شرایط گرم الان؟ Yatsen Holding Limited (YSG) – Big 24 News


Yatsen Holdings Limited (YSG) این شرکت ۱۹.۹۹ درصد تغییر دست داد و ارزش سهام خود را در ۰.۹۴ دلار در یک جلسه معاملاتی اخیر فاش کرد. این شرکت متعلق به چین است و بخشی از بخش لیگ مصرف کننده است. شرکت YSG در آخرین جلسه معاملاتی ۱۲۴۳۴۵۳۹ سهم را با میانگین حجم معاملات ۴۳۴۹.۱۷ هزار سهم داد و ستد کرد. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. ارزش بازار آن ۴۱۳.۵۷ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

توضیحات فنی:

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام نسبت به میانگین متحرک ۲۰ روزه ۶۱.۰۹ درصد افزایش یافته و بالاتر از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۵۹.۰۵ درصد قیمت سهام در امتداد انحراف از میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۵۱.۳۰- درصد است. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI-14) برای سهم در حال حاضر ۸۰.۵۸ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولا زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و زمانی که به بالای ۷۰ می رسد، مقدار زیادی خرید می شود. ۳۰ تا ۷۰ یک قرائت عادی سهام در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

این نوسانات نسبت به هفته گذشته ۱۰.۶۱ درصد و در ماه گذشته ۱۱.۱۸ درصد باقی مانده است. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.07 است.

اسنپ ​​سود:

حاشیه سود خالص شرکت ۵۰.۴۰% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۶۶.۶۰٪ و حاشیه عملیاتی -۵۰.۲۰٪ است. بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت در مقایسه با کل دارایی های ۳۳.۹۰- سود می کند. بازگشت سرمایه (ROI) -28.70٪. سود هر سهم (ROE) -43.10 درصد است.

بررسی عملکرد:

YSG بازده هفتگی ۴۱.۱۸٪ و بازده سالانه -۹۰.۰۰٪ را نشان داد. سهام در ۶ ماه گذشته ۵۱.۳۰- درصد بوده و در ماه ۱۱۲.۶۲ درصد باقی مانده است. این سهام طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه خود را در ۵۶.۲۸- درصد و حدود ۱۲.۸۵ درصد نشان دادند. این سهم از بالاترین سطح ۵۲ هفته گذشته در ۹۱.۰۳ درصد قرار دارد و با توجه به پایین ترین سطح ۵۲ هفته، سهم در ۱۴۲.۳۳ درصد قرار دارد.

باز کردن آنالایزر:

بر اساس داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه تحلیلگران فعلی برای شرکت ۲.۳ در نظر گرفته شده است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، قیمت سهم ۳.۷۳ دلار خواهد بود. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.