شرکت مشاوره سرمایه گذاری سرمایه ۲۹۱ سهم در Becton، Dickinson and Company (NYSE: BDX) خریداری کرد.بر اساس آخرین گزارش ۱۳F در کمیسیون بورس و اوراق بهادار، شرکت Capital Investment Consulting Services LLC موقعیت خود را در Becton، Dickinson and Company (NYSE: BDX – Get Rating) در طول سه ماهه اول ۱۹.۱ درصد افزایش داد. این شرکت پس از تصاحب ۲۹۱ سهم اضافی در طول سه ماهه، ۱۸۱۵ سهم از سهام تامین کننده ابزار پزشکی را در اختیار داشت. دارایی شرکت Capital Investment Consulting Services LLC در Becton، Dickinson، بر اساس آخرین پرونده های SEC، ۴۸۳,۰۰۰ دلار ارزش داشت.

سایر صندوق های تامینی نیز اخیراً دارایی های خود را در شرکت اصلاح کرده اند. Sierra Capital LLC دارایی خود در سهام Becton و Dickinson را ۸۸.۷٪ در سه ماهه چهارم افزایش داد. Sierra Capital LLC اکنون پس از خرید ۴۷ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، مالک ۱۰۰ سهم از سهام تامین کننده تجهیزات پزشکی به ارزش ۲۵۰۰۰ دلار است. Icapital Wealth LLC موقعیت جدیدی در سهام Becton و Dickinson به دست آورد و در سه ماهه اول تقریباً ۳۱۰۰۰ دلار ارزش داشت. Disciplined Investments LLC موقعیت جدیدی در سهام Becton و Dickinson به دست آورد و در سه ماهه اول تقریباً ۳۲۰۰۰ دلار ارزش داشت. روزنبرگ متیو همیلتون دارایی خود از سهام Becton و Dickinson را ۶۱.۵ درصد در سه ماهه اول افزایش داد. روزنبرگ متیو همیلتون پس از خرید ۴۸ سهم دیگر در سه ماهه گذشته، اکنون مالک ۱۲۶ سهم از سهام تامین کننده ابزار پزشکی به ارزش ۳۴۰۰۰ دلار است. سرانجام، EverSource Wealth Advisors LLC موقعیت جدیدی در سهام Becton، Dickinson در سه ماهه چهارم به ارزش تقریباً ۳۷۰۰۰ دلار به دست آورد. سرمایه گذاران نهادی ۸۶.۵۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

بکتون و دیکنسون و عملکرد سهام

BDX در روز جمعه با قیمت ۲۴۲.۱۳ دلار افتتاح شد. Becton، Dickinson and Company کمترین قیمت در ۵۲ هفته گذشته را ۲۳۱.۴۶ دلار و بالاترین قیمت ۵۲ هفته اخیر را با ۲۸۰.۶۲ دلار ثبت کردند. این شرکت دارای ارزش بازار ۶۹.۰۲ میلیارد دلار، نسبت PE 38.19، نسبت PEG 3.24 و بتا ۰.۶۲ است. این شرکت دارای نسبت بدهی به حقوق صاحبان سهام ۰.۷۲، نسبت سریع ۱.۰۴ و نسبت معاملات ۱.۵۲ است. میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه برای تجارت ۲۴۶.۵۸ دلار و میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه آن ۲۵۷.۱۲ دلار است.

Becton، Dickinson، و NYSE: BDX – Get Rating آخرین بار نتایج درآمد سه ماهه خود را در روز پنجشنبه، ۵ مه اعلام کردند. این تامین کننده ابزار پزشکی سودی معادل ۳.۱۸ دلار به ازای هر سهم در سه ماهه را گزارش کرد که ۰.۲۰ دلار از برآوردهای تحلیلگران ۲.۹۸ دلار پیشی گرفت. این شرکت در سه ماهه ۵.۰۱ میلیارد دلار درآمد داشت، در حالی که برآورد اجماع ۴.۷۸ میلیارد دلار بود. Becton & Dickinson بازده سهام ۱۴.۹۱% و حاشیه خالص ۹.۵۹% داشتند. درآمد این تجارت نسبت به سه ماهه مشابه سال قبل ۲.۱ درصد افزایش یافته است. در سه ماهه مشابه سال گذشته، این شرکت ۳.۱۹ دلار به ازای هر سهم درآمد کسب کرد. به عنوان یک گروه، تحلیلگران سمت فروش انتظار دارند که Becton و Dickinson & Company سود ۱۱.۲۱ هر سهم را برای سال مالی جاری گزارش کنند.

بکتون و دیکنسون و اعلام سود سهام

این شرکت همچنین اخیرا سود سه ماهه ای را اعلام کرد که در روز پنجشنبه ۳۰ ژوئن پرداخت شد. در روز پنجشنبه، ۹ ژوئن، سود سهام ۰.۸۷ دلار به ازای هر سهم بین سهامداران سابقه دار توزیع شد. تاریخ تقسیم سود چهارشنبه ۸ خرداد می باشد. این نشان دهنده سود سهام ۳.۴۸ دلار در سال و بازده سود ۱.۴۴٪ است. درصد پرداخت Becton، Dickinson در حال حاضر ۵۴.۸۹٪ است.

خودی ها شرط بندی می کنند

در اخبار دیگر از Becton و Dickinson، EVP David Hickey 475 سهم از سهام را در معامله ای که جمعه، ۶ می رخ داد، فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۵۶.۰۰ دلار معامله شد و در مجموع ۱۲۱.۶۰۰.۰۰ دلار معامله شد. پس از این معامله، معاون اجرایی هم اکنون دارای ۳۸۰۶ سهم در شرکت به ارزش تقریبی ۹۷۴۳۳۶ دلار است. این فروش در سندی در سازمان بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق وب سایت این شرکت قابل دسترسی است. در خبر دیگر، معاون توماس جی اسپورل در معامله ای که در روز سه شنبه ۷ ژوئن رخ داد، ۴۴۳ سهم از سهام این شرکت را فروخت. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۶۰.۰۰ دلار و در مجموع ۱۱۵۱۸۰.۰۰ دلار فروخته شد. پس از اتمام فروش، معاون رئیس جمهور اکنون مالک ۱۰۵۸ سهم از سهام این شرکت به ارزش ۲۷۵۰۸۰ دلار است. این فروش در یک پرونده نظارتی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار افشا شده است که از طریق این لینک قابل دسترسی است. همچنین EVP David Hickey در معامله ای که در روز جمعه ۲۶ اردیبهشت ماه انجام شد، ۴۷۵ سهم از سهام این شرکت را به فروش رساند. این سهام با قیمت متوسط ​​۲۵۶.۰۰ دلار فروخته شد، در مجموع ۱۲۱.۶۰۰.۰۰ دلار از معاملات. پس از فروش، معاون اجرایی اکنون به طور مستقیم مالک ۳۸۰۶ سهم از سهام شرکت به ارزش تقریبی ۹۷۴۳۳۶ دلار است. افشای این فروش را می توان در اینجا یافت. خودی های شرکت ۰.۵۰ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارند.

تحلیلگران وال استریت رشد را پیش بینی کردند

تعدادی از شرکت های تحقیقاتی اخیراً بر BDX تمرکز کرده اند. ولز فارگو و شرکت بکتون دیکنسون را از رتبه “هم وزن” به “اضافه وزن” ارتقا داد و در گزارشی در روز جمعه، ۲۴ ژوئن، قیمت ۲۷۵ دلاری را برای شرکت تعیین کرد. استیفل نیکولاس در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه، ۱۸ جولای، هدف قیمت خود را در بکتون، دیکنسون از ۲۹۰ دلار به ۲۸۰ دلار کاهش داد. سیتی گروپ در گزارشی تحقیقاتی در روز دوشنبه ۱۱ جولای، رتبه‌بندی بکتون و دیکنسون را از «خنثی» به «فروش» کاهش داد و هدف قیمت سهام را از ۲۶۵.۰۰ دلار به ۲۳۵.۰۰ دلار کاهش داد. مورگان استنلی هدف قیمت خود را در Becton, Dickinson از ۲۸۲.۰۰ دلار به ۲۷۲.۰۰ دلار کاهش داد و در گزارشی تحقیقاتی در روز جمعه، ۱۵ جولای، رتبه “اضافه وزن” را به سهام اختصاص داد. سرانجام، StockNews.com در گزارشی در روز چهارشنبه، رتبه Becton، Dickinson را از «نگهداری» به «خرید» ارتقا داد. یک تحلیلگر پژوهشی سهام را با رتبه فروش رتبه بندی کرده است، چهار نفر رتبه نگهداری و سه نفر رتبه خرید سهام را صادر کرده اند. به گفته MarketBeat، Becton، Dickinson در حال حاضر دارای میانگین رتبه “Hold” و میانگین قیمت هدف ۲۷۰.۸۸ دلار است.

Becton، Dickinson و Profile

(رتبه گرفتن)

Becton، Dickinson and Company دستگاه‌های پزشکی، دستگاه‌ها، تجهیزات آزمایشگاهی، و محصولات تشخیصی را برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی، پزشکان، محققان علوم زیستی، آزمایشگاه‌های بالینی، صنعت داروسازی و عموم مردم در سراسر جهان توسعه، تولید و به بازار عرضه می‌کنند. بخش پزشکی BD این شرکت کاتترهای ورید محیطی، خطوط مرکزی، کاتترهای دیالیز حاد، محصولات مراقبت و آماده سازی عروقی، اتصالات IV بدون سوزن، دستگاه های دارورسانی با سیستم بسته، تشخیص داروهای خطرناک و ارائه زیر جلدی را ارائه می دهد. سرنگ ها، سوزن ها، سوزن ها، سینی های بیهوشی، سرنگ های روده ای و سیستم های دفع مواد تیز. سیستم های تحویل دارو و انفوزیون داخل وریدی، سیستم های گردش کار فرمولاسیون دارو، سیستم های مدیریت توزیع و توزیع خودکار دارو، و سیستم های ردیابی و بهینه سازی موجودی دارو. سرنگ، سوزن قلم و سایر محصولات دیابت؛ سیستم های دارورسانی قابل شارژ مجدد

ادامه مطلب

آیا می خواهید ببینید چه صندوق های تامینی دیگری BDX دارند؟ از HoldingsChannel.com برای آخرین سپرده های ۱۳F و معاملات داخلی برای Becton، Dickinson و Company (NYSE: BDX – دریافت رتبه) بازدید کنید.

مالکیت نهادی بر اساس سه ماهه برای Becton و Dickinson (NYSE: BDX)

اخبار و نظرات مربوط به Becton Dickinson and Daily را دریافت کنید آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا یک خلاصه روزانه مختصر از آخرین اخبار و رتبه بندی تحلیلگران برای Becton Dickinson و شرکت های مرتبط با خبرنامه ایمیل رایگان روزانه MarketBeat.com دریافت کنید.