شرکت مدیریت سرمایه دوقلو ۲۶۶۸۲ سهم Best Buy Co., Inc. (NYSE: BBY) – Big 24 NewsTwin Capital Management موقعیت Best Buy Co., Inc. را کاهش داد. (NYSE: BBY – Receiving Rating) بر اساس آخرین افشای این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در سه ماهه اول ۷۴.۰ درصد افزایش یافت. این صندوق پس از فروش ۲۶۶۸۲ سهم در این دوره، ۹۳۸۸ سهم از سهام خرده فروش فناوری را در اختیار داشت. دارایی های شرکت مدیریت سرمایه دوقلو دارایی Best Buy در آخرین ثبت پرونده آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) 853000 دلار ارزش داشت.

چندین سرمایه گذار نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیراً دارایی سهام خود را اصلاح کرده اند. GHE LLC سهام خود را در Best Buy در سه ماهه اول ۴.۱ درصد افزایش داد. GHE LLC اکنون پس از خرید ۵۹۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۵۰۴۰ سهم از سهام خرده فروش فناوری به ارزش ۱۳۶۷۰۰۰ دلار است. Soltis Investment Advisors LLC سهام جدیدی در سهام Best Buy در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۱,۱۲۹,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Quadrant Capital Group LLC سهام خود در Best Buy را ۱۱.۸ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. Quadrant Capital Group LLC اکنون مالک ۱۴۸۳ سهم از سهام خرده فروش فناوری به ارزش ۱۳۴۰۰۰ دلار پس از تصاحب ۱۵۶ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. AIA Group Ltd سهام خود را در Best Buy در سه ماهه اول ۵۳.۸ درصد افزایش داد. AIA Group Ltd اکنون دارای ۴,۴۷۳ سهم از سهام خرده فروش فناوری است که پس از خرید ۱,۵۶۵ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، به ارزش ۴۰۷,۰۰۰ دلار می رسد. سرانجام، Independent Advisor Alliance سهام جدیدی در سهام Best Buy در سه ماهه اول به ارزش تقریبی ۲۷۵۰۰۰ دلار خریداری کرد. سرمایه گذاران نهادی ۸۰.۷۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت نظر دارند

BBY موضوع چندین گزارش تحلیلگر تحقیقاتی بوده است. بانک آمریکا در یادداشتی تحقیقاتی در روز سه شنبه ۱۴ ژوئن، سهام Best Buy را از رتبه «خرید» به رتبه «خنثی» کاهش داد. گوگنهایم هدف قیمتی خود را برای سهام Best Buy از ۱۰۰.۰۰ دلار به ۸۵.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز دوشنبه، رتبه “خرید” را به سهام اختصاص داد. گروه مشاوره تلسی در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه، هدف قیمتی خود را برای سهام Best Buy از ۸۸.۰۰ دلار به ۸۲.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه، رتبه “عملکرد بهتر” را به سهام اختصاص داد. پایپر سندلر در گزارشی در روز چهارشنبه ۲۵ می، هدف قیمت سهام Best Buy را به ۹۱.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام، Wells Fargo & Company در گزارشی در روز پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه، هدف قیمت سهام Best Buy را از ۸۲.۰۰ دلار به ۷۰.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “برابر” را به سهام اختصاص داد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، هشت نفر رتبه نگهداری و هشت نفر رتبه خرید را به سهام شرکت اختصاص داده اند. طبق گزارش MarketBeat.com، این سهام دارای میانگین رتبه بندی “Hold” و میانگین قیمت هدف ۸۷.۶۹ دلار است.

فعالیت محلی در Best Buy

در اخبار مرتبط، EVP Kathleen Scarlett 6237 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای در روز چهارشنبه ۱ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۸۰.۶۸ دلار و در مجموع ۵۰۳۲۰۱.۱۶ دلار فروخته شد. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۶۹۵۳۸ سهم از سهام شرکت به ارزش ۵۶۱۰۳۲۵.۸۴ دلار است. این معامله در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شد که در وب سایت SEC موجود است. در دیگر اخبار Best Buy، Corie S. Barry، مدیرعامل، ۴۳۸۸ سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ سه شنبه ۱۴ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۷۰.۰۰ دلار و ارزش کل ۳۰۷.۱۶۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام معامله، مدیرعامل اکنون دارای ۳۱۵۳۱۳ سهم در شرکت به ارزش ۲۲۰۷۱۹۱۰ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار فاش شده است که در این لینک موجود است. همچنین EVP Kathleen Scarlett 6237 سهم از سهام این شرکت را در معامله ای به تاریخ چهارشنبه ۱ ژوئن فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۸۰.۶۸ دلار فروخته شد که کل معاملات را به ۵۰۳۲۰۱.۱۶ دلار رساند. پس از تکمیل این معامله، معاون اجرایی اکنون مالک ۶۹۵۳۸ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۵۶۱۰۳۲۵.۸۴ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی ها در سه ماه گذشته ۶۳۰۱۱ سهم از سهام شرکت را به ارزش ۵۰۳۶۳۳۴ دلار فروخته اند. خودی های شرکت ۰.۴۴ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

سهام Best Buy 0.8 درصد افزایش یافت.

NYSE: BBY در روز جمعه با قیمت ۷۶.۲۹ دلار افتتاح شد. Best Buy Inc. پایین ترین قیمت ۱۲ ماهه ۶۴.۲۹ دلار و بالاترین قیمت ۱۲ ماهه ۱۴۱.۹۷ دلار است. این شرکت دارای SMA 50 روزه ۷۳.۷۵ دلار و SMA 200 روزه ۸۷.۲۵ دلار است. این شرکت دارای نسبت معاملاتی ۰.۹۶، نسبت سریع ۰.۲۴ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۲ است. این شرکت دارای ارزش بازار ۱۷.۱۸ میلیارد دلار، نسبت P/E 8.47، نسبت P/E 0.62 و بتای ۱.۵۰ است.

Best Buy (NYSE: BBY – Get Rating) آخرین داده های درآمد سه ماهه خود را در روز سه شنبه، ۲۴ مه منتشر کرد. این خرده فروش فناوری درآمد ۱.۵۷ دلاری به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که برآورد اجماع ۱.۵۹ دلار (۰.۰۲ دلار) را از دست داد. درآمد این شرکت برای سه ماهه ۱۰.۶۵ میلیارد دلار بود، در حالی که تحلیلگران ۱۰.۴۳ میلیارد دلار تخمین زدند. Best Buy بازده حقوق صاحبان سهام ۶۳.۳۹% و حاشیه خالص ۴.۳۳% داشت. درآمد فصلی این شرکت نسبت به سال قبل ۸.۵ درصد کاهش داشته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۲.۲۳ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به طور متوسط، تحلیلگران تحقیقات سهام انتظار دارند شرکت Best Buy Co., Inc. 6.9 سود هر سهم برای سال جاری خواهد بود.

بهترین سود سهام را اعلام می کند

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز سه شنبه ۱۴ تیرماه پرداخت شد. روز سه شنبه ۱۴ ژوئن، سود سهام بی سابقه ای به ارزش ۰.۸۸ دلار به ازای هر سهم برای سرمایه گذاران صادر شد. تاریخ تقسیم سود دوشنبه ۲۳ خرداد می باشد. این نشان دهنده سود سالانه ۳.۵۲ دلار و بازدهی ۴.۶۱٪ است. بازده سود سهام Best Buy در حال حاضر ۳۹.۰۷ درصد است.

بهترین خرید مشخصات شرکت

(رتبه گرفتن)

Best Buy Corporation محصولات فناوری را در ایالات متحده و کانادا خرده فروشی می کند. این شرکت در دو بخش داخلی و بین المللی فعالیت می کند. فروشگاه های آن محصولات محاسباتی مانند رایانه های رومیزی، لپ تاپ ها و لوازم جانبی را ارائه می دهند. تلفن های همراه از جمله کمیسیون های مربوط به شبکه تلفن همراه. محصولات شبکه؛ تبلت هایی که کتابخوان های الکترونیکی را پوشش می دهند. ساعت های هوشمند؛ و لوازم الکترونیکی مصرفی از جمله تصویربرداری دیجیتال، سلامت و تناسب اندام، سینمای خانگی و صدای قابل حمل از جمله هدفون و بلندگوهای قابل حمل، و محصولات خانه هوشمند.

همچنین ببینید

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری BBY را نگه می دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین سپرده‌های ۱۳F و معاملات داخلی برای Best Buy Co., Inc. بازدید کنید. (NYSE: BBY – رتبه بندی را دریافت کنید).

بهترین خرید سه ماهه به سه ماهه سهام نهادی (NYSE: BBY)

اخبار و نظرات بهترین خریدهای امروز را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه روزانه مختصری از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Best Buy و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.