شرکت مشاوران استراتژی های ثروت خانواده ۳۰۰ سهم از شرکت والت دیزنی (NYSE: DIS) را خریداری می کند.بر اساس آخرین بایگانی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) 13F، شرکت Family Strategy Wealth Advisors LLC سهام خود را در سهام شرکت والت دیزنی (NYSE: DIS – Receive Rating) در سه ماهه اول ۴.۰ درصد افزایش داد. این شرکت پس از خرید ۳۰۰ سهم دیگر در طول سه ماهه، ۷۷۳۸ سهم از سهام غول سرگرمی را در اختیار داشت. ارزش دارایی شرکت والت دیزنی Strategy Family Wealth Consulters LLC در پایان آخرین دوره گزارش ۱,۰۶۱,۰۰۰ دلار بود.

چندین صندوق تامینی دیگر و سایر سرمایه گذاران نهادی نیز دارایی خود را از DIS تغییر داده اند. Norges Bank در سه ماهه گذشته یک موقعیت جدید در سهام والت دیزنی به ارزش تقریبی ۲,۲۹۰,۷۳۶,۰۰۰ دلار خریداری کرد. Loomis Sayles & Co LP موقعیت خود را در سهام شرکت Walt Disney در طول سه ماهه چهارم ۲۵.۱٪ افزایش داد. Loomis Sayles & Co مالک است. LP اکنون ۱,۳۱۵,۵۳۴ سهم از سهام غول سرگرمی به ارزش ۲,۰۹۲,۶۴۶,۰۰۰ دلار پس از خرید ۲,۷۰۷,۱۲۶ سهم اضافی در این دوره دارد. SG Americas Securities LLC موقعیت خود را در والت دیزنی ۱۰۶.۷ درصد در سه ماهه اول تثبیت کرد. SG Americas Securities LLC اکنون ۱۶۶۱۲۴ سهم از سهام غول سرگرمی به ارزش ۲۲۷۸۰۰۰ دلار را پس از خرید ۲۶۴۰۷۹۵ سهم دیگر در سه ماهه گذشته در اختیار دارد. D1 Capital Partners LP موقعیت خود را در والت دیزنی ۷۵.۷ درصد در سه ماهه چهارم تقویت کرد. D1 Capital Partners LP اکنون مالک ۵,۴۳۰,۷۶۱ سهم از سهام غول سرگرمی به ارزش ۸۴۱,۱۷۱,۰۰۰ دلار پس از خرید ۲,۳۴۰,۰۰۰ سهم اضافی در سه ماهه گذشته است. در نهایت، State Street Corp. موقعیت والت دیزنی خود را ۱.۷٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. استیت استریت شرکت اکنون مالک ۷۳,۱۴۰,۱۹۴ سهم از سهام غول سرگرمی است که پس از خرید ۱,۲۰,۸۶۳ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، به ارزش ۱,۳۲۸,۶۸۵,۰۰۰ دلار می رسد. سرمایه گذاران نهادی ۶۴.۱۷ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

سهام والت دیزنی ۲.۸ درصد سقوط کرد

NYSE: DIS در روز چهارشنبه با قیمت ۹۹.۷۸ دلار افتتاح شد. شرکت والت دیزنی با ۹۰.۲۳ دلار کمترین قیمت در یک سال و ۱۸۷.۵۸ دلار بالاترین قیمت در یک سال گذشته است. نسبت فعلی شرکت ۱.۰۶، نسبت سریع ۱.۰۱ و نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۴۹ است. ارزش بازار سهام ۱۸۱.۶۶ میلیارد دلار، نسبت قیمت به درآمد ۶۸.۸۱، نسبت قیمت به درآمد ۱.۲۲ و بتای ۱.۲۴ است. میانگین متحرک ۵۰ روزه سهام ۹۹.۸۸ دلار و میانگین متحرک ۲۰۰ روزه ۱۲۳.۰۳ دلار است.

والت دیزنی (NYSE: DIS – Get Rating) آخرین نتایج درآمد خود را در روز چهارشنبه ۱۱ مه منتشر کرد. این غول سرگرمی درآمد ۱.۰۸ دلاری به ازای هر سهم (EPS) در سه ماهه را گزارش کرد که برآوردهای تحلیلگران ۱.۲۰ دلار (۰.۱۲ دلار) را از دست داد. حاشیه سود خالص والت دیزنی ۳.۴۶ درصد و بازده سهام ۶.۸۷ درصد بود. این شرکت در این سه ماهه ۱۹.۲۵ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که تحلیلگران ۲۰.۲۵ میلیارد دلار تخمین زدند. در مدت مشابه سال گذشته، این شرکت ۰.۷۹ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سهام انتظار دارند که شرکت والت دیزنی ۳.۹۶ سود هر سهم را برای سال جاری گزارش کند.

تغییر رتبه تحلیلگران

چندین تحلیلگر سهام گزارش هایی در مورد این شرکت منتشر کرده اند. Wells Fargo & Company هدف قیمت خود را در والت دیزنی از ۱۵۳.۰۰ دلار به ۱۳۰.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه، رتبه “اضافه وزن” را برای این شرکت تعیین کرد. بارکلیز قیمت هدف خود در والت دیزنی را از ۱۳۰ دلار به ۱۲۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۱۴ جولای، رتبه “برابر” را به این شرکت اختصاص داد. Tigress Financial رتبه “خرید” خود را تکرار کرد و در یک گزارش تحقیقاتی در روز جمعه، ۱ آوریل، قیمت ۲۲۹.۰۰ دلار را برای سهام والت دیزنی منتشر کرد. Loop Capital در یک گزارش تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۴ آوریل، قیمت هدف خود در والت دیزنی را از ۱۹۰.۰۰ دلار به ۱۶۵.۰۰ دلار کاهش داد. سرانجام، Wolfe Research هدف قیمت خود در والت دیزنی را از ۲۱۱.۰۰ دلار به ۱۲۸.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارش تحقیقاتی در روز پنجشنبه، ۲ ژوئن، رتبه “ممتاز” را به شرکت داد. یک تحلیلگر سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، پنج نفر رتبه بندی نگهداری و نوزده نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. طبق داده‌های MarketBeat.com، این سهام در حال حاضر دارای رتبه اجماع “متوسط ​​خرید” و قیمت هدف کل ۱۵۶.۶۸ دلار است.

درباره شرکت والت دیزنی

(رتبه گرفتن)

شرکت والت دیزنی به همراه شرکت های تابعه خود به عنوان یک شرکت سرگرمی جهانی فعالیت می کند. از طریق دو بخش، Disney Media و Entertainment Distribution فعالیت می کند. پارک های دیزنی، تجربیات و محصولات. این شرکت محتوای تلویزیونی سینمایی و اپیزودیک تولید و توزیع می کند و شبکه های پخش تلویزیونی را تحت برندهای ABC، Disney، ESPN، Freeform، FX، Fox، National Geographic و Star اداره می کند. و استودیوهایی که تحت عنوان Walt Disney Pictures، ۲۰th Century Studios، Marvel، Lucasfilm، Pixar، و Searchlight Pictures فیلم تولید می کنند.

داستان های خصوصی

آیا می‌خواهید ببینید چه صندوق‌های تامینی دیگری دارای DIS هستند؟ از HoldingsChannel.com برای پرونده های ۱۳F و معاملات داخلی برای شرکت والت دیزنی (NYSE: DIS – دریافت رتبه) بازدید کنید.

یک چهارم مالکیت نهادی شرکت والت دیزنی (NYSE: DIS)

اخبار و نظرات روزانه والت دیزنی را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای والت دیزنی و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل روزانه رایگان MarketBeat.com دریافت کنید.