شرکت سرمایه گذاری جهانی Mirae Asset Ltd. سرمایه گذاری ۱.۰۹ میلیون دلاری جدید در شرکت زیرساخت های پایدار هانون آرمسترانگ انجام می دهد. (NYSE: HASI)شرکت سرمایه گذاری جهانی Mirae Asset Ltd. او یک موقعیت جدید در سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ خرید. (NYSE: HASI – دریافت رتبه) در سه ماهه دوم، با توجه به این شرکت در آخرین افشای خود با SEC. این صندوق ۲۸۷۱۵ سهم از سهام REIT را به ارزش تقریبی ۱۰۸۷۰۰۰ دلار خریداری کرد.

تعدادی از سرمایه گذاران بزرگ دیگر نیز به دارایی های خود اضافه یا کاهش داده اند. Walker Asset Management LLC سهام جدیدی در سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ در سه ماهه دوم به ارزش تقریبی ۵,۳۶۲,۰۰۰ دلار خریداری کرد. استرس اوهایو موقعیت خود را در سرمایه زیرساختی پایدار هانون آرمسترانگ ۹.۳ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. استرس اوهایو پس از خرید ۱۷۰۰ سهم دیگر در این مدت، اکنون ۱۹۹۰۰ سهم از سهام REIT به ارزش ۷۵۳۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Pendal Group LLC سهام خود در سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ را ۱۱.۴ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. پندال گروپ با مسئولیت محدود اکنون ۳۹۰,۳۳۸ سهم از سهام REIT پس از به دست آوردن ۳۹,۸۲۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته به ارزش ۱,۴۷۹,۰۰۰ دلار است. Harrington Investments INC موقعیت خود را در سهام هانون آرمسترانگ سرمایه زیرساخت پایدار ۷.۸ درصد در طول سه ماهه دوم افزایش داد. Harrington Investments INC اکنون مالک ۵۶۳۰ سهم از سهام REIT به ارزش ۲۱۳۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۴۰۵ سهم اضافی در طول دوره است. سرانجام، Bogart Wealth LLC سهام خود در سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ را ۱.۲۵۰ درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Bogart Wealth LLC اکنون پس از خرید ۸۷۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۹۴۵ سهم از سهام REIT به ارزش ۳۶۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی ۸۴.۶۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

چندین شرکت تحقیقاتی گزارش هایی در مورد HASI منتشر کرده اند. StockNews.com در گزارشی که روز پنجشنبه منتشر شد، سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ را از رتبه «فروش» به رتبه «حفظ» ارتقا داد. مورگان استنلی هدف قیمتی خود را در سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ از ۵۵ دلار به ۵۸ دلار افزایش داده است و در یادداشت تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۱۸ اوت، به سهام رتبه “یکنواخت” داده است. در نهایت، JPMorgan Chase & Co. هانون آرمسترانگ هدف قیمتی خود را برای سرمایه زیرساخت پایدار از ۶۷ دلار به ۵۶ دلار کاهش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز پنج شنبه، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. دو تحلیلگر سهام را با رتبه نگهداری و چهار تحلیلگر رتبه خرید سهام شرکت را صادر کرده اند. به گفته MarketBeat، سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ دارای رتبه متوسط ​​”خرید متوسط” و هدف قیمت ۶۰.۶۰ دلار است.

هانون آرمسترانگ عملکرد موجودی سرمایه زیرساخت پایدار

NYSE: HASI در روز جمعه با قیمت ۲۲.۰۹ دلار افتتاح شد. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۱۸.۱۶، نسبت سریع ۱۸.۱۵ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۱.۷۷ است. سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ به کمترین میزان در ۱۲ ماه گذشته ۲۱.۸۳ دلار و بالاترین سطح ۱۲ ماهه ۶۵.۷۴ دلار رسیده است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این سهام ۳۵.۲۶ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۳۷.۳۹ دلار است. ارزش بازار سهام ۱.۹۲ میلیارد دلار، نسبت P/E 22.77، نسبت P/E 1.20 و بتای ۱.۶۳ است.

سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ (NYSE: HASI – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۴ آگوست منتشر کرد. REIT درآمد ۰.۶۰ دلار به ازای هر سهم (EPS) برای سه ماهه را گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۰.۴۴ دلار در ۰.۱۶ دلار است. سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ بازده حقوق صاحبان سهام ۱۰.۷۳ درصد و حاشیه خالص ۳۸.۶۳ درصد بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۵۲ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند زیرساخت های پایدار سرمایه هانون آرمسترانگ باشد. برای سال مالی جاری ۱.۸۴ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ درآمد خود را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز سه شنبه ۲۹ مهرماه پرداخت شد. سود سهام در روز سه شنبه ۴ اکتبر به قیمت ۰.۳۷۵ دلار به ازای هر سهم پرداخت شد. این نشان دهنده سود سالانه ۱.۵۰ دلار و بازدهی ۶.۷۹٪ است. تاریخ تقسیم سود روز دوشنبه ۳ اکتبر بود. سود سهام سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ در حال حاضر ۱۵۴.۶۴ درصد است.

Trade Insider در پایتخت زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ

در خبر دیگر، EVP Marc T. Pangburn در معامله ای در روز پنجشنبه ۲۵ آگوست، ۲۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را خریداری کرد. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۹.۹۵ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۹۹.۸۷۵.۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۴۹۰۷۱ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۹۶۰۳۸۶.۴۵ دلار است. این خرید در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. در خبر دیگر، EVP Marc T. Pangburn در معامله ای در روز پنجشنبه ۲۵ آگوست، ۲۵۰۰ سهم از سهام این شرکت را خریداری کرد. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۹.۹۵ دلار به ازای هر سهم، برای کل معامله ۹۹.۸۷۵.۰۰ دلار خریداری شد. پس از خرید، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۴۹۰۷۱ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۹۶۰۳۸۶.۴۵ دلار است. این خرید در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق وب سایت SEC در دسترس است. همچنین، جفری اکل، مدیرعامل، ۲۳۰۰ سهم از سهام این شرکت را در معامله‌ای به تاریخ جمعه ۱۲ آگوست خریداری کرد. این سهم با میانگین قیمت هر سهم ۴۳.۷۵ دلار و ارزش کل ۱۰۰.۶۲۵ دلار خریداری شد. پس از خرید، مدیرعامل اکنون صاحب ۵۳۷,۸۰۷ سهم در شرکت به ارزش ۲۳,۵۲۹,۰۵۶.۲۵ دلار است. افشای این خرید را می توانید در اینجا مشاهده کنید. در حال حاضر ۳.۴۰ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

نگاهی اجمالی به سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ

(رتبه گرفتن)

سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ سرمایه و خدماتی را برای بهره وری انرژی، انرژی های تجدیدپذیر و سایر بازارهای زیرساخت پایدار در ایالات متحده ارائه می دهد. پروژه‌های شرکت شامل ساختمان‌ها یا تأسیساتی است که مصرف انرژی یا هزینه‌ها را از طریق استفاده از تولید انرژی خورشیدی و ذخیره انرژی یا بهبود بهره‌وری انرژی، از جمله سیستم‌های گرمایش، تهویه، و تهویه مطبوع (HVAC) و همچنین روشنایی، کنترل انرژی و سقف‌ها کاهش می‌دهند. و کاهش. . پنجره ها، پاکت های ساختمان، و/یا سیستم های گرمایش و برق مشترک.

همچنین ببینید

یک چهارم مالکیت نهادی سرمایه زیرساخت پایدار هانون آرمسترانگ (NYSE: HASI)

اخبار و بررسی های زیرساخت سرمایه پایدار هانون آرمسترانگ را روزانه دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان ما از MarketBeat.com، خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای سرمایه زیرساخت پایدار Hannon Armstrong و شرکت های مرتبط دریافت کنید.