شرکت مالی Everhart Financial Group سهام جدیدی در Air Products and Chemicals، Inc خریداری کرده است. (NYSE: APD) – Big 24 Newsگروه مالی Everhart سهام جدیدی در Air Products and Chemicals، Inc. Holdings Channel.com گزارش می دهد (NYSE: APD – رتبه بندی دریافت شده) در طول سه ماهه دوم. این سرمایه گذار نهادی ۱۱۴۷ سهم از سهام شرکت مواد اولیه را به ارزش تقریبی ۲۷۶۰۰۰ دلار خریداری کرد.

تعدادی دیگر از سرمایه گذاران نهادی نیز اخیراً دارایی سهام خود را اصلاح کرده اند. Lake Street Financial LLC موقعیت خود را در سهام Air Products and Chemicals 9.7 درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Lake Street Financial LLC اکنون پس از به دست آوردن ۱۶۴ سهم اضافی در طول دوره، ۱۸۵۰ سهم از شرکت مواد اولیه به ارزش ۴۴۵۰۰۰ دلار را در اختیار دارد. Connecticut Wealth Management LLC موقعیت خود را در سهام Air Products and Chemicals 3.5 درصد در سه ماهه دوم افزایش داد. Connecticut Wealth Management LLC اکنون مالک ۳۱۲۰ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۷۵۰۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۰۶ سهم اضافی در این دوره است. Arden Trust موقعیت جدیدی در سهام Air Products and Chemicals در سه ماهه دوم به ارزش ۱,۰۶۷,۰۰۰ دلار به دست آورد. SevenBridge Financial Group LLC مالکیت خود در سهام Air Products and Chemicals را در سه ماهه دوم ۴.۰ درصد افزایش داد. SevenBridge Financial Group LLC اکنون پس از خرید ۵۲۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، دارای ۱۳۶۳۱ سهم از شرکت مواد اولیه به ارزش ۳۲۷۸۰۰۰ دلار است. در نهایت، Transcend Capital Advisors LLC مالکیت خود را در سهام Air Products and Chemicals 0.8٪ در سه ماهه دوم افزایش داد. Transcend Capital Advisors LLC اکنون مالک ۵۶۸۳ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۱۳۶۷۰۰۰ دلار پس از خرید ۴۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته است. ۸۲.۶۸ درصد سهام متعلق به مؤسسات سرمایه گذاری است.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از تحلیلگران سهام اخیراً در مورد سهام APD اظهار نظر کرده اند. Mizuho قیمت هدف خود را در Air Products and Chemicals از ۳۱۲.۰۰ دلار به ۲۸۶.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی که در روز پنجشنبه، ۷ جولای منتشر شد، رتبه “خرید” را به این شرکت اختصاص داد. سیتی گروپ در گزارشی در روز دوشنبه، ۱۵ آگوست، قیمت هدف خود را برای محصولات هوایی و مواد شیمیایی به ۲۷۲.۰۰ دلار افزایش داد. بارکلیز در گزارشی که در روز دوشنبه ۸ آگوست منتشر شد، قیمت هدف خود را در محصولات هوایی و شیمیایی از ۲۷۵ دلار به ۲۹۵ دلار افزایش داد و به سهام امتیاز “برابر” داد. بانک آمریکا در گزارشی در روز چهارشنبه، ۱۳ جولای، قیمت هدف خود را برای محصولات هوایی و مواد شیمیایی از ۲۷۲ دلار به ۲۷۱ دلار کاهش داد و به این شرکت رتبه “خنثی” اختصاص داد. در نهایت، گروه UBS در گزارشی در روز چهارشنبه، ۱۳ جولای، قیمت هدف خود را در Air Products & Chemicals از ۳۲۱.۰۰ دلار به ۲۹۵.۰۰ دلار کاهش داد. پنج تحلیلگر سهام را با رتبه بندی نگهداری و هشت تحلیلگر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. به گزارش MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف توافق شده ۲۹۲.۵۶ دلار است.

کاهش ۱.۸ درصدی معاملات هوا و محصولات شیمیایی

سهام APD در روز چهارشنبه به ۲۴۴.۸۹ دلار باز شد. ارزش بازار سهام ۵۴.۳۲ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۲۳.۸۷، نسبت قیمت به درآمد ۱.۶۹ و بتای ۰.۷۹ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۲۵۱.۱۵ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه آن ۲۴۴.۳۰ دلار است. نسبت فعلی شرکت ۱.۸۷، نسبت سریع ۱.۷۲ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۸ است. Air Products and Chemicals, Inc. کمترین قیمت در یک سال اخیر ۲۱۶.۲۴ دلار و بالاترین قیمت در یک سال گذشته ۳۱۶.۳۹ دلار است.

Air Products and Chemicals (NYSE: APD – Get Rating) آخرین بار نتایج درآمد خود را در روز پنجشنبه، ۴ آگوست اعلام کرد. شرکت مواد اولیه ۲.۶۲ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که بالاتر از برآورد اجماع ۲.۶۱ دلاری با ۰.۰۱ دلار بود. بازده حقوق صاحبان سهام هوا و محصولات شیمیایی ۱۵.۶۱ درصد و حاشیه خالص ۱۹.۰۸ درصد بود. این شرکت در این سه ماهه ۳.۱۹ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۳.۰۲ میلیارد دلار برآورد کردند. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۳۱ دلار EPS داشت. درآمد این شرکت نسبت به فصل مشابه سال قبل ۲۲.۴ درصد افزایش داشته است. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت Air Products and Chemicals, Inc. 10.29 سود هر سهم برای سال جاری ثبت خواهد شد.

آگهی سود سهام محصولات هوا و مواد شیمیایی

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرده است که در روز دوشنبه ۲۳ آبان ماه واریز می شود. به سرمایه گذاران سابقه دار در روز دوشنبه ۳ اکتبر ۱.۶۲ دلار به ازای هر سهم پرداخت می شود. تاریخ تقسیم سود جمعه ۳۰ شهریور می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۶.۴۸ دلار و بازده سود ۲.۶۵٪ است. نسبت پرداخت برای محصولات هوا و مواد شیمیایی ۶۳.۱۶٪ است.

مشخصات محصولات شیمیایی هوا

(رتبه گرفتن)

Air Products and Chemicals, Inc. گازهای اتمسفر، گازهای تخصصی و فرآیندی، تجهیزات و خدمات را در سراسر جهان ارائه می دهد. این شرکت گازهای اتمسفر از جمله اکسیژن، نیتروژن و آرگون را تولید می کند. گازهای فرآیندی مانند هیدروژن، هلیوم، دی اکسید کربن، مونوکسید کربن و گاز سنتز. گازها و تجهیزات تخصصی برای تولید یا پردازش گازها از جمله واحدهای جداسازی هوا و ژنراتورهای غیر یخچالی برای مشتریان در صنایع مختلف از جمله پالایش، مواد شیمیایی، گازسازی، فلزات، تولید، مواد غذایی و آشامیدنی، الکترونیک، تصویربرداری تشدید مغناطیسی، تولید و پالایش انرژی و فلزات

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری دارای APD هستند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Air Products and Chemicals, Inc. بازدید کنید. (NYSE: APD – رتبه‌بندی دریافت شد).

مالکیت شرکتی Quarter Air Products & Chemicals (NYSE: APD)

اخبار و نظرات روزانه هوا و مواد شیمیایی را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com، خلاصه‌ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه‌بندی تحلیلگران برای Air Products and Chemicals و شرکت‌های مرتبط را دریافت کنید.