شرکت آرجنت تراست دارای ۱.۴۰ میلیون دلار سهام در استنلی بلک اند دکر است. (NYSE: SWK)Argent Trust سهام خود را در Stanley Black & Decker, Inc افزایش داد. طبق آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است (NYSE: SWK – Receiving Rating) در سه ماهه اول ۱۰.۱ درصد افزایش یافت. این شرکت پس از تصاحب ۹۱۵ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۹۹۹۹ سهم از شرکت محصولات صنعتی را در اختیار داشت. دارایی های Argent Trust Co در Stanley Black & Decker به عنوان آخرین سپرده آن در SEC به ارزش ۱,۳۹۸,۰۰۰ دلار رسید.

چندین صندوق تامینی دیگر نیز تغییراتی در موقعیت خود در شرکت ایجاد کرده اند. Wealthspire Advisors LLC سهام جدیدی از سهام Stanley Black & Decker را در سه ماهه اول به ارزش ۲۰۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. Wealthcare Advisory Partners LLC موقعیت خود را در Stanley Black & Decker طی سه ماهه اول ۲.۸ درصد افزایش داد. Wealthcare Advisory Partners LLC اکنون مالک ۵۴۹۹ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۷۶۹۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۴۸ سهم اضافی در طول دوره است. صندوق بازنشستگی مشترک نیوجرسی، سهام خود در استنلی بلک اند دکر را ۱.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. صندوق بازنشستگی متقابل ایالت نیوجرسی پس از به دست آوردن ۱۳۵۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته اکنون مالک ۹۱۹۵۲ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۱۲۸۵۴۰۰۰ دلار است. Cullinan Associates Inc. این شرکت سهام خود را در سهام استنلی بلک اند دکر ۳.۳ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Cullinan Associates Inc. او اکنون پس از خرید ۸۱۲ سهم دیگر در این دوره، مالک ۲۵۴۳۲ سهم از سهام شرکت محصولات صنعتی به ارزش ۳۵۵۵۰۰۰ دلار است. سرانجام، بانک ملی هانتینگتون موقعیت خود را در سهام استنلی بلک اند دکر ۶.۹ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. بانک ملی هانتینگتون اکنون دارای ۲۷۶۴ سهم از سهام این شرکت محصولات صنعتی است که پس از خرید ۱۷۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۳۸۶۰۰۰ دلار می رسد. صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی ۸۸.۶۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

SWK موضوع تعدادی از گزارش های تحلیلگر تحقیقاتی بوده است. StockNews.com در یک گزارش تحقیقاتی در روز شنبه ۶ آگوست، سهام Stanley Black & Decker را از رتبه “نگهداری” به “فروش” کاهش داد. Mizuho قیمت هدف خود را در Stanley Black & Decker از ۱۴۵.۰۰ دلار به ۱۰۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۸ جولای، رتبه “خنثی” را به شرکت اختصاص داد. Wolfe Research رتبه Stanley Black & Decker را در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه ۲۹ ژوئیه از “بیشتر عملکرد” ​​به “عملکرد بازار” کاهش داد. رابرت دبلیو برد در گزارشی که در روز جمعه، ۲۹ جولای منتشر شد، قیمت هدف خود را برای Stanley Black & Decker از ۱۳۰.۰۰ دلار به ۱۱۶.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام، گلدمن ساکس هدف قیمتی سهام استنلی بلک اند دکر را از ۱۴۳.۰۰ دلار به ۱۲۲.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲۳ ژوئن، رتبه “خنثی” را به سهام اختصاص داد. سه تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش ارزیابی کرده اند، هفت نفر رتبه نگهداری و سه نفر رتبه خرید برای شرکت صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat، Stanley Black & Decker در حال حاضر رتبه‌بندی اجماع “Hold” و قیمت هدف توافق شده ۱۱۵.۳۳ دلار را دارد.

تجارت خودی

در خبر دیگر، مدیر آندریا جی آیرز، ۱۵۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۲ آگوست خریداری کرد. این سهم با میانگین قیمت ۹۵.۶۹ دلار برای هر سهم، با ارزش کل ۱,۴۸۳,۱۹۵.۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، مدیر اکنون مستقیماً مالک ۱۵۵۰۰ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۱۴۸۳۱۹۵ دلار است. این خرید در سندی که در سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. ۰.۹۳ درصد از سهام متعلق به افراد آشنا با شرکت است.

عملکرد سهام استانلی بلک اند دکر

SWK در روز چهارشنبه با قیمت ۹۲.۳۳ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت سریع ۰.۲۸، نسبت معاملات ۰.۸۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۶۳ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه برای سهام ۱۰۴.۳۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۲۶.۷۲ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۱۳.۶۵ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۴.۹۴، نسبت قیمت به درآمد ۱.۹۰ و بتای ۱.۲۶ است. استنلی بلک اند دکر، شرکت پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۹۱.۵۱ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۹۹.۲۰ دلار بود.

Stanley Black & Decker (NYSE: SWK – Get Rating) آخرین بار اطلاعات درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۲۸ جولای اعلام کرد. این شرکت محصولات صنعتی درآمدی معادل ۱.۷۷ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۱۲ دلار (۰.۳۵ دلار) بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۴.۳۹ میلیارد دلار در مقایسه با برآوردهای تحلیلگران ۴.۷۴ میلیارد دلار بود. استنلی بلک اند دکر بازده سهام ۱۴.۶۵% و حاشیه خالص ۵.۸۶% داشت. درآمد این شرکت نسبت به سال قبل ۱۵.۶ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت سود هر سهم را ۳.۰۸ دلار گزارش کرد. به طور متوسط، تحلیلگران سهام انتظار دارند که Stanley Black & Decker Inc. برای سال جاری ۵.۵۳ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

استنلی بلک اند دکر سود سهام را افزایش می دهد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را اعلام کرده است که در روز سه شنبه ۸ شهریور ماه پرداخت خواهد شد. ۰.۸۰ دلار سود سهام به سرمایه گذاران ثبت نام شده در روز سه شنبه ۶ سپتامبر پرداخت می شود. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۲۰ دلار و بازده سود ۳.۴۷٪ است. تاریخ توزیع این سود جمعه ۲ شهریور می باشد. این افزایش نسبت به سود سه ماهه قبلی Stanley Black & Decker به ۰.۷۹ دلار است. نسبت سود تقسیمی استنلی بلک اند دکر (DPR) در حال حاضر ۵۱.۱۳ درصد است.

نگاهی اجمالی به استنلی بلک و دکر

(رتبه گرفتن)

استنلی بلک اند دکر، شرکت در زمینه ابزارآلات، انبارداری و تجارت صنعتی در ایالات متحده، کانادا، بقیه قاره آمریکا، فرانسه، بقیه اروپا و آسیا. بخش Tooling & Storage محصولات حرفه ای از جمله ابزارها و تجهیزات الکتریکی سیمی و بی سیم، ابزارهای پنوماتیک و بست ها را ارائه می دهد. و محصولات مصرفی، مانند ابزارهای برقی با سیم و بی سیم مارک BLACK + DECKER، و همچنین محصولات باغی، سیم های سیمی و بی سیم، و لوازم جانبی مرتبط. محصولات خانگی؛ ابزار دستی، لوازم جانبی ابزار برقی و محصولات ذخیره سازی.

همچنین ببینید

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای استنلی بلک اند دکر (NYSE: SWK)

اخبار و نظرات روزانه Stanley Black & Decker را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Stanley Black & Decker و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.