شرکت اپل. (NASDAQ: AAPL) سهام توسط Optas LLC افزایش یافت – Big 24 NewsOptas LLC سهام خود را در Apple Inc افزایش داد. (NASDAQ: AAPL – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین ثبت‌شده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه دوم ۹.۱ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از خرید ۵۴۲۵ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۶۵۱۵۱ سهم از سهام سازنده آیفون را در اختیار داشت. اپل ۳.۶ درصد از سهام Optas LLC را در اختیار دارد و این سهام را به هشتمین شرکت بزرگ خود تبدیل می کند. ارزش دارایی Optas LLC در اپل در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ۸,۹۰۶,۰۰۰ دلار بود.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی اخیراً دارایی های خود را تغییر داده اند. Aaron Wealth Advisors LLC سهام خود در سهام اپل را در سه ماهه اول ۳۰۳۹۱.۸ درصد افزایش داد. Aaron Wealth Advisors LLC اکنون پس از خرید ۲۵۹۸۹۵۷۰ سهم دیگر در سه ماهه گذشته ۲۶,۰۷۵,۰۸۵ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۱۴۹,۳۳۳,۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Capital Research Global Investors دارایی خود در سهام اپل را در سه ماهه اول ۳۱.۷ درصد افزایش داد. Global Investment Investors پس از خرید ۹،۳۵۴،۴۸۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۳۸,۹۰۳,۹۱۱ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۶,۷۹۳,۰۴۱,۰۰۰ دلار است. گروه وانتاز سهام خود در اپل را ۰.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکت پایونیر گروپ مالک است اکنون ۱,۲۶۹,۹۹۵,۷۵۰ سهم از سهام این سازنده آیفون پس از خرید ۸,۷۳۴,۳۹۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته به ارزش ۲۲۱,۷۵۳,۹۵۹,۰۰۰ دلار رسیده است. بانک ملی سوئیس در سه ماهه اول دارایی خود در سهام اپل را ۱۳.۱ درصد افزایش داد. بانک ملی سوئیس پس از خرید ۸.۲۳ ​​میلیون سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون ۷۱ میلیون و ۶۰ هزار و ۷۰۸ سهم از سهام سازنده آیفون به ارزش ۱۲ میلیون و ۴۰۷ میلیون دلار و ۴/۱۲ میلیون دلار را در اختیار دارد. در نهایت، CFS Investment Advisory Services LLC دارایی خود در سهام اپل را ۱۸۲۶۳.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. CFS Investment Advisory Services LLC اکنون پس از خرید ۷,۴۱۶,۴۴۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۷,۴۵۷,۰۵۳ سهم از سهام آیفون به ارزش ۴۷,۰۰۰ دلار است. ۵۷.۷۲ درصد سهام در حال حاضر متعلق به صندوق های تامینی و سایر سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

AAPL موضوع تعدادی از گزارش های تحلیلگر بوده است. Deutsche Bank Aktiengesellschaft قیمت هدف خود را برای اپل از ۱۷۵ دلار به ۱۷۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۸ اکتبر، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. StockNews.com در یک گزارش تحقیقاتی در روز شنبه، ۵ نوامبر، رتبه اپل را از رتبه “خرید” به “نگهداری” کاهش داد. گلدمن ساکس در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۸ سپتامبر، رتبه “خنثی” را تکرار کرد و قیمت هدف ۱۳۹.۰۰ دلار را برای سهام اپل تعیین کرد. رابرت دبلیو برد هدف قیمت اپل را از ۱۸۵ دلار به ۱۷۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۸ اکتبر، به سهام رتبه “ممتاز” را داد. در نهایت، آنها در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۲۹ جولای، قیمت هدف ۱۷۵.۰۰ دلار را برای اپل تعیین کردند. دو تحلیلگر پژوهشی سهام، سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، هفت نفر امتیاز نگهداری، ۲۳ نفر رتبه خرید و یک نفر رتبه خرید قوی به شرکت داده است. طبق گزارش MarketBeat.com، اپل در حال حاضر رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و میانگین قیمت هدف ۱۷۶.۲۶ دلار را دارد.

معاملات خودی در اپل

در خبر دیگر، لوکا ماستری، مدیر مالی، ۹۶۷۳۵ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۱۷ اوت فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۴.۹۵ دلار با ارزش کل ۱۶.۹۲۳،۷۸۸.۲۵ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر مالی اکنون مالک ۱۱۱۶۷۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۹۳۶۲۲۴۱.۳۵ دلار است. این فروش در سند ثبت شده در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در خبر دیگر، لوکا ماستری، مدیر مالی، ۹۶۷۳۵ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۱۷ اوت فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۴.۹۵ دلار با ارزش کل ۱۶.۹۲۳،۷۸۸.۲۵ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر مالی اکنون مالک ۱۱۱۶۷۳ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۹۳۶۲۲۴۱.۳۵ دلار است. این فروش در سند ثبت شده در سازمان بورس و اوراق بهادار فاش شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین SVP Deirdre O’brien در معامله ای به تاریخ دوشنبه ۱۷ اکتبر ۸۰۵۳ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با میانگین قیمت ۱۴۲.۴۵ دلار و ارزش کل ۱۴۷۱۴۹.۸۵ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، معاون رئیس جمهور اکنون به طور مستقیم مالک ۱۳۶۲۹۰ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۹۴۱۴۵۱۰.۵۰ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. اینسایدرها در سه ماهه گذشته ۴۵۷,۳۸۶ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۷۰,۶۲۷,۴۳۳ دلار فروختند. خودی های شرکت ۰.۰۶ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

عملکرد قیمت اپل

سهام AAPL در روز جمعه به ۱۴۶.۸۷ دلار باز شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۱۴۷.۷۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۵۰.۳۴ دلار است. شرکت اپل. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۲۹.۰۴ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۸۲.۹۴ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۰.۸۸، نسبت سریع ۰.۸۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۹۵ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۲.۳۴ تریلیون دلار، نسبت PE 24.04، نسبت قیمت به درآمد ۱.۷۶ و بتای ۱.۲۵ است.

اپل (NASDAQ: AAPL – Get Rating) آخرین نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه ۲۷ اکتبر منتشر کرد. سازنده آیفون درآمد ۱.۲۹ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع تحلیلگران از ۱.۲۷ دلار در ۰.۰۲ دلار است. اپل بازده سهام ۱۶۰.۹۰ درصد و حاشیه خالص ۲۵.۳۱ درصد دارد. درآمد این شرکت در سه ماهه ۹۰.۱۵ میلیارد دلار در مقایسه با برآورد اجماع ۸۸.۷۷ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۲۴ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. درآمد سه ماهه این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۷.۸ درصد افزایش یافته است. به عنوان یک گروه، تحلیلگران پژوهشی انتظار دارند که شرکت اپل. ۶.۳۲ EPS برای سال جاری ارسال خواهد کرد.

اعلام سود سهام اپل

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز پنجشنبه ۲۸ آبان ماه واریز شده است، اعلام کرد. روز دوشنبه، ۷ نوامبر، سود ۰.۲۳ دلاری بین سهامداران سابقه دار توزیع شد. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۹۲ دلار و بازده سود ۰.۶۳٪ است. تاریخ پرداخت سود سهام جمعه ۴ نوامبر بود. نسبت پرداخت اپل ۱۵.۰۶ درصد است.

درباره اپل

(رتبه گرفتن)

اپل گوشی‌های هوشمند، رایانه‌های شخصی، تبلت‌ها، دستگاه‌های پوشیدنی و لوازم جانبی را در سراسر جهان طراحی، تولید و به بازار عرضه می‌کند. همچنین بسیاری از خدمات مرتبط را به فروش می رساند. علاوه بر این، این شرکت سری گوشی های هوشمند آیفون را نیز عرضه می کند. مک، خطی از کامپیوترهای شخصی؛ آی پد که مجموعه ای از تبلت های چند منظوره است; AirPods Max، یک هدفون بی‌سیم روی گوشی؛ و وسایل پوشیدنی و خانگی و لوازم جانبی از جمله AirPods، Apple TV، Apple Watch، محصولات Beats، HomePod و iPod touch.

ادامه مطلب

مالکیت شرکتی بر حسب سه ماهه برای اپل (NASDAQ: AAPL)

اخبار و نظرات روزانه اپل را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه‌ای از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران اپل و شرکت‌های مرتبط را دریافت کنید.