شرکت مالی نادلر سهام شرکت شورون را افزایش می دهد. (NYSE: CVX) – Big 24 News



Nadler Financial سهام خود را در Chevron افزایش داده است. (NYSE: CVX – رتبه‌بندی دریافت شده) طبق آخرین فرم ۱۳F که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است، ۱۳.۹٪ در طول سه ماهه اول. این سرمایه گذار نهادی پس از خرید ۲۹۰ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۲۳۷۹ سهم از سهام شرکت نفت و گاز را در اختیار داشت. دارایی های گروه مالی نادلر در شورون در آخرین بایگانی آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) 387000 دلار ارزش داشت.

سایر صندوق های تامینی نیز اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کرده اند. Clarity Financial LLC دارایی خود در سهام شرکت شورون را ۲.۲ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Clarity Financial LLC اکنون مالک ۲۷۹۰ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۴۵۴۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۶۱ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. SYM FINANCIAL Corp موقعیت خود را در شورون ۳.۴ درصد در سه ماهه اول تقویت کرد. SYM FINANCIAL Corp اکنون پس از خرید ۶۲ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۸۹۵ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۳۰۹۰۰۰ دلار است. LCM Capital Management Inc موقعیت خود را در شورون ۰.۹ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. LCM Capital Management Inc. اکنون ۷۳۰۶ سهم از سهام شرکت نفت و گاز پس از خرید ۶۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، یک میلیون و ۱۹۰ هزار دلار ارزش گذاری شده است. John G Ulman & Associates Inc. این شرکت سهام خود در شورون را در سه ماهه اول ۱.۱ درصد افزایش داد. John G Ulman & Associates Inc. این شرکت پس از خرید ۶۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۶۰۰۲ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۹۷۷۰۰۰ دلار است. سرانجام، SMH Capital Advisors Inc. این شرکت سهام خود در شورون را در سه ماهه اول ۱.۷ درصد افزایش داد. SMH Capital Advisors Inc. وی اکنون پس از خرید ۶۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، صاحب ۴۱۰۸ سهم از سهام شرکت نفت و گاز به ارزش ۶۶۹ هزار دلار است. در حال حاضر ۶۵.۸۹ درصد از سهام در اختیار سرمایه گذاران نهادی است.

تحلیلگران اهداف قیمتی جدیدی را تعیین کردند

تعدادی از تحلیلگران سهام اخیرا بر سهام CVX تأثیر گذاشته اند. پایپر سندلر در گزارشی در روز سه‌شنبه، ۱۹ جولای، قیمت هدف خود را در شورون از ۲۱۳.۰۰ دلار به ۱۸۹.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. کوین هدف قیمتی خود را برای سهام شورون از ۱۷۹.۰۰ دلار به ۱۶۰.۰۰ دلار کاهش داد و در یادداشتی تحقیقاتی در روز جمعه، ۱ ژوئیه، رتبه “ممتاز” را به سهام اختصاص داد. گروه UBS هدف قیمت سهام شورون را از ۱۵۰.۰۰ دلار به ۱۹۲.۰۰ دلار افزایش داد و در یک یادداشت تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۵ آوریل، رتبه “خرید” را به شرکت اختصاص داد. HSBC در یک گزارش تحقیقاتی در روز چهارشنبه، ۲۰ جولای، سهام شورون را از رتبه “نگهداری” به رتبه “خرید” ارتقا داد و هدف قیمت سهام خود را از ۱۸۳.۰۰ دلار به ۱۶۷.۰۰ دلار کاهش داد. در نهایت، بانک آمریکا هدف قیمتی سهام شورون را از ۱۷۸ دلار به ۱۸۰ دلار افزایش داد و در گزارش تحقیقاتی روز دوشنبه به شرکت امتیاز خرید داد. یک تحلیلگر تحقیقاتی سهام، سهام را با رتبه فروش، هفت نفر امتیاز نگهداری و سیزده نفر رتبه خرید به سهام شرکت داده اند. طبق گفته MarketBeat.com، این شرکت در حال حاضر دارای میانگین امتیاز «متوسط ​​خرید» و میانگین قیمت هدف ۱۷۲.۵۰ دلار است.

شورون ۰.۹ درصد کاهش یافت

NYSE CVX روز چهارشنبه با قیمت ۱۵۹.۱۴ دلار افتتاح شد. شورون با ۹۲.۸۶ دلار به پایین ترین سطح ۵۲ هفته اخیر و ۱۸۲.۴۰ دلار به بالاترین حد خود در ۵۲ هفته گذشته رسید. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۲۰، نسبت سریع ۱.۲۲ و نسبت معاملات ۱.۴۳ است. این سهام دارای میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه ۱۵۵.۷۷ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه ۱۵۵.۰۳ دلار است. ارزش بازار سهام ۳۱۲.۶۸ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۱۰.۶۲، نسبت قیمت به درآمد ۰.۶۶ و بتای ۱.۱۵ است.

شورون (NYSE: CVX – دریافت رتبه) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۹ ژوئیه منتشر کرد. این شرکت نفت و گاز درآمد هر سهم را در سه ماهه ۵.۸۲ دلار گزارش کرد که بالاتر از برآورد اجماع ۴.۶۶ دلار در ۱.۱۶ دلار بود. شورون بازده سهام ۲۰.۱۹% و حاشیه خالص ۱۳.۴۵% داشت. این شرکت در سه ماهه ۶۸.۷۶ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۵۷.۶۹ میلیارد دلار بود. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۱.۷۱ دلار به ازای هر سهم گزارش کرد. درآمد کسب و کار نسبت به سال گذشته ۸۲.۹ درصد افزایش یافته است. به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند شرکت Chevron Inc. 18.28 سود هر سهم برای سال جاری.

شورون سود سهام را اعلام کرد

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه را افشا کرده است که در روز دوشنبه ۲۱ شهریور پرداخت خواهد شد. سهامداران رکورد در روز جمعه، ۱۹ آگوست، سود سهام ۱.۴۲ دلار را منتشر خواهند کرد. این نشان دهنده سود سالانه ۵.۶۸ دلار و بازدهی ۳.۵۷٪ است. تاریخ توزیع این سود پنج شنبه ۲۷ مرداد می باشد. نسبت سود تقسیمی شورون (DPR) در حال حاضر ۳۷.۸۹ درصد است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در دیگر اخبار شورون، EVP Mark A. Nelson در معامله ای که در روز سه شنبه، ۱۰ می رخ داد، ۱۱۷۴۰۰ سهم از سهام را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۹.۴۷ دلار و ارزش کل ۱۸۷۲۱.۷۷۸.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، معاون اجرایی اکنون دارای ۷۸۸ سهم در شرکت است که ارزش آن تقریباً ۱۲۵۶۶۲.۳۶ دلار است. این معامله در سندی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ثبت شده است، فاش شده است که در این لینک موجود است. در اخبار دیگر، مدیر انریکه هرناندز جونیور گفت که در معامله ای که در روز دوشنبه ۱۶ می انجام شد، ۳۹۷۷۳ سهم از سهام شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۷۳.۹۹ دلار به ارزش کل ۶۹۲۰۱۰۴.۲۷ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیر اکنون دارای ۲۲۹۷۸ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۳۹۹۷۹۴۲.۲۲ دلار است. این معامله در سند ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار که در وب سایت شرکت برق عربستان موجود است، فاش شد. همچنین، EVP Mark A. Nelson در معامله ای که در روز سه شنبه ۱۰ می رخ داد، ۱۱۷۴۰۰ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۱۵۹.۴۷ دلار و ارزش کل ۱۸۷۲۱.۷۷۸.۰۰ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون دارای ۷۸۸ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۱۲۵۶۶۲.۳۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. در ۹۰ روز گذشته، خودی ها ۴۳۹,۰۲۱ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۷۳,۷۶۵,۶۲۵ دلار فروخته اند. در حال حاضر ۰.۳۲ درصد سهام متعلق به افراد داخلی است.

درباره شرکت شورون

(رتبه گرفتن)

شورون، از طریق شرکت های تابعه خود، در سراسر جهان درگیر عملیات یکپارچه انرژی و شیمیایی است. این شرکت در بخش های بالادستی و پایین دستی فعالیت می کند. بخش بالادستی در اکتشاف، توسعه، تولید و حمل و نقل نفت خام و گاز طبیعی نقش دارد. پردازش، مایع سازی، حمل و نقل و تبدیل مجدد به گاز مرتبط با LNG؛ انتقال نفت خام از طریق خطوط لوله؛ حمل، ذخیره و بازاریابی گاز طبیعی و راه اندازی کارخانه تبدیل گاز به مایع.

داستان های خصوصی

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری CVX را نگه می دارند؟ برای اطلاع از آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شورون، از HoldingsChannel.com دیدن کنید. (NYSE: CVX – دریافت رتبه).

یک چهارم مالکیت شرکتی شورون (NYSE: CVX)

دریافت اخبار و نظرات برای Chevron Daily آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای شورون و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.