شرورهای رزیدنت اویل مورد بی مهری قرار می گیرند. بازیگرانشان با آن خوب هستند


دنیای رزیدنت اویل بسیار ساده است: شما افراد خوب و بدها را دارید، که دومی به شکل موجودات وحشتناک (زامبی ها، عنکبوت ها و موارد مشابه) و هیولاهای سرمایه دار هستند. در شرکت چتر

[Ed. note: This post contains spoilers for Resident Evil season 1.]

اگرچه نتفلیکس بازی Resident Evil این مجموعه شامل همه چیزهایی است که او می تواند از دنیای Resident Evil به دست آورد – با همه چیز و همه چیز این اساساً انجیل است – بازیگرانی که دو تا از شوم ترین شخصیت های سریال را بازی می کنند خوشحال هستند که نقش آنها در مبارزه آنها مبهم است.

منظورم این است که “سوء تفاهم” پیچیده است [for characters]درست است؟» آدلین رودولف، بازیگر نقش بیلی وسکر بزرگ، به Polygon می گوید: «اگر از سینا بپرسید. [Agudong]بیلی جوان […] این یک نمایش کاملا متفاوت است، اینطور نیست؟ “

برای او، بیلی بزرگ این وعده را به تصویر کشید که یک برنامه تلویزیونی Resident Evil می تواند چندین دهه در زندگی او ایجاد کند: چگونه یک شخصیت در چنین دنیای بی ثباتی زنده می ماند، یا حتی رشد می کند؟ در پایان، من اعتراف می کنم که بیلی یک شخصیت با تفاوت های ظریف است، اما به طور منحصر به فرد بر روی جهان متمرکز شده است.

رودولف می‌گوید: “من فکر می‌کنم برای بیلی ارشد، داستانی از احساس، درد و ضربه است. بقا پس از آن انتخاب می‌کند که چگونه می‌تواند در این دنیای آینده‌نگر بهتر زنده بماند.” [how she sees the future] زیرا او آنقدر از سر گذرانده است که اکنون فکر می کند پاسخ نهایی را برای چگونگی حرکت به جلو دارد. زیرا همه چیز در زندگی او نابود شده است.»

اگرچه پائولا نونز از موقعیت کاملاً متفاوتی در داستان می آید، اما او همین احساس را نسبت به شخصیت خود، اولین دارد، که چهره شروری است که پشت طمع بی پروا شرکت آمبرلا در جدول زمانی ۲۰۲۲ پنهان نمی شود.

ایولین پشت میزش در رزیدنت اویل نشسته است

عکس: مارکوس کروز/نتفلیکس

“من فکر می کنم داستان Evelyn دنیای شرکت ها است، چگونه می توان در دنیای شرکت ها موفق شد و چگونه بهترین بود – او می خواهد بهترین باشد، او می خواهد شناخته شود، او می خواهد در جهان مورد احترام قرار گیرد.” نونز می گوید.

اگرچه داستان او از بی مسئولیتی وحشیانه کل هدف آمبرلا صحبت می کند، اما به دانشمندی اشاره دارد که مدت ها قبل از اینکه زامبی ها به بزرگترین مشکل تبدیل شوند به دنبال درمانی بود. اولین داروی ضدافسردگی جوی که (خیلی سریع) وارد بازار شد، زاییده فکر او است، انگیزه ای برای دور شدن از سلاح های بیولوژیکی و استفاده از برخی از آن نبوغ شیطانی به جای آن برای درمان افسردگی، اضطراب و اختلال وسواس فکری-اجباری. وسواس یک بیماری خاص است که درمان آن سخت است، اما در بین این بیماری های روانی هیچ درمانی وجود ندارد. بیشتر آنها از ترکیبی از درمان و دارو برای کنترل استفاده می کنند.

در حالی که بیگ فارما همیشه بخش عمده ای از کل شرکت آمبرلا، نتفلیکس بوده است بازی Resident Evil او فکر نمی کند آمبرلا بد است زیرا آنها درگیر تمرین سایه هستند. در عوض، کل سیستم پشت این شرکت پوسیده به نظر می رسد، حتی اگر آنها تلاش می کنند کار درست را انجام دهند. بیلی و اولین به روش خود نشان می دهند که چگونه این سیستم می تواند به مردم موعظه کند تا آن را تداوم بخشند.

“[Evelyn] او در واقع معتقد است که می تواند دنیا را به شیوه ای خوب تغییر دهد. البته به عواقبش فکر نمی کند.» نونز می گوید.پس منیت او آنقدر زیاد است که فراموش می کند یا از دیگران فاصله می گیرد به گونه ای که همدردی خود را از دست می دهد و تصمیمات اشتباهی می گیرد.

هرکسی که تصمیم بدی بگیرد با ویروس مخوف T کار نمی کند، که منجر به شیوع گسترده زامبی می شود که حدود شش میلیارد نفر را به هیولاهای گوشتخوار تبدیل می کند. اما با بازی Resident Evil, این احتمال وجود دارد که همه خطاها از میل به انجام (انتظار) شر نشأت نمی گیرند.

گزارش تکمیلی توسط جاشوا ریورا.