شرکت شورون (NYSE: CVX) سهام گروه مشاوره مدیریت ثروت Pinnacle LLC را خریداری کرد – Big 24 NewsPinnacle Wealth Advisory Group LLC سهام خود را در شرکت شورون افزایش داده است. (NYSE: CVX – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین ثبت‌شده ۱۳F در SEC، طی سه ماهه اول ۲۲.۴ درصد افزایش یافت. این سرمایه گذار نهادی پس از تملک ۳۵۷۰ سهم اضافی در این مدت، ۱۹۴۹۵ سهم از سهام شرکت نفت و گاز را در اختیار داشت. دارایی Pinnacle Wealth Management Consult Group LLC در شورون در پایان آخرین دوره گزارش ۳,۱۷۴,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز تغییراتی در موقعیت خود در CVX ایجاد کرده اند. Secure Asset Management LLC سهام خود در شرکت شورون را ۱۵.۷ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Secure Asset Management LLC اکنون پس از خرید ۵۹۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۴۳۸۲ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۷۱۳۰۰۰ دلار است. مدیریت دارایی گینس اتکینسون سهام خود در شورون را ۲۶.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. مدیریت دارایی گینس اتکینسون پس از خرید ۱۳۲۶ سهم دیگر در سه ماهه گذشته اکنون مالک ۶۳۴۶ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۱۰۳۳۰۰۰ دلار است. ACT Wealth Management LLC موقعیت خود را در Chevron Inc 3.0٪ در سه ماهه اول تقویت کرد. ACT Wealth Management LLC اکنون پس از خرید ۱۴۰ سهم دیگر در این دوره، مالک ۴۷۸۱ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۷۷۸۰۰۰ دلار است. Verdence Capital Advisors LLC سهام خود را در شورون ۴.۹ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Verdence Capital Advisors LLC اکنون مالک ۷۸۵۴۴ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۱۲۷۸۹۰۰۰ دلار پس از خرید ۳۶۸۱ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. و در نهایت اسمیتبریج مدیریت دارایی. DE سهام خود در شرکت شورون را ۲.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Smithbridge Asset Management Inc. DE پس از به دست آوردن ۲۹۰ سهم دیگر در این دوره، اکنون مالک ۱۲۲۷۸ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۱۹۹۹۰۰۰ دلار است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۶۵.۸۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

فعالیت محلی در شورون

در دیگر اخبار شورون، مدیر انریکه هرناندز جونیور ۳۹۷۷۳ سهم از سهام شورون را در معامله ای که در روز دوشنبه ۱۶ می رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۳.۹۹ دلار به ارزش کل ۶۹۲۰۱۰۴.۲۷ دلار فروخته شد. پس از تکمیل فروش، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۲۲۹۷۸ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۳۹۹۷۹۴۲.۲۲ دلار است. این معامله در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در دیگر اخبار شورون، دیوید آ. Insider Inchavetti 9500 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ جمعه ۶ می فروخت. این سهام به قیمت متوسط ​​۱۷۰.۰۰ دلار و در مجموع ۱,۶۱۵,۰۰۰ دلار فروخته شد. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین کارگردان انریکه هرناندز جونیور. وی در معاملات روز دوشنبه ۶ اردیبهشت ماه ۳۹۷۷۳ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۳.۹۹ دلار به ارزش کل ۶۹۲۰۱۰۴.۲۷ دلار فروخته شد. پس از این معامله، مدیر اکنون دارای ۲۲۹۷۸ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۹۹۷۹۴۲.۲۲ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. طی ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۴۳۹,۰۲۱ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۷۳,۷۶۵,۶۲۵ دلار فروخته اند. خودی های شرکت ۰.۳۲ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تغییر رتبه تحلیلگر

چندین تحلیلگر اخیراً در مورد سهام CVX اظهار نظر کردند. Credit Suisse Group هدف قیمت سهام شورون را از ۱۹۰.۰۰ دلار به ۲۰۲.۰۰ دلار افزایش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه ۹ ژوئن به شرکت رتبه “بالا” داد. بارکلیز هدف قیمت سهام شورون را از ۱۸۳.۰۰ دلار به ۱۹۶.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز سه‌شنبه، ۳۱ می منتشر شد، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد. HSBC در یک یادداشت تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۲۰ جولای، سهام شورون را از رتبه “نگهداری” به رتبه “خرید” ارتقا داد و هدف قیمت سهام خود را از ۱۸۳.۰۰ دلار به ۱۶۷.۰۰ دلار کاهش داد. Wells Fargo & Company هدف قیمت خود را در Chevron از ۱۸۱.۰۰ دلار به ۱۸۵.۰۰ دلار افزایش داد و در یادداشت تحقیقاتی روز دوشنبه به شرکت رتبه “اضافه وزن” داد. در نهایت، Trust Financial هدف قیمتی خود را برای شورون از ۱۷۰.۰۰ دلار به ۱۶۶.۰۰ دلار کاهش داد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه‌شنبه، ۱۹ جولای، رتبه‌بندی موقتی را به این شرکت اختصاص داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش، هفت نفر امتیاز نگهداری و سیزده نفر رتبه خرید به سهام شرکت داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای رتبه متوسط ​​”متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۱۷۲.۵۰ دلار است.

شورون ۰.۹ درصد کاهش یافت

سهام شورون روز چهارشنبه با قیمت ۱۵۹.۱۴ دلار باز شد. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۱۵۵.۷۷ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۱۵۵.۰۳ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۱.۴۳، نسبت سریع ۱.۲۲ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۰ است. ارزش بازار سهام ۳۱۲.۶۸ میلیارد دلار، نسبت PE 10.62، نسبت قیمت به درآمد ۰.۶۶ و بتای ۱.۱۵ است. شورون کمترین قیمت ۱۲ ماهه خود را ۹۲.۸۶ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۸۲.۴۰ دلار را ثبت کرد.

شورون (NYSE: CVX – دریافت رتبه) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه منتشر کرد. این شرکت نفت و گاز درآمد هر سهم را در سه ماهه ۵.۸۲ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآوردهای ۴.۶۶ دلاری تحلیلگران با ۱.۱۶ دلار بود. درآمد این شرکت در سه ماهه ۶۸.۷۶ میلیارد دلار بود، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۵۷.۶۹ میلیارد دلار بود. شورون بازده سهام ۲۰.۱۹% و حاشیه خالص ۱۳.۴۵% داشت. درآمد فصلی این شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸۲.۹ درصد افزایش داشته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۷۱ دلار به ازای هر سهم گزارش کرد. به طور متوسط، تحلیلگران پژوهشی انتظار دارند که شورون. برای سال مالی جاری ۱۸.۲۸ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

شورون سود سهام را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز دوشنبه ۲۱ سپتامبر پرداخت خواهد شد، افشا کرد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۱۹ آگوست، سود ۱.۴۲ دلار دریافت خواهند کرد. این نشان دهنده سود سهام ۵.۶۸ دلار در سال گذشته و بازده سود ۳.۵۷٪ است. تاریخ توزیع این سود پنج شنبه ۲۷ مرداد می باشد. بازده سود سهام شورون در حال حاضر ۳۷.۸۹ درصد است.

پروفایل شورون

(رتبه گرفتن)

شورون، از طریق شرکت های تابعه خود، در سراسر جهان درگیر عملیات یکپارچه انرژی و شیمیایی است. این شرکت در بخش های بالادستی و پایین دستی فعالیت می کند. بخش بالادستی در اکتشاف، توسعه، تولید و حمل و نقل نفت خام و گاز طبیعی نقش دارد. پردازش، مایع سازی، حمل و نقل و تبدیل مجدد به گاز مرتبط با LNG؛ انتقال نفت خام از طریق خطوط لوله؛ حمل، ذخیره و بازاریابی گاز طبیعی و راه اندازی کارخانه تبدیل گاز به مایع.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری CVX را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شورون، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: CVX – دریافت رتبه).

یک چهارم مالکیت شرکتی شورون (NYSE: CVX)

دریافت اخبار و نظرات برای Chevron Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای شورون و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.