شرکت عادل ایشاک (NYSE: FICO) توسط مدرسه عمومی مشترک المنافع پنسیلوانیا Empls Retrmt SYS خریداری شد.مدرسه دولتی مشترک المنافع پنسیلوانیا Empls Retrmt SYS دارایی های خود را در Fair Isaac Co افزایش داده است. (NYSE: FICO – Get Rating) طبق آخرین گزارش این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، طی سه ماهه اول ۶.۲ درصد افزایش یافته است. این صندوق پس از خرید ۵۶۱ سهم دیگر در این مدت، ۹۶۳۱ سهم از شرکت فناوری را در اختیار داشت. مدرسه دولتی مشترک المنافع پنسیلوانیا Empls Retrmt SYS در Fair Isaac در آخرین بایگانی خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، ۴,۴۹۲,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر سرمایه گذاران بزرگ نیز اخیراً سهام خود را در شرکت اضافه یا کاهش داده اند. O Dell Group LLC سهام جدیدی در سهام Fair Isaac در سه ماهه اول به ارزش تقریباً ۴۹۰۰۰ دلار به دست آورد. CWM LLC موقعیت خود را در سهام Fair Isaac 103.6٪ در سه ماهه اول افزایش داد. CWM LLC اکنون مالک ۱۱۴ سهم از سهام شرکت فناوری است که پس از خرید ۵۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۵۳۰۰۰ دلار می رسد. NuWave Investment Management LLC سهام جدیدی در سهام Fair Isaac در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۵۵۰۰۰ دلار به دست آورد. UMB Bank NA MO موقعیت خود را در سهام Fair Isaac 341.9٪ در سه ماهه اول افزایش داد. UMB Bank NA MO اکنون ۱۳۷ سهم از سهام این شرکت فناوری به ارزش ۶۳۰۰۰ دلار را پس از خرید ۱۰۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته در اختیار دارد. سرانجام، Archer Investment Corp موقعیت خود را در سهام Fair Isaac 42.4٪ در سه ماهه اول افزایش داد. Archer Investment Corp. اکنون پس از تصاحب ۴۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۴۱ سهم از سهام شرکت فناوری به ارزش ۶۶۰۰۰ دلار است. ۸۶.۹۵ درصد سهام متعلق به سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی است.

تجارت داخلی در Fair Isaac

در خبر دیگر، مدیر مارک اف مک موریس در معامله ای که در روز دوشنبه ۱۵ آگوست انجام شد، ۵۱۶ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹۳.۱۳ دلار و در مجموع ۲۵۴۴۵۵.۰۸ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیر اکنون دارای ۲۴۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۱۹۳۳۷.۴۶ دلار است. این معامله در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. در خبر دیگر، مدیر مارک اف مک موریس در معامله ای که در روز دوشنبه ۱۵ آگوست رخ داد، ۵۱۶ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۴۹۳.۱۳ دلار و در مجموع ۲۵۴۴۵۵.۰۸ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، مدیر اکنون دارای ۲۴۲ سهم از سهام شرکت به ارزش ۱۱۹۳۳۷.۴۶ دلار است. این معامله در پرونده سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شد که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین، جوآنا ریس، کارگردان، ۲۵۳ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای که در روز چهارشنبه ۱۵ ژوئن انجام شد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۳۸۳.۷۲ دلار و در مجموع ۹۷۰۸۱.۱۶ دلار فروخته شد. پس از فروش، مدیر اکنون به طور مستقیم مالک ۳۹۲۲ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۵۰۴۹۴۹.۸۴ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. ۳.۰۵ درصد از سهام این شرکت متعلق به افراد داخلی است.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

FICO موضوع چندین گزارش تحلیلگر تحقیقاتی بوده است. TheStreet در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۳۱ آگوست، سهام Fair Isaac را از رتبه “c+” به رتبه “b” ارتقا داد. Barclays هدف قیمت سهام Fair Isaac را از ۴۵۰.۰۰ دلار به ۵۳۵.۰۰ دلار افزایش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه، ۴ آگوست منتشر شد، رتبه “اضافه وزن” را به شرکت اختصاص داد. سرانجام، رابرت دبلیو برد در گزارشی در روز پنجشنبه، ۴ آگوست، قیمت هدف خود را برای سهام Fair Isaac از ۴۹۳.۰۰ دلار به ۵۴۶.۰۰ دلار افزایش داد. یک تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و چهار تحلیلگر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این شرکت دارای امتیاز اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۵۴۶.۴۰ دلار است.

سهام Fair Isaac 0.7 درصد سقوط کرد

FICO روز دوشنبه با قیمت ۴۳۹.۷۸ دلار افتتاح شد. شرکت عادل اسحاق کمترین قیمت ۵۲ هفته اخیر ۳۴۰.۴۸ دلار و بالاترین قیمت در ۵۲ هفته ۵۳۱.۰۳ دلار است. ارزش بازار این شرکت ۱۱.۱۱ میلیارد دلار، نسبت P/E 32.22 و نسخه بتا ۱.۲۲ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۴۵۲.۲۹ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۴۳۴.۵۹ دلار است.

مشخصات شرکت عادل اسحاق

(رتبه گرفتن)

Fair Isaac Corporation تجزیه و تحلیل، نرم‌افزار و محصولات و خدمات مدیریت داده را توسعه می‌دهد که شرکت‌ها را قادر می‌سازد تصمیمات خود را در قاره آمریکا، EMEA و آسیا پاسیفیک خودکار، بهبود و به هم متصل کنند. از طریق دو بخش Privileges و Software کار می کند. بخش نرم افزار راه حل های مدیریت تصمیم از پیش ساخته شده ای را ارائه می دهد که برای مشکلات یا فرآیندهای مختلف تجاری طراحی شده اند، مانند بازاریابی، ایجاد حساب، مدیریت مشتری، تعامل با مشتری، کشف تقلب، انطباق با جرایم مالی، منبع یابی، بازاریابی و همچنین خدمات حرفه ای مرتبط.

داستان های توصیه شده

آیا می خواهید ببینید که FICO چه صندوق های تامینی دیگری دارد؟ برای آخرین بایگانی های ۱۳F و معاملات داخلی برای Fair Isaac Co. از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: FICO – رتبه بندی را دریافت کنید).

مالکیت نهادی توسط Quarter for Fair Isaac (NYSE: FICO)

اخبار و نظرات روزانه Fair Isaac را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Fair Isaac و شرکت‌های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.