درصد را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته به -۱۵.۱۹% سقوط کرد و در ۳۲.۹۲% در ماه باقی ماند. این سهم بازدهی سالانه ۲.۷۵ درصدی را ثبت کرده است که در سه ماه گذشته حدود ۲۳.۳۹ درصد رشد داشته است. سهم در ۶۲.۲۸% از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته و سهم در ۱۰۸.۷۴% با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر است.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، انتظار می رود که رتبه اجماع تحلیلگران فعلی در مورد این شرکت ۱.۷ باشد (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه دارید، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با نگاهی به دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۱۴.۷۷ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.