شرکت مشاوران آلپس ۱۹۳۰۰۰ دلار در فولاد آمریکا. (NYSE: X) – Big 24 NewsAlps Advisors سهام جدیدی در United States Steel به دست آورده است. (NYSE:X – Receive Rating) در سه ماهه دوم، بر اساس گزارش این شرکت در جدیدترین پرونده خود در کمیسیون بورس و اوراق بهادار. این سرمایه گذار نهادی ۱۰۷۶۸ سهم از سهام شرکت مواد اولیه را به ارزش تقریبی ۱۹۳۰۰۰ دلار خریداری کرد.

تعدادی از سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی نیز اخیرا دارایی X خود را تغییر داده اند. Bornite Capital Management LP سهام خود را در US Steel 300.0% در طول سه ماهه اول افزایش داد. Bornite Capital Management LP اکنون پس از خرید ۳۰۰۰۰۰ سهم دیگر در این مدت، مالک ۴۰۰۰۰۰ سهم از شرکت مواد اولیه به ارزش ۱۵۰۹۶۰۰۰ دلار است. Venture Visionary Partners LLC سهام خود در سهام فولاد ایالات متحده را ۶.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. شرکای Venture Visionary LLC اکنون پس از خرید ۸۶۷ سهم اضافی در سه ماهه گذشته، مالک ۱۴۳۱۶ سهم از شرکت اصلی به ارزش ۵۴۰۰۰۰ دلار است. سیستم بازنشستگی ایالتی آریزونا سهام خود را در سهام فولاد ایالات متحده ۰.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. سیستم بازنشستگی آریزونا پس از خرید ۳۴۴ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۷۳۰۴۸ سهم از سهام شرکت مواد اولیه به ارزش ۲۷۵۷۰۰۰ دلار است. Inc.Investmentnet Asset Management Inc. این شرکت در سه ماهه اول سهم خود در سهام فولاد ایالات متحده را ۱۲.۵ درصد افزایش داد. Inc.Investmentnet Asset Management Inc. اکنون او مالک ۳۷۶۹۴ سهم از سهام شرکت اصلی به ارزش ۱۴۲۳۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۴۲۰۲ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، Banque Pictet & Cie SA سهام خود را در سهام فولاد ایالات متحده ۲۷.۴ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. بانک Pictet & Cie SA اکنون مالک ۱۶۶۸۸ سهم از شرکت اصلی به ارزش ۶۳۰۰۰۰ دلار پس از به دست آوردن ۳۵۹۳ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. سرمایه گذاران نهادی و صندوق های تامینی ۷۹.۰۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

سهام فولاد آمریکا ۰.۶ درصد افزایش یافت

سهم X در روز پنجشنبه با قیمت ۲۶.۰۱ دلار افتتاح شد. ارزش بازار این سهام ۶.۰۹ میلیارد دلار، نسبت قیمت به سود ۲.۱۶ و نسخه بتا ۲.۱۴ است. این شرکت دارای نسبت سریع ۱.۳۷، نسبت معاملاتی ۲.۰۳ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۳۷ است. US Steel با ۱۶.۴۱ دلار به پایین ترین سطح ۱۲ ماهه و ۳۹.۲۵ دلار به بالاترین سطح در ۱۲ ماه گذشته رسیده است. میانگین متحرک ۵۰ روزه این شرکت ۲۰.۸۱ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۲۱.۷۵ دلار است.

ایالات متحده فولاد (NYSE: X – Get Rating) نتایج سود سه ماهه خود را در روز جمعه، ۲۸ اکتبر اعلام کرد. این شرکت مواد اولیه ۱.۹۵ دلار سود به ازای هر سهم در سه ماهه گزارش داد که ۰.۰۲ دلار از برآوردهای تحلیلگران ۱.۹۳ دلار پیشی گرفت. درآمد این شرکت برای سه ماهه ۵.۲۰ میلیارد دلار بود، در حالی که انتظارات تحلیلگران ۴.۹۹ میلیارد دلار بود. فولاد آمریکا دارای حاشیه سود خالص ۱۵.۳۰ درصد و بازده حقوق صاحبان سهام ۳۵.۷۴ درصد بود. درآمد این شرکت در سه ماهه اول نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۲.۸ درصد کاهش داشته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۵.۳۶ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. تحلیلگران سهام انتظار دارند که US Steel Co. برای سال مالی جاری ۹.۲۹ سود به ازای هر سهم ثبت خواهد کرد.

فولاد آمریکا سود سهام اعلام کرد

این شرکت اخیرا سود سه ماهه خود را که در روز پنجشنبه ۲۶ آذرماه واریز می شود، افشا کرده است. سهامداران رکورددار در روز دوشنبه ۷ نوامبر سود ۰.۰۵ دلاری به ازای هر سهم منتشر خواهند کرد. این نشان دهنده سود سالانه ۰.۲۰ دلار و بازده سود ۰.۷۷٪ است. تاریخ تقسیم سود جمعه ۱۳ آبان می باشد. فولاد ایالات متحده دارای نسبت پرداخت ۱.۶۶٪ است.

ایالات متحده فولاد اعلام کرد که هیئت مدیره آن برنامه بازخرید سهام را در روز پنجشنبه ۲۸ ژوئیه مجوز داده است که به شرکت اجازه می دهد ۵۰۰.۰۰ میلیون دلار سهام را بازخرید کند. مجوز بای بک به شرکت مواد اولیه اجازه می دهد تا ۸.۸ درصد از سهام خود را از طریق خرید در بازار آزاد خریداری کند. طرح های بازخرید سهام معمولاً نشانه ای از این است که هیئت مدیره یک شرکت معتقد است سهام آن کمتر از ارزش گذاری شده است.

تغییر رتبه تحلیلگر

X موضوع چندین گزارش تحلیلگر بوده است. مورگان استنلی در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۲ نوامبر، قیمت هدف خود را برای سهام ایالات متحده فولاد از ۲۱.۵۰ دلار به ۱۹.۰۰ دلار کاهش داد و رتبه “برابر” را به سهام اختصاص داد. StockNews.com در گزارشی تحقیقاتی در روز چهارشنبه ۱۲ اکتبر شروع به پوشش سهام شرکت فولاد ایالات متحده کرد. آنها رتبه بندی “نگهداری” را به سهام اختصاص دادند. سیتی گروپ در یک گزارش تحقیقاتی در روز سه شنبه، ۱۳ سپتامبر، قیمت هدف خود را برای سهام ایالات متحده فولاد به ۲۷.۰۰ دلار افزایش داد. Credit Suisse قیمت هدف خود را برای سهام US Steel از ۴۴.۰۰ دلار به ۳۷.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۶ سپتامبر، رتبه “بیشتر” را به سهام داد. سرانجام، گلدمن ساکس هدف قیمت سهام ایالات متحده فولاد را از ۲۱ دلار به ۱۸ دلار کاهش داد و در گزارشی در روز پنجشنبه ۶ اکتبر، رتبه فروش این شرکت را اعلام کرد. سه تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده اند، دو نفر رتبه نگهداری و یک نفر رتبه خرید را به سهام این شرکت اختصاص داده اند. طبق داده های MarketBeat.com، US Steel در حال حاضر دارای رتبه اجماع “Hold” و قیمت هدف توافقی ۲۴.۸۸ دلار است.

مشخصات شرکت فولاد ایالات متحده

(دریافت رتبه)

ایالات متحده فولاد محصولات فولادی تخت و لوله‌ای را عمدتاً در آمریکای شمالی و اروپا تولید و به فروش می‌رساند. این شرکت در چهار بخش فعالیت می کند: نورد تخت آمریکای شمالی (نورد تخت)، نورد میکرو، فولاد ایالات متحده در اروپا (USSE) و محصولات لوله ای (لوله). بخش نورد صفحه تخت ورق های آسیاب نواری، محصولات آسیاب صفحه ای و قلع و همچنین سنگ آهن و کک را ارائه می دهد.

مقالات برگزیده

یک چهارم مالکیت شرکتی US Steel (NYSE: X)

اخبار و رتبه بندی ها را برای US Steel Daily دریافت کنید – آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا خلاصه ای مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران ایالات متحده فولاد و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com را دریافت کنید.