شرکت انرژی اورانیوم (UEC) – Big 24 News


توضیح فنی:

شرکت انرژی اورانیوم (UEC) تعداد ۱۱۸۷۹۵۳۳ سهم در آخرین جلسه معاملاتی مورد معامله قرار گرفت و شاهد میانگین حجم معاملات ۱۶۲۳۲.۹۹ هزار سهم بود. این سهم در جلسه معاملاتی جاری، تمرکز فعال روی سهام را تایید کرد. کمیسیون اقتصادی متحد در یک جلسه معاملاتی اخیر تغییری ۵.۴۱ درصدی را نشان داد و ارزش سهام خود را ۳.۵۱ دلار فهرست کرد. این شرکت متعلق به ایالات متحده است و بخشی از بخش انرژی است. ارزش بازار آن ۱۰۰۴.۸۴ میلیون دلار است. از ارزش بازار برای نشان دادن اندازه شرکت استفاده کنید زیرا یک عامل اساسی با ویژگی های مختلف برای توسعه منافع سرمایه گذاران از جمله ریسک است.

میانگین متحرک ساده یکی از انعطاف پذیرترین و همچنین محبوب ترین اندیکاتورهای تحلیل تکنیکال است. بیشتر به دلیل سادگی آن در بین معامله گران محبوبیت زیادی دارد. در یک محیط محبوب بهترین عملکرد را دارد. میانگین متحرک ساده به عنوان میانگین آخرین دوره N (20 روز، ۵۰ روز، ۲۰۰ روز) محاسبه می شود. قیمت سهام از میانگین متحرک ۲۰ روزه منفی ۶.۳۴% است و از میانگین متحرک ۵۰ روزه معامله می شود. ۱۷.۲۱ درصد. سهام در طول میانگین متحرک ۲۰۰ روزه خود ۸.۵۵-% کاهش یافت. از هر نوع میانگین متحرک می توان برای تولید سیگنال خرید یا فروش استفاده کرد و این فرآیند بسیار ساده است. نرم افزار نمودار میانگین متحرک به صورت یک خط مستقیماً در نمودار قیمت رسم می شود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای سهم در حال حاضر ۴۵.۱۸ است. خوانش RSI از ۰ تا ۱۰۰ متغیر است. سرعت و نوسانات حرکت قیمت سهام توسط نوسانگر مومنتوم RSI اندازه گیری می شود. جی ولز وایلدر شاخص قدرت نسبی (RSI) را توسعه داد که بیشتر به عنوان شاخص حرکت استفاده می شود. معمولاً زمانی که RSI به زیر ۳۰ می رسد، سهام بیش از حد بارگذاری می شود و با رسیدن به بالای ۷۰، مقدار زیادی سهام خریداری می شود. ۳۰ تا ۷۰ به عنوان قرائت سهام عادی در نظر گرفته می شود. روند کلی را می توان با استفاده از اندیکاتور RSI تشخیص داد و ناهنجاری ها و نوسانات خرابی را پیدا کرد.

تجزیه و تحلیل نوسانات:

نوسانات نسبت به هفته گذشته ۹.۱۹ درصد باقی ماند و ماه گذشته نوسان ۹.۴۰ درصدی را نشان داد. ریسک بازار که از معاملات بازار ناشی می شود و با عامل بتا اندازه گیری می شود. شاخص بتا ۱.۹۴ است. ریسک بر اساس فاکتور بتا اندازه گیری می شود، اگر کارآزمایی بالاتر از ۱ باشد، خطر بیشتر است و اگر کارآزمایی کمتر از ۱ باشد، خطر کمتر خواهد بود. نوسانات نیز توسط ATR اندازه گیری می شود که میانگین متحرک نمایی (۱۴ روز) از محدوده واقعی است. مقدار ATR 0.36 است.

سود فوری:

حاشیه سود خالص شرکت ۸.۷۰-% است که نشان دهنده سود شرکت به ازای هر دلار فروش است. حاشیه ناخالص ۳۱.۵۰ درصد تعیین شده است و بازده دارایی ها (ROA) نشان می دهد که شرکت نسبت به کل دارایی های ۰.۸۰- سود می کند. سود هر سهم (ROE) -0.80٪ است.

بررسی عملکرد:

اتحادیه اروپا بازده هفتگی -۰.۵۷٪ و بازده سالانه ۲۵.۳۶٪ را نشان داد. سهام در شش ماه گذشته ۷.۰۱ درصد بوده و در ماه ۲.۶۳ درصد باقی مانده است. این سهم طی سه ماه گذشته عملکرد سالانه ۴.۷۸% و تغییر ۳۰.۳۶-% را گزارش کرد. قیمت سهام در ۴۶.۸۲-٪ از بالاترین هفته ۵۲ و قیمت سهام در ۸۵.۶۹٪ با نگاهی به پایین ترین هفته ۵۲ است.

باز کردن آنالایزر:

طبق داده های ارائه شده توسط FINVIZ، رتبه بندی اجماع تحلیلگران فعلی برای سهام این شرکت ۲ است (۱.۰ خرید قوی، ۲.۰ خرید، ۳.۰ نگه داشتن، ۴.۰ فروش، ۵.۰ فروش قوی). با توجه به یک دوره ۵۲ هفته ای، سهام به ۶.۴ دلار می رسد. این میانگین قیمت هدفی است که تحلیلگران انتظار دارند.